Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Bu gibi problemler genel olarak CPU şişmesi, birden yüklenme veya kanal erişim problemleri gibi olaylarla gerçekleşir. Yazılımdan ziyade program veya bant genişliğiyle alakalı durumlar.
Sunucuda kaldirmamistir. Twitter çökünce herkes yuklendiyse sunucuyu ona göre olceklendirmedilerse de olmuş olabilir. Mesela edevletin herhangibir modülü yoğunluk oldumu çöküyor hep bunlardan

Burada Murat Bardakçı hakkında mesajlar atıldığından açtım, 1.75 hızda izledim programı. Program saatine göre 23.04'deyim şu an ve neden bu kadar yüklendiğinizi anlamadım. İşi siyasi boyuta taşımayın dediği için mi?

Ben, konuşma şeklinden dolayı küstah bulurum kendisini ama aman aman bir şey dememiş. Celal Şengör'ün sorduğu ''sen kimin yalakasısın?'' sorusu ise şaka yollu sorulmuş bir soru.

Bence asıl konuşulması gereken, Sinan Canan'ın ne işi var orada?
Adam gereksiz gereksiz lafı ortadan bölüyor konuyu dağıtıyor mesela bu internette deprem zedelerle ilgili dalga geçen kişiler hakkında geçmişe gidip böyle şeyler yapanları idam ederlerdi hatta ailesini de idam ederlerdi gibi bir şey ortaya atıyor, sonra da konuyu Kenan Evrene getirip, Kenan evrenin neslinden yetişen çocuklardan bu beklenir gibi bir şeyler demeye getiriyordu Celal hoca girdi orada.

03:03:00

Son düzenleme:
Sunucuda kaldirmamistir. Twitter çökünce herkes yuklendiyse sunucuyu ona göre olceklendirmedilerse de olmuş olabilir. Mesela edevletin herhangibir modülü yoğunluk oldumu çöküyor hep bunlardan
Zaten birden yüklenmenin nedeni sunucu kaldırmama durumu. E-devlet sistemi farklı bir konu, ben meclisteki bir programın yazılımını yazdım orada genelde bant genişlikleri kısıtlanıp birden yüklenmeyi engellemeye çalışıyorlar. Tabi burada normalde 1 kere denetleniyorsa devlet birimleri 3 veya daha fazla denetleme yazılımı kullanıyorlar. Herhangi bir bilgi veya data çalma durumunda hızlıca müdahale edebilmek için e-devlet gibi siteler yavaş olur malum datalar büyük veriler gözden kaçma gibi bir durum olmasın diye.

Bomboş konuşuyor ya bomboş.. Murat'tan daha boş konuşabilmeyi başarıyor..
Öyle deme. Danimarka'da arkadaşıyla kahve içerken, arkadaşı aracını yanlış park etmiş ve koşarak kalkıp gitmiş ceza yememek için. Olmasaydı bunu öğrenemezdik :( :(

Bu arada Murat Bardakçı'nın Kızılay hakkında sarf ettiği sözleri yeni dinledim. 2021'e kadar Kızılay'a 30'a yakın kez kan bağışı yapmış ve sonrasında da kan değerim dipleri gördüğünden kan bağışı yapmayı bırakmış birisi olarak sonuna kadar katılıyorum kendisine.

İnşallah benim netin çapsızlığından twitter açılmıyordur. Böyle bir zamanda kapatacak, yavaşlatacak kadar münasip bir meslek erbabı çocuğu olamazlar herhalde

• Üzgün
Tepkiler: Roo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık