Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    207
Dellinger veya Lao G zorlanarakda olsa indirir daha yeni dresora arcı izlemiş biri olarak söylüyorum croco bu 2sinden birine kaybeder.

İşte dediğim gibi eğer alabastayla kalmış olsaydı kesinlikle haklısın derdim.
Croco mf ye gelince gördük ki adam wb ile dövüşmüş. Ha burdan bir güç çıkar mı? Çıkmaz tabi ki. Ama şöyle ki yeni dünyada belirli bir güçte olmak gerekiyor hele ki wb’nin karşısına çıkabilecek konuma gelmek için. Ha wb’den tek veya iki yemiştir o ayrı.
Croco’nun geçmişini açıklayarak ve yeni bir gizem katarak karaktere farklı bir boyut kazandırmış oldu. Aynı şekilde lucci’yi cp0 başına koyarak farklı bir boyut kazandırmış oldu. Yani bu iki karakterin artık eskisiyle alakası yok. Adamlar yeni dünyada ne kadar geç işlenirse o kadar güçlü çıkacak karşımıza.
Ben buna katılmıyorum. Croconun somut yaptığı şeyler çok azdı. Uzaktan Akainuya kesik attı, Mihawk ve Dof ile yumruk tokuşturdu falan. İlk ciddi yumruğunda mahvoldu Jozudan.
Mesela Jimbeiyi ele alalım. Akainunun magma yumruğunu durdurdu, 2 yıl önceki Luffy ile dalga geçen Moriahı tekledi savaş içinde Wb sonrasında Wcıda Mom gücüne vurgu yaptı. Adam yetmedi Momu uçurdu. Fakat kimse bu Jimbeiyi bu kadar abartmıyor. Çoğu kişi Zorodan hatta Sanji den bile geri görüyor.
Bunların hepsi şekül şükül işi işte. Biri karizma laf sokuyor cool takılıyor diğeri ise mütevazi ve goradaki yaratığa benziyor diye :D Croco ya farklı gözle bakılıyor.
Lucci ise bambaşka bir konu. Adamın potansiyeli ve gençliği üzerine duruldu. Bu yaşta cp9 tarihinin en iyisi dendi bir nevi denizci süpernovasıydı. Kaldı ki onun cp0ın başı olduğu kesin değil. Hadi olsun cp0ın gücü belli değil. Adam cp9dan 0a terfi etmiş işte abartacak bir yanıda yok. Zoro harcar onu :).

Ben buna katılmıyorum. Croconun somut yaptığı şeyler çok azdı. Uzaktan Akainuya kesik attı, Mihawk ve Dof ile yumruk tokuşturdu falan. İlk ciddi yumruğunda mahvoldu Jozudan.
Mesela Jimbeiyi ele alalım. Akainunun magma yumruğunu durdurdu, 2 yıl önceki Luffy ile dalga geçen Moriahı tekledi savaş içinde Wb sonrasında Wcıda Mom gücüne vurgu yaptı. Adam yetmedi Momu uçurdu. Fakat kimse bu Jimbeiyi bu kadar abartmıyor. Çoğu kişi Zorodan hatta Sanji den bile geri görüyor.
Bunların hepsi şekül şükül işi işte. Biri karizma laf sokuyor cool takılıyor diğeri ise mütevazi ve goradaki yaratığa benziyor diye :D Croco ya farklı gözle bakılıyor.
Lucci ise bambaşka bir konu. Adamın potansiyeli ve gençliği üzerine duruldu. Bu yaşta cp9 tarihinin en iyisi dendi bir nevi denizci süpernovasıydı. Kaldı ki onun cp0ın başı olduğu kesin değil. Hadi olsun cp0ın gücü belli değil. Adam cp9dan 0a terfi etmiş işte abartacak bir yanıda yok. Zoro harcar onu :).
Ne diyeyim saygı duyarım hacım :)
Umarım tez zamanda ikisi de işlenir.

O değil de nickini değiştir :(
Şu son cümlende benim içim acıdı la :(
Hani öyle bir şey olsa bile nickini taşıdığın adam için söylenmez bu :D

Ne diyeyim saygı duyarım hacım :)
Umarım tez zamanda ikisi de işlenir.

O değil de nickini değiştir :(
Şu son cümlende benim içim acıdı la :(
Hani öyle bir şey olsa bile nickini taşıdığın adam için söylenmez bu :D
Ya Cp0a geçip tükürdüğünü yaladıktan sonra benim için bitti o. Katakuriciyiz artık :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık