Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Adam gereksiz gereksiz lafı ortadan bölüyor konuyu dağıtıyor mesela bu internette deprem zedelerle ilgili dalga geçen kişiler hakkında geçmişe gidip böyle şeyler yapanları idam ederlerdi hatta ailesini de idam ederlerdi gibi bir şey ortaya atıyor diyor sonra da konuyu Kenan Evrene getirip kenan evrenin neslinden yetişen çocuklardan bu beklenir gibi bir şeyler demeye getiriyordu Celal hoca girdi orada.
Murat Bardakçı küstahtır biraz. Bilir ve başkalarının da bilmesini istediğinden tutamaz içindeki bilgileri. Tarihin Arka Odası döneminde de böyleydi. Candaş Tolga'nın yayınında 5-6 yaşından beri gazetecilik yapıyorum diyordu. Ben bıraktım o noktadan sonra kendisini eleştirmeyi.

Ayrıca savunmak için söylemiyorum ama Celal Şengör, Murat Bardakçı, İlber Ortaylı ve Fatih Altaylı çok uzun senedir kankiler. Birbirlerinin sözlerini kesmek onlar için doğal bir durumdur muhtemelen. Bu bir yayından çok, sohbet ederken kankilerin kayıt alması gibi.

İnşallah benim netin çapsızlığından twitter açılmıyordur. Böyle bir zamanda kapatacak, yavaşlatacak kadar münasip bir meslek erbabı çocuğu olamazlar herhalde
Maalesef kapalı A Haber'de de yazı geçtiler Twitter dezenformasyon kuralımıza uyarsa açarız gibisinden tabi kime dezenformasyon olacağı kime olmayacağı belli tam bir kahpeler.

şu an da bazı api'lere erişim yasağı geldi yani tweet'lere erişim var ama tweet atamıyorsun saçmalık...

Edit: Genel olarak tweeter'da sıkıntı varmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık