Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Yeniden Gözüktüğünde Seviyesi Ne Olur?

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    366
Kum gücü tek eksisi sıvı eğer Narutodaki Gaara gibi kumu katılaştırabilirse ve değişik şekillerde kullanırsa serideki en güçlü karakterlerden biri olabilir.2 defa Luffy'i ölüm döşeğine getiren Wbye gözü kapalı saldıran bir karakter en az sağ kolu hakediyor bence.

Kum gücü tek eksisi sıvı eğer Narutodaki Gaara gibi kumu katılaştırabilirse ve değişik şekillerde kullanırsa serideki en güçlü karakterlerden biri olabilir.2 defa Luffy'i ölüm döşeğine getiren Wbye gözü kapalı saldıran bir karakter en az sağ kolu hakediyor bence.
Göz var nizam var... Ne sağ kolu? Kata'ya fiske bile vuramaz Croco hayatının sonuna kadar.

Bu adam Luffy'i 2 kere yendi, Luffy her yenilişinde aşırı derece şanslı olması sebebiyle kurtuldu, Robin olmasa şuan hayatta bile değildi üstelik.
Luffy'i bu kadar zorlayan başka bir rakip oldu mu?
Katakuri tekme tokat dövmekten başka ne yapabildi?
Katakuri bu adam kadar zorlamadı mesela Luffy'i, ama herkes Katakuri sevdalısı oldu.
Crocodaile seride en çok hakkı yenen karakterdir bence.
Umarım Smoker ve bu adam iyi bir geri dönüş yaparlar.

Crocodile gibi 2 yıl öncesinde Luffy'ye yenilmiş karakterler için çok keskin bir üst sınır var. O da haliyle Luffy'nin timeskip dönüşündeki seviyesi, aksi bir senaryo seriyle ilgili her şeye ters düşecektir. Luffy serideki potansiyeli en yüksek karakter diyoruz, onunkinden daha büyük bir gelişim söz konusu olmamalı. Luffy timeskip dönüşünde bir Yonkou komutanı seviyesinde değildi, Cracker ile karşılaştığında Nami'nin yardımı olmasa geriye düşmüştü. Crocodile için biçilebilecek üst sınır da budur yani ki bu bile onun için çok gerçekçi olmayan bir seviye. Daha gerçekçi bir sınırdan söz edecek olursak her biri büyük potansiyele sahip Worst Generation süpernovalarının gelişimi de Crocodile'dan yukarıda olmalı. Şimdiye kadar gördüklerimiz arasından en güçsüzleri Killer, Bege veya Hawkins olabilir. Crocodile'ın bunlardan bir seviye düşük olması en mantıklı duranı, yaklaşık Tamago ve Pedro seviyesi diyebiliriz sanki. Bu da anketleri seçeneklerden hiçbirine uymuyor sanırım, bir Yonko tayfası hiyerarşisinde aşağı yukarı 9-10. sırada diyorum ben. Bu da iki yıl önceki Crocodile'ın gücünü en az 10 kat arttırmış olacağı anlamına geliyor ama karakteri Yeni Dünya'da goreceksek bu denli bir güçlenme beklemeliyiz zaten.

Gelişimini tamamlayan birisi olduğu için GELİŞMEMİŞTİR AYNI KALMIŞTIR diyorum.

Genç ve baharındaki hali için birşey diyemiyorum, Beyazsakal'ın karşısına kadar çıkıp onunla savaşabilmişse gerçekten helal olsun derim. Geçmişinde yeni dünyada falan iyi işler yapmışsa serideki güç dengesinin ırzına geçilir onuda söyliyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık