Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

245. Bölüm
https://www.reddit.com/r/dgrayman/comments/w9uc5q
P1. Cross, öfkeli.
P3. Cross: "Uyan,boktan velet."
"Tanrı aşkına ne yaptın?''
P4. Red: "Huh?"
Cross: "Seni özellikle Mana'ya yaklaşmaman konusunda uyarmadım mı?"
Cross: "Sol elinle Mana'ya tam olarak ne yaptın?"
Red: "Ben... Bilmiyorum."
P5. Red: "Ben... Mana'ya ne yaptım?"
P6. Cross: "Neden sen, Tim...ne yaptığını sanıyorsun?"
Cross: "Yolumdan çekil. O velet, Ben..."
P7. Cross: "Neden seni küçük pislik! BIRAK. BENİ. GİT!!!''
Cross: "Senin neyin var...!''
P8. Cross: 'Bu bir kazaya benzemiyor.'
'Belki o çocuğun Masumiyeti Milenyum Kontu'nu fark etti ve Mana'ya saldırdı.'
'Eğer öyleyse,onu hemen burada öldürmeliyim.'
P9. Cross: "Maria...... !?"
Cross: "Neden...?"
Caterina: "Çok naziksin, bu yüzden kendini hep yapayalnız buluyorsun ve kendi kalbini öldürmeye çalışıyorsun."
Caterina: "Ben her zaman senin için endişeleniyorum..."
P10. Cross: "Tanrım..."
Cross: "Zaten anladım..."
Cross: "Hey evlat, koş."
Cross: "Nerede olduğunun bir önemi yok, sadece kaybol."
Cross: "Bir daha asla Mana ile iletişime geçme."
P11: (Allen, Cross'un sözlerini hatırlıyor): "Unutma, bunların hepsi senin hatan."
Red: "Bu sefer, kesinlikle, umarım huzur içinde uyursun... Allen."
P12: Red: "Seni tüm bunlara kaptırdığım için üzgünüm."
Red: "Hem sen, hem de Mana..."
Red: "Hiçbir şekilde anlamıyorum... Ben... hala..."
Red: "Ben farkına varmadan... herkes ortadan kayboldu."
Red: "Cosimo, grup lideri, herkes..."
Red: "Herkes ortadan kayboldu."
Red: "Ben tam bir canavarım..."
P13: Red: ''Ailem bu yüzden beni terk etmiş olmalı."
Red:"Ben... insanları incittim."
Red: ''Mana'yı da.''
hıçkırık sesleri
Red: ''Nereye gidersem gideyim, kendime ait bir yerim olmayacak... Gidecek hiçbir yerim yok.''
P14. yürüme sesi
Apocryphos: "Ey zavallı havari"
Apocryphos: "Bu gidişle, ölmek istiyorsun, değil mi?''
Apocryphos: "Ancak, bir ev sahibi böyle bir şeyden ölmez."
P15: Apocryphos: "Kalp tarafından seçildin.''
Apocryphos: "Yaşamak ve kendini adamaya devam etmek için." (Japoncadan çeviren kişi bu cümleyi çevirirken zorlanmış, o yüzden yanlış olabilir.)
Apocryphos: "Tebrikler! Plan şimdi başladı.''

Son düzenleme:
Yeni bölümü anlamak için 3 4 bölüm geriye gidip tekrar okumak zorunda kalmayı tanımlayamıyorum, sinir bozucu

hala masumiyet kolunu nasıl aldığı ortaya çıkmadı sanırım, başlangıç hikayesiyle örtüşmüyor hala. buradan sonrası da ilginç olacak. Çünkü allen yetimhane kilise gibi bir yerde yaşıyordu bu olaylardan sonra. Oraya nasıl geçecek şimdi?

Yeni bölümü anlamak için 3 4 bölüm geriye gidip tekrar okumak zorunda kalmayı tanımlayamıyorum, sinir bozucu

hala masumiyet kolunu nasıl aldığı ortaya çıkmadı sanırım, başlangıç hikayesiyle örtüşmüyor hala. buradan sonrası da ilginç olacak. Çünkü allen yetimhane kilise gibi bir yerde yaşıyordu bu olaylardan sonra. Oraya nasıl geçecek şimdi?
Büyük ihtimalle sonraki bölüm başlangıç bölümüne bağlanır da,hala Mana'yı nasıl canlandırdı bunu bilmiyoruz.

Aynen ortaya çıkmadı ve örtüşmüyor.

Yok,hiç öyle bir yerlerde yaşamadı. Mana'yı canlandırdıktan sonra Cross yanına alıyor.
Cross marian bırakıyor hatta, sonra uzunca süre gelmiyordu falan. İngilterede olması lazım. Önünde de mezarlık vardı sanki. Malesef 11 yıldır takip ediyoruz da edemiyoruz mangakanın hastalığından dolayı ama öyle bir yer yok muydu? Yoksa karıştırıyor muyum?

Cross marian bırakıyor hatta, sonra uzunca süre gelmiyordu falan. İngilterede olması lazım. Önünde de mezarlık vardı sanki. Malesef 11 yıldır takip ediyoruz da edemiyoruz mangakanın hastalığından dolayı ama öyle bir yer yok muydu? Yoksa karıştırıyor muyum?
Bahsettiğin yer Barba ve annesinin evi mi acaba ?

Cross Marian, fandomda ölü olarak değil de uyuyor şeklinde görünüyor. Bunu gördükten sonra o bölümleri gözden geçirdim, hatta rüyasında Allen ile olan konuşmasına ayrı bir dikkat ettim ama gene de bu durumunu onaylayacak bir bilgiye rastlamadım. Cidden gözümden kaçırdığım bir şey varsa bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Cross Marian, fandomda ölü olarak değil de uyuyor şeklinde görünüyor. Bunu gördükten sonra o bölümleri gözden geçirdim, hatta rüyasında Allen ile olan konuşmasına ayrı bir dikkat ettim ama gene de bu durumunu onaylayacak bir bilgiye rastlamadım. Cidden gözümden kaçırdığım bir şey varsa bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Apocryphos tarafından öldürüldü. Hadi diyelim öldürülmedi,uyuyor derken ne demek istiyorlar ? Sen bana linki atar mısın ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık