Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
One Piece Yalanları Volume 824187. ''Queen yavaş bir karakter''

Aynen baya yavaş.Sanji gözlemle farkediyor ona rağmen kaçamıyor. King'in gagasından daha hızlı bir saldırı olduğu kesin.

Sonraki sayfada Sanji Valkyrie'den kaçarken Winch Queen'le çat diye yakalıyor. Yinede yavaş değil mi ? Sanji yakalamak mı başarı şimdi ?

Valla yine kendi hikayeni anlatmaya başladın, hoş geldin. :D
Sana cevabını vermek yine bana düştü, yapacak bir şey yok.

1- Luffy MF de hiç bir şekilde Crocodile'dan güçlü resmedilmedi. Bunu anlamak için Mangaka'ya bakmak yeterli.
2- Luffy orada zar zor yetişiyor ve saldırıyı yaptığı halde yüzüne bak. Adama antisi ile vurup saldırısını anca saptırıyor.
3-Evet MW ''düz lastiğe yenilen adam'' dediğin Croc orada Jozu'nun hayvansal fiziksel gücü+elmas+haki+teknikli saldırısını yiyor sonra tekrardan gelmesini bekliyor kendisi saldırmak için. Bak sen hani diyorsun ya ''hayal et'' diye. Senin bunu hayal etmene gerek yok mangaya baksan yeter ama senin huyun değildir bu haraketler... ;)
Jozu gibi sürpriz gelip vuruyor ya hala bla bla konuşuyorsun. :D Jozu vurdu dudak kanattı Luffy beklenmeden araya girip yüzüne mi vuramayacak croco boy birde g2 hızının fazla geleceği adam ? Luffy orada merhametli davranmış içinden geçmemiş baya şanslı.

Jozu gibi sürpriz gelip vuruyor ya hala bla bla konuşuyorsun. :D Jozu vurdu dudak kanattı Luffy beklenmeden araya girip yüzüne mi vuramayacak croco boy birde g2 hızının fazla geleceği adam ? Luffy orada merhametli davranmış içinden geçmemiş baya şanslı.
Valla hikaye üzerine hikaye anlatıp ''bla bla yapmaktan'' bahsediyorsun komik oluyor. :S
Luffy'nin hangi saldırısı Jozu'dan güçlü MW? Valla arada öyle saçmalıyorsun ki sınır tanımamazlığın forumu aşıyor... :D

Ne olmuş yüzüne la? Hiç bir şey olmuyor ki ne anlatıyorsun sen? Heralde Onepiece'i fazla animeden izlemekten onun etkisinde kaldın sen.
Adam ''su'' dediğiniz şeyin sözünü bile etmiyor orada. Luffy engel olunca şaşırıyor sadece neden onu korumaya çalıştığını falan soruyor. Çünkü Luffy'nin orada böyle bir şey yapması saçma. Luffy'nin WB'yi 1 defa görmüşlüğü yok Luffy de ''Ace bu adamı seviyor, ona dokunma'' falan diyor. Valla @Millennium Wizard ile takıla takıla seride kendi hikayenizi yazmaya başladınız Croc üzerinden... :D :ehe:
Ne alakası var ya Croco'nun surat ifadesi gözüküyor orada çokta hoş olduğu söylenemez.

Anlaşmıştık neden bana saldırıyorsun diyor.

Sonuç olarak Luffy durduruyor işte 🤣🤣

Valla hikaye üzerine hikaye anlatıp ''bla bla yapmaktan'' bahsediyorsun komik oluyor. :S
Luffy'nin hangi saldırısı Jozu'dan güçlü MW? Valla arada öyle saçmalıyorsun ki sınır tanımamazlığın forumu aşıyor... :D
Jozu'nun yumruğu uçurup kan alıyor Croco'dan zaten.Dövüşmek istiyor Croco,Jozu ile zaten ama ne olur bilinmezdi.

Alabastada ki Luffy'i örnek verme.Croco'nun öyle bir çaylağa yenilmemiş olması lazım.

Jozu'nun yumruğu uçurup kan alıyor Croco'dan zaten.Dövüşmek istiyor Croco,Jozu ile zaten ama ne olur bilinmezdi.

Alabastada ki Luffy'i örnek verme.Croco'nun öyle bir çaylağa yenilmemiş olması lazım.
Doflamingo sayesinde Jozu’yu Sables atıp uçuruyor.Doffy’nin yaptığı yardımı babası yapmamıştır Croco’ya :D Heykel gibi adama Sables atamasaydı Jozu bir tur daha üzerinden geçecekti.Kaç tura dayanır sen hesap et.

Ne alakası var ya Croco'nun surat ifadesi gözüküyor orada çokta hoş olduğu söylenemez.

Anlaşmıştık neden bana saldırıyorsun diyor.

Sonuç olarak Luffy durduruyor işte 🤣🤣
Crocodile'ın pek çok sefer normalde ki duruşu ondan kötü bir halde olabiliyor. Şimdi 30 sayfa atarım adamın normalde ki yüz ifadesinin o tarzda olduğu sayfaları ama gerek yok uğraşmıyorum. Orada Crocodile hiç bir şekilde farklı bir yüz ifadesine sahip değil. Anime eklemesi olan su sahnelerini düşünüp buralara gitmeyin. Normalde Luffy'nin koluna vurup baya etkilemesi gerekiyor o zaman mantıken düşündüğümde ''anti'' ile vuruyor hani önce ki karşılaşmalarda olduğu gibi fakat saldırıyı saptırmak dışında ne etkisini gördün?

''Anlaşmıştık neden bana saldırıyorsun'' demiyor. Dediği gibi demiyor yahu.
Adamın orada dediği şey ID de yapılan anlaşma, Croc'u MF'ye gelebilmek için serbest bırakıyorlar. Ivankov Luffy'e ''Eğer MF savaşına gitmek istiyorsan onu serbest bırakmamız lazım'' diyor. Luffy bunu başta pek kabul etmek istemese de kabul etmek zorunda kalıyor. Ivankov da ''Onun bir zayıflığını biliyorum, bizimle olan anlaşmayı yerine getirmezse o zaman söylerim'' tarzında tehdit ediyor adamı. MF'ye gelindiğinde ise anlaşma otomatikman sonlanıyor, herkes kendi yoluna bakması gerekiyor. Crocodile da iner inmez WB'ye saldırıyor ve Luffy geliyor. Bu olayı baştan bakıp değerlendirmek gerekiyor anlayacağın. ;)

Yani WB'yi hyatında 1 defa görmemiş, onunla hiç bir bağı olmayan Luffy engel olmaya çalışıyor. Orada Luffy'nin o olaya girmesinde hiçbir mantık yok o yüzden adam öyle bir şey diyor. Luffy de zaten ''Ace bu adamı çok seviyor'' falan diye cevap veriyor bu yüzden. Adam sonrasında zaten saldırmaya devam ediyor Jozu falan geliyor anlatırmayın bana bunları artık.

Luffy durduruyor diyorsun bir de Luffy en iyi tekniğiyle gelip antisi ile adama vuruyor saldırıyı anca saptırıyor ama Luffy'nin orada daha güçlü olduğunu savunacaksınız neredeyse. Yakında MF Luffy >Jozu savunacak bazı Dof fanları diye korkuyorum... :S

Crocodile'ın pek çok sefer normalde ki duruşu ondan kötü bir halde olabiliyor. Şimdi 30 sayfa atarım adamın normalde ki yüz ifadesinin o tarzda olduğu sayfaları ama gerek yok uğraşmıyorum. Orada Crocodile hiç bir şekilde farklı bir yüz ifadesine sahip değil. Anime eklemesi olan su sahnelerini düşünüp buralara gitmeyin. Normalde Luffy'nin koluna vurup baya etkilemesi gerekiyor o zaman mantıken düşündüğümde ''anti'' ile vuruyor hani önce ki karşılaşmalarda olduğu gibi fakat saldırıyı saptırmak dışında ne etkisini gördün?

''Anlaşmıştık neden bana saldırıyorsun'' demiyor. Dediği gibi demiyor yahu.
Adamın orada dediği şey ID de yapılan anlaşma, Croc'u MF'ye gelebilmek için serbest bırakıyorlar. Ivankov Luffy'e ''Eğer MF savaşına gitmek istiyorsan onu serbest bırakmamız lazım'' diyor. Luffy bunu başta pek kabul etmek istemese de kabul etmek zorunda kalıyor. Ivankov da ''Onun bir zayıflığını biliyorum, bizimle olan anlaşmayı yerine getirmezse o zaman söylerim'' tarzında tehdit ediyor adamı. MF'ye gelindiğinde ise anlaşma otomatikman sonlanıyor, herkes kendi yoluna bakması gerekiyor. Crocodile da iner inmez WB'ye saldırıyor ve Luffy geliyor. Bu olayı baştan bakıp değerlendirmek gerekiyor anlayacağın. ;)

Yani WB'yi hyatında 1 defa görmemiş, onunla hiç bir bağı olmayan Luffy engel olmaya çalışıyor. Orada Luffy'nin o olaya girmesinde hiçbir mantık yok o yüzden adam öyle bir şey diyor. Luffy de zaten ''Ace bu adamı çok seviyor'' falan diye cevap veriyor bu yüzden. Adam sonrasında zaten saldırmaya devam ediyor Jozu falan geliyor anlatırmayın bana bunları artık.

Luffy durduruyor diyorsun bir de Luffy en iyi tekniğiyle gelip antisi ile adama vuruyor saldırıyı anca saptırıyor ama Luffy'nin orada daha güçlü olduğunu savunacaksınız neredeyse. Yakında MF Luffy >Jozu savunacak bazı Dof fanları diye korkuyorum... :S
Mf Luffy>Croco demedik yav.Durdurdu dedik,biraz da şakayla karışık takıldım olay bu.Suyla vuruyor çünkü komik 🤣

Croco'nun durdurmalarınıda biliyoruz Mf'de.Örnek verip duruyon hep.

Böyle kısa çaplı olaylardan güç çıkarılmaz zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık