Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Kaku

Kim kazanır?

• Daz Bones

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kaku

Kullanılan: 2 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
luffy eneli normal rifle,crocodileı normal yumrukla yendi,moria için g3 ve g2 yi kombine etti ? şimdi soru şu crocodile veya enel moriayı yenemezmi ?

senin verdigin örnek bu baska bir acıklaması yok.one piece evreninde a,b yi yendigi için c de, a yı yendigi için gidip b yi hemen alamıyor,bir denklem yok,çeşitli meyve güçleri ve çeşitli dövüş varyasyonları dövüşün dengesini değiştiriyor ;)
Luffy vs si ayrı ama.Adam croco nun antisini buldu.Enel inde antisi oldu.Ama zoro mr.1 den önce çeliği kesmeyi bilseydi bu kadar uğraşmasına gerek yoktu.O zaman derim bende lucci vs sinde ölümden dönen luffy,enel vs sinde zorlanmadı.Ama enel lucci nin azına sıcar.Bunlar farklı vs.Bir tanesi kendi saf gücünü kullanırken,diğeri meyve nin verdiği yeteneği kullanıyor.Marco da vermiş manga dan örnek.Adam mr.1 i yenen saldırıyı engelledi.Ama zoro mecbur kaldı asura için.Kalmasa vs uzasa kaku yenerdi zoro yu.tek hamlede alması lazımdı öyle oldu.Mr.1 de daha fazla yara bere içinde kaldı zoro.Ama adam kaku ya gelinceye kadar gücünü katladı.Luff vs si ile zoro yu bir tutma melih abi.Ha zoro çeliği kesmeyi bilseydi o dövüş daha erken biterdi.Luffy için croco sadece tecrübe verir bana göre.Ama mr.1 vs si zoro için güç+yetenek verir.

Hız,güç kakudan yana. Mr1 hücum için hiçbir şansı yok Kakuya dokunamaz. Üstüne 6 stil ve saf gücü artıran bir meyve eklersek Kakunun ben mr1'i tek taraflı ezeceğini düşünüyorum.

Luffy vs si ayrı ama.Adam croco nun antisini buldu.Enel inde antisi oldu.Ama zoro mr.1 den önce çeliği kesmeyi bilseydi bu kadar uğraşmasına gerek yoktu.O zaman derim bende lucci vs sinde ölümden dönen luffy,enel vs sinde zorlanmadı.Ama enel lucci nin azına sıcar.Bunlar farklı vs.Bir tanesi kendi saf gücünü kullanırken,diğeri meyve nin verdiği yeteneği kullanıyor.Marco da vermiş manga dan örnek.Adam mr.1 i yenen saldırıyı engelledi.Ama zoro mecbur kaldı asura için.Kalmasa vs uzasa kaku yenerdi zoro yu.tek hamlede alması lazımdı öyle oldu.Mr.1 de daha fazla yara bere içinde kaldı zoro.Ama adam kaku ya gelinceye kadar gücünü katladı.Luff vs si ile zoro yu bir tutma melih abi.Ha zoro çeliği kesmeyi bilseydi o dövüş daha erken biterdi.Luffy için croco sadece tecrübe verir bana göre.Ama mr.1 vs si zoro için güç+yetenek verir.
ben yorumuna katılıyorum kaku alabilir daz bonesu, bunu tartısmam, sonucta hersey mangakanın elinde,ama asuraya baglanması mantıklı degil.çünkü asura tekniginde zoro, tekkai modundaki kakuyu kesmediki normal bir zoanı kesti ? aynı saldırının daz bones kendini mihawkın kesisine yaptıgı gibi savunurken işe yarıyacaganın garantisi ne ? anlatmaya calıstıgım bu, yani pek ala daz bonesda alabilir bu vsyi.

kaku süper insan olmus ama,daz bones meyveyi yedigi anda,o da direk süper insan olmus.tekkaisi kakunun konsantrasyonuna baglı, ama daz bonesda bu otomatik var. üstelik; karsı hamlede zararda verebilir,shigan işe yaramıyacak,daha lastigi delemiyor,hareket kabiliyeti üstünlügü olsa bile,tek sansı kakunun, rankyakusunun daz bonesu kesip kesmiyecegi...ha e.oda der keser tamam alır. bana göre kesemez gibi geliyor,çünkü mihawkın luffyi öldürmek için yolladıgı kesişlerden birini cok kolay durdurdu daz.kakunun kılıc ustalıgı zoro gibi degil,çeligin nefesini duyacagının garantisi yok,zoro komple bir dövüscüyü asabilmek için gücü katlandı.daz bones ise meyve tabanlı bir dövüscü... celigi kesebilen herkez onu keser.ama kakunun kesiceginin garantisi yok bence.

ben yorumuna katılıyorum kaku alabilir daz bonesu, bunu tartısmam, sonucta hersey mangakanın elinde,ama asuraya baglanması mantıklı degil.çünkü asura tekniginde zoro, tekkai modundaki kakuyu kesmediki normal bir zoanı kesti ? aynı saldırının daz bones kendini mihawkın kesisine yaptıgı gibi savunurken işe yarıyacaganın garantisi ne ? anlatmaya calıstıgım bu yani pek ala daz bonesda alabilir bu vsyi.

kaku süper insan olmus ama,daz bones meyveyi yedigi anda, direk süper insan olmus.tekkaisi kakunun konsantrasyonuna baglı, ama daz bonesda bu otomatik var üstelik, karsı hamlede zararda verebilir,shigan işe yaramıyacak,daha lastigi delemiyor,hareket kabiliyeti üstünlügü olsa bile,tek sansı kakunun, rankyakusunun daz bonesu kesip kesmiyecegi...ha e.oda der keser tamam alır. bana göre kesemez gibi geliyor,çünkü mihawkın luffyi öldürmek için yolladıgı kesişlerden birini cok kolay durdurdu daz.kakunun kılıc ustalıgı zoro gibi degil,çeligin nefesini duyacagının garantisi yok,zoro komple bir dövüscüyü asabilmek için gücü katlandı.daz bones ise meyve tabanlı bir dövüscü... celigi kesebilen herkez onu keser.ama kakunun kesiceginin garantisi yok bence.
Çeliği kesemese de Çeliği dövebilir hocam. Kaç bin doukirikisi olan adam Kaku. Kesilmedikçe yenilmeyecekse mr1 serinin en imba meyvelerinden birini yemiş demektir. Mr1 saldırı gibi bir şansı yok. Kakunun hızına hiçbir şekilde ayak uydurabileceğini sanmıyorum. Kaku mr1 ''çelik'' torbasına çevirir.

ben yorumuna katılıyorum kaku alabilir daz bonesu, bunu tartısmam, sonucta hersey mangakanın elinde,ama asuraya baglanması mantıklı degil.çünkü asura tekniginde zoro, tekkai modundaki kakuyu kesmediki normal bir zoanı kesti ? aynı saldırının daz bones kendini mihawkın kesisine yaptıgı gibi savunurken işe yarıyacaganın garantisi ne ? anlatmaya calıstıgım bu, yani pek ala daz bonesda alabilir bu vsyi.

kaku süper insan olmus ama,daz bones meyveyi yedigi anda,o da direk süper insan olmus.tekkaisi kakunun konsantrasyonuna baglı, ama daz bonesda bu otomatik var. üstelik; karsı hamlede zararda verebilir,shigan işe yaramıyacak,daha lastigi delemiyor,hareket kabiliyeti üstünlügü olsa bile,tek sansı kakunun, rankyakusunun daz bonesu kesip kesmiyecegi...ha e.oda der keser tamam alır. bana göre kesemez gibi geliyor,çünkü mihawkın luffyi öldürmek için yolladıgı kesişlerden birini cok kolay durdurdu daz.kakunun kılıc ustalıgı zoro gibi degil,çeligin nefesini duyacagının garantisi yok,zoro komple bir dövüscüyü asabilmek için gücü katlandı.daz bones ise meyve tabanlı bir dövüscü... celigi kesebilen herkez onu keser.ama kakunun kesiceginin garantisi yok bence.
Yok tabi abi.Ama öğrendikleri teknikler kaku yu güçlü kılıyor.Mr.1 kendini geliştirmemiş.Adam nasıl olsa beni kimse yenemez diyerek yatmış hep.Kaku nun meyve ne kadar saçma olsa da ona güç veriyor.Kombo yapsa kaku mr.1 nefes alamaz.Ama hatırlamıyorum kaku galip kuş biliyormu.Lucci onu kullandığında gemiyi kesmişti.Hatta askerler çelik plağı kesti falan dediler.Onun kadar olmasa da saldırıları baya etki eder.Kazanan kaku olur yani görüşüm bu.

Çeliği kesmek fiziksel güç ile alakalı değil diye düşünüyorum. Çelik kesmek bir teknik işi tıpkı ateşi kesmek gibi. Çeliği kesen ama kağıtı kesemeyen kılıçlar" gibi bir söz geçmişti Zoro vs Mr.1'de. Burada anlatılmak istenen de budur diye düşünüyorum.
Yani Kaku bu tekniği biliyorsa yener. Ama bence bilmiyor , tüm CP9 fizik gücüne abanmış bu yüzden pek fazla şansı olduğunu düşünmüyorum Daz karşısında.

One piece'de hiç tahmin etmediğimiz adamlar tek elleriyle bina yıkıyor. Çeliği kesmek veya yamultmak imkansız bir olay değil.
Luffy , Lastik meyvesi yemiş bir eleman. Fiziksel darbelerin işlememesi gerekiyor, ama gücün şiddetini artır lastiği yamultursun.
Yanılıyor muyum ? Çelikte aynı şekilde olabilir.
Zoro'ya veya Mihawka göre değerlendirmek yanlış, onlar kesme ile alakalı bölümündeler.
İşin birde "Güç/power" kısmı var. Ne kadar Çelikte olsa "power" bir yumruğa kılı kıpırdamadan dayanabileceğini sanmıyorum.
Kakunun hızına ve gücüne yetişebileceğini sanmıyorum. Siz sadece " kesmek" bakış açısında bakıyorsunuz.

Mr1 kazanır büyük ihtimalle. Zoro şahsi fikrime göre Mr1'i keserken Haki kullandı. Ve bunu kendi potansiyelinin çok üstüne çıkarak yaptı. Kaku'nun böyle sınır bir durumda aynı şeyi yapabileceğini zannetmiyorum.

Ayrıca Mr1'in meyvesi çok küçümseniyor. Çelik öyle kolay kesilip ezilip bükülebilecek bir şey olsa Zoro o kadar zorlanmazdı (ölümün eşiğine gelmezdi)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık