Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Ee yani .s bana şöyle de manga da açıklandı Mihawk amirallerden ve yonkoulardan güçlü çıktı bunu da Oda söyledi de bende tamam kanka diyeyim, bir ünvandan buraya nasıl gelebiliyorsunuz insan hayret ediyor.

Asıl siz bunları nasıl açık açık göremiyip mihawka shiki gucunde diyebiliyorsunuz ben onu anlamıyorum. Akil yürütmeyip her seyin mangakanin aciklamasini beklemek falan :D Yazık

Hahahahah peki :D
Siz hükümet köpeği severler birlik mi oldunuz la :D
Devrimcilik mi oynayalım yani amirallerden tokat yemece mi oynayalım onu mu diyorsun. :D
Shichibukai çok güçlü üyelerden oluşan bir grup Buggy gibi istisnalar dışında.Öyle ki imparatorlara karşı koyabilecek güç olarak Shichibukai ve Amiraller var deniyor eş görülüyor yani. :) Köpek lafı kıskanan,çekemeyen korsanların uydyurduğu bir laftır. :S

MF'de biri diğerini 1-2 dk tuttu diye ya da anlık olarak durdurdu diye onla denk olmaz. Var mı öyle bir mantık? Croco yeniden seriye dahil edilmek üzere MF'ye getirildi. Bu yüzden Alabasta'yı gözardı ediyorum ancak MF'de muhattap edildiği her karakterle aynı sınıfa koymam. Adam WB'yle de muhattap oldu, sonrasında Dof, Akainu, Jozu, Mihawk vs. Herkese atar gider yapıyor yani, karşısında kimin olduğunun bir önemi yok. Hikaye açısından Oda'nın bu adama biçtiği rolü bilmiyorum ama tutarlı bir biçimde geri getireceğine göre 2. komutan ve üstü hayalcilik olur.

Devrimcilik mi oynayalım yani amirallerden tokat yemece mi oynayalım onu mu diyorsun. :D
Shichibukai çok güçlü üyelerden oluşan bir grup Buggy gibi istisnalar dışında.Öyle ki imparatorlara karşı koyabilecek güç olarak Shichibukai ve Amiraller var deniyor eş görülüyor yani. :) Köpek lafı kıskanan,çekemeyen korsanların uydyurduğu bir laftır. :S
Güçsüzler demiyorum zaten. Ama Shibukaileri isme göre alıyorlar. İsmin varsa teklif gelir. Diğer vasıfsız korsanları korkutsunlar diye varlar. Bostan korkuluğu gibi. Hangi bütük korsan shibukailerden çekiniyor la :D

Dof demiyor muydu Shabodyde 7 shibukai vs Wb korsanları diye. Sonuçta ne oldu anlatsana bana?

Hahahhahhh manga açıklmasın o zaman biz kafamıza göre şu şundan güçlü diye takılalım, ama kafalarımız nasıl güzel gene de yazık bize @Sir Crocodile
Korsanfandayız biliyor musun? Biri geldi böyle yorum yapan, biz tabi yorum yapamıyoruz. Tabi biz eyvallah dedik önümüzü kapattık falan... :hhh:

Tek dediğin parantez ici çok zorunuza gitti sanırım ne bu mihawk düşmanlığı bayan crocodile
Boş adam olduğu yorumlarından ve parantez içinden belli. Sebebine gelirsek ''Herkes Amiral yapmayın hebele hübele'' yazıp da parantez içine Amira=Mihawk yazmak için bayağı bir zeka ile yorum yapmak lazım, evet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık