Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    207
Varsayımlar bunlar. Yardıma ihtiyacı olmadığını gerekli şekilde göstermiştir Croco Doflamingo'ya saldırarak.
Varsayım yapan ben değilim.Jozuyu Aokiji kendi gücü ile saf dışı bırakırken Croco başkası sayesinde kurtuldu.Üstelik Jozunun geldiğini görmesine rağmen yedi darbeyi.Başka bir darbeyi savuşturabilmesi şu durumda mümkün değil.Ha sen savuşturabilir görüşünü savunabilirsin.Saygı duyarım.

Varsayım yapan ben değilim.Jozuyu Aokiji kendi gücü ile saf dışı bırakırken Croco başkası sayesinde kurtuldu.Üstelik Jozunun geldiğini görmesine rağmen yedi darbeyi.Başka bir darbeyi savuşturabilmesi şu durumda mümkün değil.Ha sen savuşturabilir görüşünü savunabilirsin.Saygı duyarım.
Yani neden mümkün değil anlamıyorum darbeyi yiyen Croco gayette dövüşe hazır bi şekilde duruyor.Şaftının kayması zor gibi duruyor bir kaç darbeyle. Ha Doflamingo'nun yardımını aldığı konusunda haklısın ama bu Croco'yu güçsüz yapmaz.

Yani neden mümkün değil anlamıyorum darbeyi yiyen Croco gayette dövüşe hazır bi şekilde duruyor.Şaftının kayması zor gibi duruyor bir kaç darbeyle. Ha Doflamingo'nun yardımını aldığı konusunda haklısın ama bu Croco'yu güçsüz yapmaz.
Crocoyu güçsüz yapmaz elbette.Lakin Jozu ile olabilecek bir dövüşte Crocodile a şans vermem ben.

Vergoyu zorlansa bile alabileceğini düşünüyorum, ama Crocodaile pek saldırıya yönelik bir karakter değil.
Pica'nın savunmasını aşabileceğini zannetmiyorum, Pica da aşamaz Croco-boy'un savunmasını.
Ace vs Smoker gibi anlamsız bir savaş olur bence.

Alabasta Croco yani ilk tasarım Croco = 80 milyonluk bir adam.
İmpel Down ve Mf Croco = Seviye 6 korsanı ve 400 milyonluk adamların liginin aşağısında değil.
2 yıl sonra gösterilecek Croco = 400 milyon üstü hatta 450-500 milyonluk adamların ligi rahatlıkla Jinbe ayarı bir seviyede gösterilecektir.

Dressrosa Bellamy, Alabasta Croco'ya direk tek atardı.
İmpel Down ve Mf Croco, Bellamy ve Dellinger'e tek atar, Lao G'yi ezer. Trebol'u yenebilir ve Vergo ile denk gidebilir.
2 yıl sonra gösterilecek Croco ise Vergo'yu ezer geçer.

Golem modundaki devasa Pica figürü ise Croco'yu her halinde yener. Pica tek vuruşuyla koca şehri yok ediyor, Jinbei'yide Croco'yuda affetmez bu arkadaş. Zoro'nun devasa kesişleriyle yenilen birisi çünkü dressrosa formuyla.

Ha çölde ise Croco en baba haliyle Pica'yıda yener o ayrı konu.

Not : Tabiki bunlar hep Croco'nun karakter tasarımlarının farkından dolayı, daha doğrusu öylede değil zaman aralığı denen şey yüzünden, zaman aralığı karakteri ilerleyen arclarda otomatik olarak daha güçlü hale getiriyor. En basitinden 50 milyonluk adamın zaman atlaması sonrası 200 milyonluk adama yükselmesi gibi. Karakter otomatik olarak level atlıyor olay bu.

Anketteki oyumda çöl harici Pica'da durur diyorum. Çünkü Croco'yu en baba haliyle değerlendiricem burada.

Son düzenleme:
Croco vergo hariç zorlanmaz pica asıl sonuncu olmamalıydı. Devasa boyutlara ulaşması croco için hiçbir anlam ifade etmez kurur gider. Hepsini temizler geçer purosunu yakar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık