Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Korsanfandayız biliyor musun? Biri geldi böyle yorum yapan, biz tabi yorum yapamıyoruz. Tabi biz eyvallah dedik önümüzü kapattık falan... :hhh:

Boş adam olduğu yorumlarından ve parantez içinden belli. Sebebine gelirsek ''Herkes Amiral yapmayın hebele hübele'' yazıp da parantez içine Amira=Mihawk yazmak için bayağı bir zeka ile yorum yapmak lazım, evet.

Mihawk luffyden dayak yemiyor. Bir yonkoudan çok daha iyi bir kılıç ustası olduğu ve shanksla düello yapicak kadar güçlü olduğu belirtiliyor. Tabi ki yenilir ona bir şey demiyorum fakat bu kadar açık açık belirtilirken hala shiki seviyesi demek?

Güçsüzler demiyorum zaten. Ama Shibukaileri isme göre alıyorlar. İsmin varsa teklif gelir. Diğer vasıfsız korsanları korkutsunlar diye varlar. Bostan korkuluğu gibi. Hangi bütük korsan shibukailerden çekiniyor la :D

Dof demiyor muydu Shabodyde 7 shibukai vs Wb korsanları diye. Sonuçta ne oldu anlatsana bana?
Öyle birşey kağıt üzerinde kaldı.Shichiler kafalarına göre takıldılar sorumlulukları azdı.Beyazsakal korsanları lordları Oz gibi kafaya takıp illa ki bunları döveceğim deseydi o zaman söylediğin karşılaşma olurdu.Wb varken lordlar birşey yapamazdı ama öbür türlü belli olmaz her türlü kafa kafaya sonucu belirsiz kapışma olur.

Devrimcilik mi oynayalım yani amirallerden tokat yemece mi oynayalım onu mu diyorsun. :D
Shichibukai çok güçlü üyelerden oluşan bir grup Buggy gibi istisnalar dışında.Öyle ki imparatorlara karşı koyabilecek güç olarak Shichibukai ve Amiraller var deniyor eş görülüyor yani. :) Köpek lafı kıskanan,çekemeyen korsanların uydyurduğu bir laftır. :S
Tüm umutlar Mihawk'a kaldı desene MW reyiz :D İlginç argümanlardan bir tane sallasam sıkıntı olmaz değil mi?

Malum Kizaru Sabondy'de kaç tane çaylak ezmişti... Malum bunların bir tanesi de ileride shici olan Law idi :S Diğer shiciler bile birbirini tekliyorken shicileri gerçekten bahsettiğin seviyede görebilir miyiz? Yoksa gılıç kokulum diğer hepsi kadar var mı?

Öyle birşey kağıt üzerinde kaldı.Shichiler kafalarına göre takıldılar sorumlulukları azdı.Beyazsakal korsanları lordları Oz gibi kafaya takıp illa ki bunları döveceğim deseydi o zaman söylediğin karşılaşma olurdu.Wb varken lordlar birşey yapamazdı ama öbür türlü belli olmaz her türlü kafa kafaya sonucu belirsiz kapışma olur.
Cidden mi ya :(

Mihawk luffyden dayak yemiyor. Bir yonkoudan çok daha iyi bir kılıç ustası olduğu ve shanksla düello yapicak kadar güçlü olduğu belirtiliyor. Tabi ki yenilir ona bir şey demiyorum fakat bu kadar açık açık belirtilirken hala shiki seviyesi demek?
Ne zaman Shanks ile düello ettiğini bana söylesene. Bilmem kaç yıl önce. Bir Manga sayfası at göreyim düello'yu?
Kendin diyorsun bir Yonkou'dan daha iyi kılıç ustası olması. Fakat sadece ''daha iyi kılıç'' bunu anlayamıyorsun. Sadece kılıçta daha iyi peki ya diğer konular? Mihawk halay çekiyor heralde diğer konularda Yonkou karşısında?

Manga sayfası at bro?
Gençliklerinde surekli düellolar yaptığı ve mihawkin Shanksin yanına posteri göstermek için gittiğinde düello mu yapmak istiyorsun demesi bile yeterli ama siz bilirsiniz. Asla shanksin kilic ustalığını küçümsemeyin akainunun magmali yumruğunu kılıcıyla durdurup beyazsakalla kafa kafaya kılıç tokusturuyor.

Ne zaman Shanks ile düello ettiğini bana söylesene. Bilmem kaç yıl önce. Bir Manga sayfası at göreyim düello'yu?
Kendin diyorsun bir Yonkou'dan daha iyi kılıç ustası olması. Fakat sadece ''daha iyi kılıç'' bunu anlayamıyorsun. Sadece kılıçta daha iyi peki ya diğer konular? Mihawk halay çekiyor heralde diğer konularda Yonkou karşısında?

Shanksin kılıç ustalığına bir göz gezdir daha sonra bundan daha iyi kılıç kullanan birisini düşün sence bu kişi amiral seviyesi olamaz mi?

Gençliklerinde surekli düellolar yaptığı ve mihawkin Shanksin yanına posteri göstermek için gittiğinde düello mu yapmak istiyorsun demesi bile yeterli ama siz bilirsiniz. Asla shanksin kilic ustalığını küçümsemeyin akainunun magmali yumruğunu kılıcıyla durdurup beyazsakalla kafa kafaya kılıç tokusturuyor.
Bak kendin diyorsun Beyazsakal orada ne kullanıyor? Bisesto. Mihawk da kılıç kullanıyor bunu anlamayacak ne var? Kılıç varken eliyle mi bloklasaydı? WB de Akainu'nun magma saldırısına bisesto saplayıp üflüyor. Vay be Mihawk Wb'den de güçlü o zaman sana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık