Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] D. Gray-Man

Bu yorumunla beni o kadar mutlu ettin ki anlatamam. Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim,bir faydam dokunmuşsa ne mutlu bana :sapkali:
Ne demek. Doğrular bunlar. :good:

Hepsi ayrı bir iyi. Road'ı da çok severim.
Road deyince Lero geliyor aklıma direkt. :dd.d
Road'ın Allen'e düşkünlüğü çok güzeldi. Eğer ilerleyebilseydi Allen ile olmasını isterdim. Tatlı çift olurlardı.

@Hei Long Cross uyuyor demiştin ya hani o bölümü buldum.

Fandomda da şu yazıyor.

Cross, Allen'a koyun postu giymiş bir kurt der ve onu Katerina Eve Campbell adında bir kadının yaşadığı bir konağı işaret etmeden önce tek başına yürümeye devam etmesi gerektiğini söyler. Tekrar uyanırsa, tüm cevapları alacağı yer orası. Allen, Cross'un bir yanılsama olduğunu düşünerek gülümsüyor, ancak onu tekrar görmekten hala mutlu olduğunu itiraf ediyor. Ayrılık sözleriyle, Cross kısa bir süre sonra ortadan kaybolur ve arkasında kafası karışmış bir Allen bırakır, o da kendi kendine Cross'un bir yanılsama olmayabileceğini düşünür. Daha sonra, konuşmalarını izleyen Road'u, birçok denemeye rağmen rüyasını Allen'ın rüyasına nasıl bağlayamadığını düşünürken görüyoruz. Ancak, şimdi malikaneye gideceği ve Cross'a o zamana kadar uykuda kalmasını söyleyip hala hayatta olduğunu ortaya çıkaracağı için mutlu.

Allen'in kalp taşıyıcısı olduğunu Apo bilirken, Düzen'in masumiyet koruyucusu olan Hevlaska'nın farkında olmayışı. Sebebi ne çıkacak bakalım.
Cross'un, Mana ve Nea'nın annesinin eşi ya da sevgilisi oluşu... Ben şok!
Hikaye bu geçmiş zamanın anlatılışına kadar iyiydi de geçmiş zamanlar her şeyi karıştırdı.
Apo'ya "faşo aga" diyordum ama zamanla ona da hak verdim. Bu tarz çok fazla karakter gördüm ve okudum. İstemeden de olsa kötü gözüken. Tüm niyet ve amaçlarla kalp için çalışıyor. Bilinçli bir insan olmayışı da bunu etkiliyor.
Çok fazla gizem ve sır var. Bütün bunlar gün yüzüne çıkınca herşey anlam kazanacak ve o günü dört gözle beklemekteyim.

Fandomda da şu yazıyor.

Cross, Allen'a koyun postu giymiş bir kurt der ve onu Katerina Eve Campbell adında bir kadının yaşadığı bir konağı işaret etmeden önce tek başına yürümeye devam etmesi gerektiğini söyler. Tekrar uyanırsa, tüm cevapları alacağı yer orası. Allen, Cross'un bir yanılsama olduğunu düşünerek gülümsüyor, ancak onu tekrar görmekten hala mutlu olduğunu itiraf ediyor. Ayrılık sözleriyle, Cross kısa bir süre sonra ortadan kaybolur ve arkasında kafası karışmış bir Allen bırakır, o da kendi kendine Cross'un bir yanılsama olmayabileceğini düşünür. Daha sonra, konuşmalarını izleyen Road'u, birçok denemeye rağmen rüyasını Allen'ın rüyasına nasıl bağlayamadığını düşünürken görüyoruz. Ancak, şimdi malikaneye gideceği ve Cross'a o zamana kadar uykuda kalmasını söyleyip hala hayatta olduğunu ortaya çıkaracağı için mutlu.
O bölümü bir kaç kez okumuştum ama tam anlam veremedim demek ki. Teşekkürler. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık