Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    207
Çok yanli yorum yapıyorsunuz be. Shichilerin denk olmadığı mihawk ve buggynin,moriahin arası uçurumdan belli. Dof elit bir shichi crocoda zayıf sayılır be ustalar ama neyse zamana güveniyorum

Pica'nın golemi kum olacağından Croco için kolay rakip.
Croco zorlanmaz.
Adam goleme haki basıyor yahu nasıl kum olacak. Pica Crocoyu sinek gibi avlar. :)

Doflamingo ve Crocodile denk karakterler. Dofi sadece h.haki olsun kuş kafesi ve kukla yapma olsun daha işlevsel teknik bir karakter.
Bütün güç unsurlarını alt alta yazsan hepsinde Dof üstün çıkar. En başta Croconun hakisi yok yahu haki yok. Pekomsun tekleyeceği bir adam bu. Ha dersen 2 yıl sonra ne olur, onu görünce değerlendircez. Bence NWde köyün birinde gazete okuyan bir adam oldu Croco, farklı bir durum çıkarsa editleriz. :)

Adam goleme haki basıyor yahu nasıl kum olacak. Pica Crocoyu sinek gibi avlar. :)

Bütün güç unsurlarını alt alta yazsan hepsinde Dof üstün çıkar. En başta Croconun hakisi yok yahu haki yok. Pekomsun tekleyeceği bir adam bu. Ha dersen 2 yıl sonra ne olur, onu görünce değerlendircez. Bence NWde köyün birinde gazete okuyan bir adam oldu Croco, farklı bir durum çıkarsa editleriz. :)
:hhh:

Bugün MF de gördüğümüz Amiraller de Kral haki mi vardı? Hayvansal silahlanma hakisi mi vardı? Hiçbiri yok.
Adam bu iki yetenek ile MF de terör estirdi.
Berbat bir örnek. Çünkü o sıra haki konsepti henüz oturmamıştı. Adamların rakiplerinde de o hakiler yoktu. Elbette terör estirecek. Sıfır haki sahibi Akainu sadece meyve ile G4 Luffy'nin kokalı ataklarıan Dof'dan daha iyi bişi çıkaracağını mı sanıyorsun ? Lel

Ama şimdi söz konusu Croc Vs Sağ Kol ve Dengi isimler olacağı zaman. O hakilere sahip olmanın anlamı çok fazla olacak bunu görmemek çok yanlış.

Tamam Crocodile seride çok erken çıkmanın mağduru oldu ve kesinlikle göründüğünden güçlü ancak daha G2'yi bile keşfetmemiş Luffy'nin rakibi olmak ile Law + G4 Luffy rakibi olmak aynı arkta iki tane amirale gider yapmak biraz farklı.

Haa Croc Dof'a yakın döner mi ? Dönebilir elbette ancak şu da var Croc alabastadan MF'ye o kadar güçlenerek geldiyse (Impel Down'daki işkenceler sebep gösterilmişti) şimdi aynı muameleyi Dof'da görüyor o da güçlenecek elbette. Ve o söz konusu hakilerinde daha da iyi bir yere gelecek.

Nitekim bu sistem herkes için aynı işliyor.

Berbat bir örnek. Çünkü o sıra haki konsepti henüz oturmamıştı. Adamların rakiplerinde de o hakiler yoktu. Elbette terör estirecek. Sıfır haki sahibi Akainu sadece meyve ile G4 Luffy'nin kokalı ataklarıan Dof'dan daha iyi bişi çıkaracağını mı sanıyorsun ? Lel

Ama şimdi söz konusu Croc Vs Sağ Kol ve Dengi isimler olacağı zaman. O hakilere sahip olmanın anlamı çok fazla olacak bunu görmemek çok yanlış.

Tamam Crocodile seride çok erken çıkmanın mağduru oldu ve kesinlikle göründüğünden güçlü ancak daha G2'yi bile keşfetmemiş Luffy'nin rakibi olmak ile Law + G4 Luffy rakibi olmak aynı arkta iki tane amirale gider yapmak biraz farklı.

Haa Croc Dof'a yakın döner mi ? Dönebilir elbette ancak şu da var Croc alabastadan MF'ye o kadar güçlenerek geldiyse (Impel Down'daki işkenceler sebep gösterilmişti) şimdi aynı muameleyi Dof'da görüyor o da güçlenecek elbette. Ve o söz konusu hakilerinde daha da iyi bir yere gelecek.

Nitekim bu sistem herkes için aynı işliyor.
Berbat örnekler değil gayet güzel örnekler anlayana...
Evet çıkarır, çünkü Luffy düz G4 saldırılarıyla Akainu'yu etkilememe ihtimali var. Bu yüzden muhtemelen saldırılara Kral haki vb. olyına girdi mangaka. Nasıl Katakuri'yi etkilemiyordu o misal. ;)
Sıfır haki sahibi demedim ''Logia savunması'' dediğimiz muhtemel gözlem hakisiyle etkilenmez dedim ilk önce okuduğunu iyi anla.

Adamların rakiplerinde nerede haki yoktu? Marco da var ama işlemedi, Vista da var işlemedi, WB de var onun meyve yeteneğiyle beraber işledi, Jozu da var haki ile vurdu Aokiji'ye işledi. Nerede haki yoktu rakiplerinde ve işlemedi anlat bakayım? Yahu Akainu'nun o meyve ile silahlanma hakisi kullanacağını falan mı sanıyorsun saldırılarında? Adam da magma yeteneği var magma, napacak magma'nın üstünü silahlanma kaplayıp magma'yı mı sertleştirecek? Hala düz G4 Luffy veya Dof diyorsun :S

Valla durmadan yeni bir şey uyduruyorsun. ID de nerede Croc'a yapılan işkenceler sebebiyle güçlü geldiği gösterildi? ID de 6. kat mahkumlarına işkence yapılmıyor, orada sadece Jinbe'ye 1-2 vurdular o da hala Shichibukai idi, savaşa falan gitmek istemiyordu o yüzden. ID de ki bazı kişilerin orada ki en tehlikeli ve acı veren yerlerden geçtiği ve hiç etkilenmediği söyleniyor. ''Bu kazanlara girip hiç etkilenmeyen sadece bir kaç kişi var. Onlardan bazıları da Crocodile, Jinbe ve Ace'' deniliyor ve sen işkenceden etkilenebileceğini sanıyorsun bu kişilerin... Bu karakterlere işkence yaparak onları güçlendirebilir misin?

Crocodile'ın neden öyle göründüğünü Mangaka hikaye olarak WB'ye bağladı. ''Geçmiş sebebiyle psikolojik olarak yaralıydı'' demeye getirdi. MF'ye gelip WB'nin yaşlı, güçten düşmüş halini falan görünce de adama karşı farklı tepkiler verdirdi. Daha sonra ise ''Yaralarımı falan iyileştirdim'' falan dedi adam. Kısacası anlattığın çoğu şeyin Mangada bir altyapısı yok.

Hala G2 olayan Luffy'nin rakibi diyorsun. Yahu bu adam Jozu'nun en iyi saldırılarından birini yiyor tekrardan saldırmak için adamı bekliyor. Luffy'nin MF de Jozu seviyesinde saldırı gücü mü var? Ne Luffysinden bahsediyorsun ya? Jozu dediğin adam Croc'a vurduğundan daha zayıf bir saldırıyı Aokiji'ye vurup kan alıyor, yerden toplatıyor adamı.

Evet çıkarır, çünkü Luffy düz G4 saldırılarıyla Akainu'yu etkilememe ihtimali var.
Tamam da o zaman da bu fiziksel hayvanlığından olabilecek bir şey demek ki. Meyveyle değil bu durumda senin tüm önermen çöküyor :D

ilk önce okuduğunu iyi anla.
Kardeş böyle atak gitmeden önce sen öncelikle bir ne konuştuğunu iyice kavra.
Adamların rakiplerinde nerede haki yoktu?
Dostum kıvırman iyi hoş eyv. ama günümüzdeki haki sistemi gibi bir haki sistemi yoktu onlar ufak denemelerdi. Haki bir an var oluyor gibiydi bir an yok oluyordu. Kaldı ki Hakİ'nin bedene işleyiş şekli MF'den bu yana 3 kere şekil daha değiştirdi.

Yahu bu adam Jozu'nun en iyi saldırılarından birini yiyor tekrardan saldırmak için adamı bekliyor. Luffy'nin MF de Jozu seviyesinde saldırı gücü mü var?
Aynı Luffy bacağına biraz su döktü diye Croco'ya vole atmadı mı ? Jozu da kendinde değildi kontrol altındaydı zaten.Dediğim gibi Yani croco'nun bir üst sevye yaptıklarına bir de alt seviye gösterdiklerine bakıp bir ortalama alınca bu karakteri epey aşağı çekiyor ancak biz konumu ve serideki ağırlığı gereği döndüğünde ait olabileceği seviye dolayısıyla zaten Burada temizler dedik. Ancak sırf beklentiler ve kendi kendine uydurma denklemler ile zart diye Dof dengi , Hancock dengi demek olmuyor bu. Haa yarın bir gün denk çıkar mı ? Çıkabilir, OP burası Oden'in bilincini yitirdiği atağın yüzlerce kat daha güçlüsüne kin'emon dayanabiliyor :D

Ancak şu an ki verilerle Dof = Croc sadece senin gibi atarlı giderli fanlara nasip olabilecek bir boş yapma becerisidir.

ID de 6. kat mahkumlarına işkence yapılmıyor, orada sadece Jinbe'ye 1-2 vurdular o da hala Shichibukai idi,
Öyle ama direkt 6. kata koymamışlar Croco ve Jinbei'i konuşmalardan anlaşıldığı kadarıyla diğer işkence katlarından sonra en aşağı getirilmişler. Neyse işkence olsun ya da olmasın adam daha iyi geri döndü ve bunun Dof için olmaması adına bir sebep yok yani benim dediğimde gene değişen bir şey yok. Eski arklarda yenilen önemli bir figür yeni arklarda o arkın metasına göre muamele görüyor. Aynı şey işte.

Adam da magma yeteneği var magma, napacak magma'nın üstünü silahlanma kaplayıp magma'yı mı sertleştirecek?
Evet silahlanma sadece saldırıda işe yarıyor çünkü :D Ufuk genişliğinle bizi büyüledin be ...

Tamam da o zaman da bu fiziksel hayvanlığından olabilecek bir şey demek ki. Meyveyle değil bu durumda senin tüm önermen çöküyor :D

Kardeş böyle atak gitmeden önce sen öncelikle bir ne konuştuğunu iyice kavra.

Dostum kıvırman iyi hoş eyv. ama günümüzdeki haki sistemi gibi bir haki sistemi yoktu onlar ufak denemelerdi. Haki bir an var oluyor gibiydi bir an yok oluyordu. Kaldı ki Hakİ'nin bedene işleyiş şekli MF'den bu yana 3 kere şekil daha değiştirdi.

Aynı Luffy bacağına biraz su döktü diye Croco'ya vole atmadı mı ? Jozu da kendinde değildi kontrol altındaydı zaten.Dediğim gibi Yani croco'nun bir üst sevye yaptıklarına bir de alt seviye gösterdiklerine bakıp bir ortalama alınca bu karakteri epey aşağı çekiyor ancak biz konumu ve serideki ağırlığı gereği döndüğünde ait olabileceği seviye dolayısıyla zaten Burada temizler dedik. Ancak sırf beklentiler ve kendi kendine uydurma denklemler ile zart diye Dof dengi , Hancock dengi demek olmuyor bu. Haa yarın bir gün denk çıkar mı ? Çıkabilir, OP burası Oden'in bilincini yitirdiği atağın yüzlerce kat daha güçlüsüne kin'emon dayanabiliyor :D

Ancak şu an ki verilerle Dof = Croc sadece senin gibi atarlı giderli fanlara nasip olabilecek bir boş yapma becerisidir.

Öyle ama direkt 6. kata koymamışlar Croco ve Jinbei'i konuşmalardan anlaşıldığı kadarıyla diğer işkence katlarından sonra en aşağı getirilmişler. Neyse işkence olsun ya da olmasın adam daha iyi geri döndü ve bunun Dof için olmaması adına bir sebep yok yani benim dediğimde gene değişen bir şey yok. Eski arklarda yenilen önemli bir figür yeni arklarda o arkın metasına göre muamele görüyor. Aynı şey işte.

Evet silahlanma sadece saldırıda işe yarıyor çünkü :D Ufuk genişliğinle bizi büyüledin be ...
Hala fiziksel hayvanlıkla alakaslı bir şey diyorsun. Yahu etkilenmiyor etkilenmiyor ne hayvanlığı? Fiziksel hayvanlık dediğin şey Jozu'nun saldırısı sonrası etkilenmemektir dersin, ya da WB'nin deprem yumruğu sonrası tekrar kalkması dersin. Fakat belli başlı saldırılara karşı hiç etkilenmiyor bu adamlar Marco ve Vista'nın saldırıları gibi, Kata'nın Luffy'nin saldırılarına karşı etkilenmemesi gibi.

Kardeş atak gitmiyorum, dediğim şeyi anlamadın ve bunu belirttim ne yazdığımı iyi ok ve anla diye. Görüyorum ki yine anlamamışsın...

Onun dışında kıvırma senin dediğine derler. Amirallerin karşısında ki kişilerin hepsinin hakisi vardı ve hiçbir Amiral Silahlanma hakisi kullanmadı, kullandıkları da belirtilmedi. Fakat kıvıran ortada, yukarıda ki attığın yorumlarla beraber...

Sana haki düşünce olarak ya da işleniş olarak değişmedi diyen olmadı zaten. Fakat buna göre meyve kullanım şekilleri de değişti. MF de ölümüne savaşlarda bile çevreyi etkileme olaylarını görmedik logiaların, fakat Punk Hazard gibi bir yerde dövüş sonucu iklim değişmiş. Hala hikaye anlatıyorsun...

Luffy vole mi attı? Yahu lütfen seriyi baştan aşağı ''Kendi yorumlamalarını katmadan'' oku. Luffy'nin saldırıyı yaptığı şeklinde ki yüz ifadesine ve tepkisine bak. Koluna vurmasına rağmen saldırıyı anca saptırıyor. ''Ace bu adamı seviyor'' falan diye geliyor.

''Jozu kendinde değil kontrol altında'' mıydı? Jozu'ya ''Haki+meyve+teknikli saldırı'' yaptırıp Croc'a ya saldırttı yav? Vay be adamı nasıl kontrol altına almış biri oynatıyor. :S
Valla artık ne dediğini şaşırdın. Jozu dediğin adam için ''WB tayfasında saldırı gücü en yüksek kişi'' deniliyor. Bugün MF de savunma gücüyle ön plana çıkmış Marco bile kısa süreli 2v1 de King-Queen'i yerden yere vuruyor. Sen hala ne diyorsun...

Zort zort yaparak seviye belirlemek senin huyun benim değil. :D
Ben seride ki karakterin tepkilerine göre ilerliyorum, Dof bu adama ortaklık teklif etmiş. Mamgaka bu iki karakteri ortak olarak çizmiş 2 yıl sonrası ama sen gelip ''Dof adamı olması için teklif yaptı'' gibi kendinden bir şeyler uydurarak yorumlama katıyorsun olaylara. Sonra zart zort yapmaktan bahsedince baya komik oluyor bu yorumlar sonrası :S

Hala bir şeyler uyduruyorsun kafadan. ''Yok Jinbe ve Croc'u aynı kata koymamışlar, ilk önce işkence etmişler'' falan diye ''zortlatıyorsun'' yine bir şeyler. Git o arc'ı tekrar oku neler denildiğine bak. Sana şimdi mangayı dizsem de yine kendi fikirlerini, yorumlarını katacaksın bir şeyler uyduracaksın.

Hahaha evet, normal beden ya da paramecia kullanıcıları ''Silahlanma hakisi'' kullanıyorlar korunmak için. Onun dışında bana Logia yeteneğe ve ''Logia savunması'' dediğimiz şeyi yapan biri neden üzerine koka basıp kendini sertleştirsin ki? Adam gözlem haki kullanarak şöyle bir şey yapıyor. Tabi sen bunları yine istediğin gibi kıvırırsın ama ben yine sana hatırlatayım.

Onun dışında bana Logia yeteneğe ve ''Logia savunması'' dediğimiz şeyi yapan biri neden üzerine koka basıp kendini sertleştirsin ki?
Logia Savunmasını yapabildiği halde bunu kullanan Katakuri'ye sor o zaman. Ya da yumruklarına haki ekleyen Smoker'a ....
Sana şimdi mangayı dizsem
Dizebileceğin tek şey fanfiction dostum sıkıntı yok.

Ben seride ki karakterin tepkilerine göre ilerliyorum
Daha çok fanlığa göre diyelim.

Luffy vole mi attı? Yahu lütfen seriyi baştan aşağı ''Kendi yorumlamalarını katmadan'' oku. Luffy'nin saldırıyı yaptığı şeklinde ki yüz ifadesine ve tepkisine bak. Koluna vurmasına rağmen saldırıyı anca saptırıyor.
Yorumlamalardan bahsetmen ne hoş zira sen de şu an yapmışsın. Koluna vurmasına rağmen anca saptırmıyor. Aksine koluna vurarak bile savuşturabiliyor. Luffy zaten sadece engelleyici bir şekilde davranıyor o ana kadar yardım ettiği için düşmandan görmüyor. Sadece vurup geri yolluyor ve sonra açıklamasını yapıyor. Croc da bir daha denemiyor zaten.

Sonuçta G2'siz Luffy'e gene tepki göstermiyor bu adam. Luffy'nin ne diye geldiğinin,yüzünün halinin yapılan işle alakası yok orada.

Sana haki düşünce olarak ya da işleniş olarak değişmedi diyen olmadı zaten. Fakat buna göre meyve kullanım şekilleri de değişti. MF de ölümüne savaşlarda bile çevreyi etkileme olaylarını görmedik logiaların, fakat Punk Hazard gibi bir yerde dövüş sonucu iklim değişmiş. Hala hikaye anlatıyorsun...
Dostum onlar Amiral. Yani Amiraller Logia, Crocodile da Logia o zaman Crocodile içinde imkanlar sınırsız gibi bir mantık mı yaratıyorsun ? :D Kaldı ki MF'de o ataklar ıgörmeme sebebimiz MF'nin yok olmamasını istemeleri idi bunu Akainu bir kaç kere dile getirdi.

Yani buradan olası bir Dof Vs Croc dövüşüne "adam logia hiç bir haki türüne ihtiyacı yok 3 tip haki bilen ve meyve uyanışı olan birine karşı neden mi ? Çünkü Amiraller de Logia gak guk" gibi bir argümanla gelirsen işte o anca fan fiction olur. Caribu da logia, Akainu da bu hemen Croco'yu en üst kalibre logia yapacak değil, ya da sırf logia diye hakiden bir haber olması onu bu yeni haki düzeninde "hiç etkilemeyecek" gibi konuşmak da bir o kadar yanlış.

Güzel kafaymış ama, tut bunu.

Logia Savunmasını yapabildiği halde bunu kullanan Katakuri'ye sor o zaman. Ya da yumruklarına haki ekleyen Smoker'a ....
Katakuri'nin hangi yeteneği dokunduğunda rakibine hasar verebiliyor logia'ların çoğu gibi? Smoker da bu tarz bir karakter meyvesinin her hangi bir yakıcılığı ya da yok ediciliği yok. Sormaya falan gerek de yok o yüzden, Aokiji, Akainu gibi karakterler silahlanma hakisini saldırılarında kullanmasına hiç gerek yok, bunu anlamak için meyvenin hax güçlerine bakmak yeterli. Sen Magma veya buz yeteneğiyle duman veya mochi'yi bir mi tutuyorsun? Duman rakibe değse ne olur değmese ne olur? Uçar gider, o yüzden adam bunu güçlendirme yoluna gidiyor. Fakat Magma'nın neyini güçlendiriyorsun? Dışını mı kaplayacaksın silahlanma hakisiyle? Kendi kendini zayıflatmış olursun bırak güçlendirmeyi...

Yorumlamalardan bahsetmen ne hoş zira sen de şu an yapmışsın. Koluna vurmasına rağmen anca saptırmıyor. Aksine koluna vurarak bile savuşturabiliyor. Luffy zaten sadece engelleyici bir şekilde davranıyor o ana kadar yardım ettiği için düşmandan görmüyor. Sadece vurup geri yolluyor ve sonra açıklamasını yapıyor. Croc da bir daha denemiyor zaten.

Sonuçta G2'siz Luffy'e gene tepki göstermiyor bu adam. Luffy'nin ne diye geldiğinin,yüzünün halinin yapılan işle alakası yok orada.
Ne yapıyor saptırmaktan başka koluna vurup? Croc'dan kan mı alıyor? Zarar mı veriyor? Saldırıyı saptırıyor tabi sadece. Ortada olan şeyleri tartıştırıyorsun bana hala.
Bu adam Jozu'nun saldırısında yere düşmüyor Luffy diyorsun hala orada sen. Luffy'nin MF de Jozu seviyesinde saldırı gücü mü var? Hızı mı var? Hakisi mi var? Jozu dediğin adam Aokiji'yi falan yakalıyor anında saldırıp, kan alıyor. Luffy G2 açınca Amiral buna neler diyordu. Croc tepki vermemiş diyorsun bir de, ne tepki verecek? Adam WB'ye odaklanmış dalıyor biri gelip saldırıyı saptırıyor hala diyorsun ki tepki verememiş...

Dostum onlar Amiral. Yani Amiraller Logia, Crocodile da Logia o zaman Crocodile içinde imkanlar sınırsız gibi bir mantık mı yaratıyorsun ? :D Kaldı ki MF'de o ataklar ıgörmeme sebebimiz MF'nin yok olmamasını istemeleri idi bunu Akainu bir kaç kere dile getirdi.

Yani buradan olası bir Dof Vs Croc dövüşüne "adam logia hiç bir haki türüne ihtiyacı yok 3 tip haki bilen ve meyve uyanışı olan birine karşı neden mi ? Çünkü Amiraller de Logia gak guk" gibi bir argümanla gelirsen işte o anca fan fiction olur. Caribu da logia, Akainu da bu hemen Croco'yu en üst kalibre logia yapacak değil, ya da sırf logia diye hakiden bir haber olması onu bu yeni haki düzeninde "hiç etkilemeyecek" gibi konuşmak da bir o kadar yanlış.

Güzel kafaymış ama, tut bunu.
Dostum sen hala o Amiral bu Shichi bu Yonkou'dasın. Bak meyve kullanım ustalığı diye bir şey var, bu adam serinin başları sayılabilecek konumda ki MF de bile haki konusu oturmamıştı, Alabasta da meyve yeteneği konusunda hala pek çok kişinin yapamadığı max. yeteneği gösteriyor. Meyvesiyle tüm ülkeyi kontrol altına almış yağmur yağdırmıyor. Sen diyorsun ki ''Onlar Amiral'' korsan olan Crocodile denizci olup rütbe mi atlasın senin için ne istiyorsun? Sen karakterin meyvesiyle neler yapabildiğine bakan lazım. Sen hala Smoker, Caribou falan diyorsun. İlk önce sen bu kafayı yaşamak için ne yeyip içtin onu de benim kafayı falan boşver. Adam Alabast gibi evrende gördüğümüz en büyük ülkelerin birinde kaç yıldır tamamen yağmuru kesmiş ama sorsan senin kafanda Caribou ya da Smoker seviyesinde bir meyve kullanıcısı. Sen beni bırak da kendi kafanı bir kontrol et, hadi kolay gelsin.

ama sorsan senin kafanda Caribou ya da Smoker seviyesinde bir meyve kullanıcısı.
Buradan bunu çıkardıysan, helal olsun ahahaha :D

Adam Alabast gibi evrende gördüğümüz en büyük ülkelerin birinde kaç yıldır tamamen yağmuru kesmiş
Bunun kombat ile alakası ne ola ki ? Adam kendi elementinin olduğu bir ortamda çöl ülkesinde çok avantajlı olduğu meyvesi ve nem kontrol edebilme yeteneği ile böyle bir şey yapabilmiş .. .Eee ? Enel de Bulutlar arasında yaşadığı için her yerde konuşulanı duyabiliyordu sinyaller halinde, çünkü o da meyvesinin avantaj sağladığı bir ortama hükmediyordu.

Ne yapıyor saptırmaktan başka koluna vurup? Croc'dan kan mı alıyor? Zarar mı veriyor?
Başka bişi yapmasına gerek yok. Başka bir şey yapıldığını da iddia etmemiştim zaten. Vole dedim ve vole bas bayağı anca konuyu sapıttır.

Katakuri'nin hangi yeteneği dokunduğunda rakibine hasar verebiliyor logia'ların çoğu gibi?
Gene konuyu taşıma , dostum olay "logia savunman varsa haki şart değil" gibi bir çıkarımın üzerine geldi konu Croco'nun atak gücü değil şu an. Katakuri Logia savunması yapabilen biri ancak yine de hayvan gibi haki basmış bu da seni çürüttü, kurtulma çaban hoş ama boşuna ayrıca artık herkesin istediği yerinde armament basabildiği evrende dokununca yok etmek çok matah değil.

Teach, Law, Akainu, Aokiji, Magellan ve daha pek çok isim var dokunduğunda rakibini yok edebilecek ama bu "sıka sıka gezerler" demek olmuyor. Lel...

Jozu dediğin adam Aokiji'yi falan yakalıyor anında saldırıp
Gören de koşup yakaladı sanır :D Aokiji dikkati dağılınca bir tane vuruyor Aokiji dudağı kanıyor. Jozu'nun dikkati dağılınca Aokiji bir vuruyor tek kol gidiyor ve Jozu orayı buz kalıbı olarak terkediyor. JozU'dan yola çıkarak Croc'a gömlek biçme çabası :D :D Sevimli.

Bu arada yorumlarımı okusan Croc'u güçlü gördüğümü anlardın ama ... fanlık başında duman...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık