Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Öyle deme. Danimarka'da arkadaşıyla kahve içerken, arkadaşı aracını yanlış park etmiş ve koşarak kalkıp gitmiş ceza yememek için. Olmasaydı bunu öğrenemezdik :( :(

Bu arada Murat Bardakçı'nın Kızılay hakkında sarf ettiği sözleri yeni dinledim. 2021'e kadar Kızılay'a 30'a yakın kez kan bağışı yapmış ve sonrasında da kan değerim dipleri gördüğünden kan bağışı yapmayı bırakmış birisi olarak sonuna kadar katılıyorum kendisine.
Bardakçı'nın saçmalamalarına ben de saçma dedim de bunda ne var anasını satayım, eleştirmek için eleştiriyorsunuz. Adam diyor ki minimal düzeydeki durumlarda bile taviz vermeyeceksin, verirsen olay büyüyünce önünü alamazsın. Sonra Danimarka örneğini veriyor. Adam basit bir park meselesinde bile asla ve kat'a taviz vermiyor ve cezayı okkalı yapıştırıyor, bu zihniyet hakim olunca büyük olayın esamesi bile okunmaz. Bizde görevli yanlış park etmiş araca ceza bile kesemiyor tarzı bir şeyler söyledi. Konu gene ihmal, tahammül, taviz, eğitim ekseninde döndü bu mu boş? Anlamadan dinlemeden şimdi de Danimarka kıssası anlatıyor, ne konuşuyor bu adamlar yea diyorsunuz.

deprem olduğu gibi apar topar çık, sığınacak yer ara, çocukların ayakları çıplak. yiyecek ara ısınacak yer bul hayatta kal. 3. günün sonunda yardım olarak bu gelsin. aynen insanlar kötü değil primat değil aynen

adam gibi yardım gönderenleri tenzih ederim ama bu aramızdaki primatları ve şerefsizleri meşrulaştırmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık