Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

İki bölüm izleyebildim ve hoşuma gitti başlangıcı. Serinin atmosferi hoş, 19. yüzyıl sonlarını dönem olarak severim zaten. Akuma konsepti iyi düşünülmüş ruh ve makine gibi iki farklı kavram birleşince değişik bir tasarım çıkmış ortaya. Umutsuzluk barındırması da duygusallık katmış işin içine. Mark ve Claire'ın hikayesi hüzünlendirmeyi başardı çok kısa görmemize rağmen.

Allen sempatik ve sevilesi bir ana karakter. Karakter kadrosu da güzel duruyor, Kara Emir organizasyonunda ilgimi çeken kişiler oldu. Şuan açık ara farkla en merak ettiğim kişi Allen'ın ustası General Cross. Tasarımı baya iyi, kişiliği de bir değişik. Onun dışında ilgimi çeken konular ise Masumiyet denen güç ve Allen'ın sahip olduğu lanet, parazit tipi olduğu söylenmesi. Tabi Yaratıcı lakaplı Milennium Earl karakterini de unutmamak lazım. İnsanlığın başına daha çok belalar açacak gibi duruyor.
Bir Dgmci daha kazandık. 🥳
Çok güzel yazmışsın, ellerine sağlık.

Şimdi Mana ve Nea ikizler ama Mana Neanın ruhunu emiyordu sanırım, o sırada Akuma ortaya çıkıp, Kont oluşuyordu Mana nın içinde.. Mana Nea ya nolduğunu bilmiyor ama Allen içinde Nea var. Güncelle beraber Cross Manayı neden koruyor ? Allen i Konta sunuyor, Mana için ama Cross tam olarak bu işin neresinde ? Niye Manayı koruyor? @Allen kafam karıştı sen bana özet geçer misin ? .D

Şimdi Mana ve Nea ikizler ama Mana Neanın ruhunu emiyordu sanırım, o sırada Akuma ortaya çıkıp, Kont oluşuyordu Mana nın içinde.. Mana Nea ya nolduğunu bilmiyor ama Allen içinde Nea var.
Şimdik Mana, Milenyum kontu olmak için Nea'yı yiyor. Sonra da kafayı yiyip kendi kafasını parçalıyor. Uyandığında hiçbir şey hatırlamıyor ve Nea'yı aramaya başlıyor. Mana,Nea'yı yemeden önce de kendi hafızasını 35 yıl önceki arkadaşı Allen'e aktarıyor. ''Senin hatıralarını koruyacağım'' diyor. Diğer mesele bu benim fikrim Cross,Mana'yı milenyum kontu olmaması için koruyordu bence. Cross hakkında bizde pek bir şey bilmiyoruz ama Nea'ya yardım ediyor işte.

Şimdik Mana, Milenyum kontu olmak için Nea'yı yiyor. Sonra da kafayı yiyip kendi kafasını parçalıyor. Uyandığında hiçbir şey hatırlamıyor ve Nea'yı aramaya başlıyor. Mana,Nea'yı yemeden önce de kendi hafızasını 35 yıl önceki arkadaşı Allen'e aktarıyor. ''Senin hatıralarını koruyacağım'' diyor. Diğer mesele bu benim fikrim Cross,Mana'yı milenyum kontu olmaması için koruyordu bence. Cross hakkında bizde pek bir şey bilmiyoruz ama Nea'ya yardım ediyor işte.
Bizim oğlan Allen eli akuma eli ya o nasıl olmuştu? Bende kont onu çevirdi sanıyordum.

Mana ve Nea normalde ikisi bir. Milenyum kontuydu. Bunu da ekleyeyim.
Nea: Milenyum kont'u artık milenyum kont'u değil. İkimizin yerine dönüştü.
Nea burda bunu söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık