Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Kaku

Kim kazanır?

• Daz Bones

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kaku

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Zoro'yu, Mr. 1'i kestikten sonraki bir dönemde bile ölümüne zorlayan Kaku gibi kılıca gönül vermiş biri, bir şekilde kendisinin üstesinden gelerek çeliği kesmenin bir yolunu bulur diye düşünüyorum. Çeliği kesebildiği zaman da, Kaku'nun teknik olarak daha üstün olduğunu bildiğimizden, bu düellodan galip çıkabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

One piece'de hiç tahmin etmediğimiz adamlar tek elleriyle bina yıkıyor. Çeliği kesmek veya yamultmak imkansız bir olay değil.
Luffy , Lastik meyvesi yemiş bir eleman. Fiziksel darbelerin işlememesi gerekiyor, ama gücün şiddetini artır lastiği yamultursun.
Yanılıyor muyum ? Çelikte aynı şekilde olabilir.
Zoro'ya veya Mihawka göre değerlendirmek yanlış, onlar kesme ile alakalı bölümündeler.
İşin birde "Güç/power" kısmı var. Ne kadar Çelikte olsa "power" bir yumruğa kılı kıpırdamadan dayanabileceğini sanmıyorum.
Kakunun hızına ve gücüne yetişebileceğini sanmıyorum. Siz sadece " kesmek" bakış açısında bakıyorsunuz.
Tamam ama güçlü bir yumrukta işe yaramaz ki. Adam her yerini kesici delici silah yapıyor. Kendine gelen saldırıcı gücü ne kadar yüksek ise o kadar kolay kesilecek rakibi. Hakili değilse tabi.

Tamam ama güçlü bir yumrukta işe yaramaz ki. Adam her yerini kesici delici silah yapıyor. Kendine gelen saldırıcı gücü ne kadar yüksek ise o kadar kolay kesilecek rakibi. Hakili değilse tabi.
Bir Yonkounun yumruğu bile işe yaramaz mı ? Az önce bir örnek verdim.
Luffy fiziksel darbelere dayanıklı olmasına rağmen "güçlü" saldırılara karşı yamuluyor.
Bu adam çelik diye Beyazsakalın yumruğu bile işlemeyecek mi ?

Bir Yonkounun yumruğu bile işe yaramaz mı ? Az önce bir örnek verdim.
Luffy fiziksel darbelere dayanıklı olmasına rağmen "güçlü" saldırılara karşı yamuluyor.
Bu adam çelik diye Beyazsakalın yumruğu bile işlemeyecek mi ?
Dikkat edersen onları örnek vermedim. Yani imba karakterler ile mukayese etmiyorum. Kaku'nun ayarındaki adamlardan bahsediyoru ben. WB bir yumruk ile moleküllerine ayırır yada Garp bir yumruk ile çelikten teflon tava yapar. Ben Kaku'nun vurabileceği en güçlü yumruktan bahsetmek istedim.

Dikkat edersen onları örnek vermedim. Yani imba karakterler ile mukayese etmiyorum. Kaku'nun ayarındaki adamlardan bahsediyoru ben. WB bir yumruk ile moleküllerine ayırır yada Garp bir yumruk ile çelikten teflon tava yapar. Ben Kaku'nun vurabileceği en güçlü yumruktan bahsetmek istedim.
Luffy East Blue'da don krieg'in çelik pelerinine delici olmasına rağmen gayet güzel geçirdi. O zamanki Luffy'nin Kaku'dan fazla fiziksel güce sahip olduğunu düşünmüyorum. Ki Zoan meyvesiyle saf gücüde artıyor bu adamın. Kesemez,yamultamaz diye gene mr1 kazanamaz. Hala güç ve hız Kakudan yana ve bu adamlar insanlığını idman yaparak terketmişler bu adam mı dayanıklı olur sadece meyvesine güvenen mr1 mi ?

Luffy East Blue'da don krieg'in çelik pelerinine delici olmasına rağmen gayet güzel geçirdi. O zamanki Luffy'nin Kaku'dan fazla fiziksel güce sahip olduğunu düşünmüyorum. Ki Zoan meyvesiyle saf gücüde artıyor bu adamın. Kesemez,yamultamaz diye gene mr1 kazanamaz. Hala güç ve hız Kakudan yana ve bu adamlar insanlığını idman yaparak terketmişler bu adam mı dayanıklı olur sadece meyvesine güvenen mr1 mi ?
Örnek verdiğin kişi Korsanlar Kralı olacak kişi yani Luffy örnek verilemez. Zeff bile Luffy'nin iradesine şaşırıyor büyük saygı duyuyor bir velede. Yani ha Yonkou örneği vermişsin ha Luffy hiç bir farkı yok.

Zefften örnek vermişsin bende kizarudan devam ediyim sadece azimle aşılamayacak duvarlar vardır. East blue'daki Luffy'i Franky'nin Blueno'ya yaptığı şeyin 5 katını Kaku yapar Lucci'yi olay yerine bile çağırmazlar. Seri başındaki Luffy pekala örnek verilebilir. Luffy'nin zaman atlamasına kadar gücünün %70-80'i gearlarıydı. Mr1 kazanma şansı bana göre Luffy'nin haftaya One Piece bulmasıyla aynı oranda. Bütün kulvarlarda Kakunun gerisinde olan bir adam sadece meyvesinden gelen bir savunmayla nasıl galip gelebilir bunu açıklayın ben kabul edicem.

ne alaka ya. luffy 1 kere vurdu o zırha 3. yü vuramazdı. Eli kan içinde kaldı. 3. de eli parçalanırdı herhalde. Senin mantığına göre mr1 kolunu kılıç yapar luffy keskin tarafına yumruk atar ama bişey olmaz. o kol dilim dilim doğranır be.
Ben 10 defa vurdu demedim ki. Nasıl anlamak istiyorsanız öyle anlıyorsunuz. Benim mantığıma göre Mr.1 yumruk yumruğa dövülemez hakisiz. Luffy'de dahil buna. Don Krieg ve Magellan karşısında hiç bir şeyden sakınmadan paldır küldür daldı Luffy adam böyle.
Alabasta'da Luffy vs Daz olsaydı Luffy yenilirdi. Ama tabi ODA yenmesi bir şeyler bulurdu.

Zefften örnek vermişsin bende kizarudan devam ediyim sadece azimle aşılamayacak duvarlar vardır. East blue'daki Luffy'i Franky'nin Blueno'ya yaptığı şeyin 5 katını Kaku yapar Lucci'yi olay yerine bile çağırmazlar. Seri başındaki Luffy pekala örnek verilebilir. Luffy'nin zaman atlamasına kadar gücünün %70-80'i gearlarıydı. Mr1 kazanma şansı bana göre Luffy'nin haftaya One Piece bulmasıyla aynı oranda. Bütün kulvarlarda Kakunun gerisinde olan bir adam sadece meyvesinden gelen bir savunmayla nasıl galip gelebilir bunu açıklayın ben kabul edicem.
Meyve çok büyük bir güç. Marco'nun defansı , Jozu'nun defansı kadar mükemmel olmasada onların bir tık altında defansı var adamın. Meyve olarak tabiki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık