Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    207
Ne biçim derken kötü manada söylemedim yani .s farkındaysan sonunda da gülmüşüm ama neyse ben pek böyle insanlarla tartışan bir tip değilim, sorun yoksa yoktur.

Sen inanmıyor musun? :D
Vergo Id'ye atılmış olsa kaçıncı kata atılabilir? Sana bunu ciddi ciddi soruyorum. İyi ki bu adam bir haki kullandı Croco'yu döveceğini düşünüyorsanız bu komiklikten başka bir şey değildir. :D
Sence Law mı alır Croco mu? İstersen konusunu açabilirsin.
Bunu merak ediyorsan konusunu aç benim için sonuç belli. :D

Vergo Id'ye atılmış olsa kaçıncı kata atılabilir? Sana bunu ciddi ciddi soruyorum. İyi ki bu adam bir haki kullandı Croco'yu döveceğini düşünüyorsanız bu komiklikten başka bir şey değildir. :D

Bunu merak ediyorsan konusunu aç benim için sonuç belli. :D
Senin için sonuç belli ama forum için de cevap belli, Craker vs Law konusu var ama Croco vs Craker gibi konu açılmaz hatta açanla dalga bile geçilir. Senin gerçeklerin mi forumun gerçekleri mi?

Çoğunluk haklı veya doğru demek değildir.

Senin için sonuç belli ama forum için de cevap belli, Craker vs Law konusu var ama Croco vs Craker gibi konu açılmaz hatta açanla dalga bile geçilir. Senin gerçeklerin mi forumun gerçekleri mi?

Çoğunluk haklı veya doğru demek değildir.
Bu forumda çoğunluğun söylediği çoğu şey yanlış veya azınlığın söylediği çoğu şey doğru çıkabiliyor. Bu düşünceyle neye varmaya çalışıyorsun ki? Dof'un adamlarıyla Dof'un bizzat ''Beraber çalışalım mı?'' dediği kişiyi bir mi tutuyorsunuz? Bu komiklikten başka bir şey değildir. Şuan övdüğünüz Vergo'nun aynı durumunda Daz Bones gelecek. Bunu da yazıyorum, o zaman konunun ismini ''Daz Bones Donquixote ailesine karşı'' şeklinde değiştirip, Vergo'ya oy atabilirsin. ;)

Bu arada ben Crocodile hakkında öyle bir konu açarım ki kimseye gülemez sen rahat ol. Fakat zamanı var, o zaman ben sizinle iyi dalga geçicem. :D

MF Crocodile Vergo dışında hepsini alırdı şahsen. Fakat Vergo haki üstünlüğünden dolayı alır bence Croco'yu.

MF de Croc'u alabilecek güçte olan Vergo'yu niye çağırmamışlar savaşa acaba? Halbuki önemli Koramirallerin hepsi oradaydı? :D
Onun orada olup olmaması onu önemsiz yapmaz ki.

Bu tarz şeylerden bir sonuç çıkaramayız. Ben sadece haki üstünlüğünden dolayı Vergo'nun Crocodile'i alabileceğini söyledim. Onun dışında bir şekilde Pica'yı alırdı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık