Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Evet yanlış hatırlıyormuşum.Teşekkürler.Yine de böyle bir panel de var.Shichilerin ne kadar güçlü görüldüğü bariz yani.
Bana göre de rahat alır zaten Croco Ulti'yi. Yanlış olmasın diye düzelttim sadece.

Evren içindeki önem olarak yeri yüksek zaten Shichilerin. Geçmişleri olsun, konumları olsun. Luffy'nin seri başında dövdüğü adamı iade itibar yapmak yüzünden Mf'de nasıl çizdi mesela Croco'yu. Üstüne yeni dünyaya soktu adamı. Meyve olarak sahip olduğu donanımda yüksek. Alır bana göre de bu herifleri.

Kim tarafından durdurulduğunu da atsaydın keşke xd
Ne oldu Luffy koluna vurdu da? Saldırıyı anca saptırıyor yahu. Bir de sizin en büyük hikayelerinizden biri olan ''su'' ile geliyor :S
Bunları öncesinde tartıştık da tekrardan girmiyorum o yüzden.
Heralde senin canın benimle tartışmak istiyor? Gel meydana da tartışalım. :ehe:

Ne oldu Luffy koluna vurdu da? Saldırıyı anca saptırıyor yahu. Bir de sizin en büyük hikayelerinizden biri olan ''su'' ile geliyor :S
Öyle bir sataşayım dedim,Luffy'i gören Croco'nu tipinide anlatsana .Yoksa sudan dolayı mı yüzü öyle oldu ? 🤣🤣

Öyle bir sataşayım dedim,Luffy'i gören Croco'nu tipinide anlatsana .Yoksa sudan dolayı mı yüzü öyle oldu ? 🤣🤣
Ne olmuş yüzüne la? Hiç bir şey olmuyor ki ne anlatıyorsun sen? Heralde Onepiece'i fazla animeden izlemekten onun etkisinde kaldın sen.
Adam ''su'' dediğiniz şeyin sözünü bile etmiyor orada. Luffy engel olunca şaşırıyor sadece neden onu korumaya çalıştığını falan soruyor. Çünkü Luffy'nin orada böyle bir şey yapması saçma. Luffy'nin WB'yi 1 defa görmüşlüğü yok Luffy de ''Ace bu adamı seviyor, ona dokunma'' falan diyor. Valla @Millennium Wizard ile takıla takıla seride kendi hikayenizi yazmaya başladınız Croc üzerinden... :D :ehe:

Yüzüne de vurabilirdi savaşı kapatmasını istememiştir. :D Sonuçta müttefik geldiler oraya.Gücü yarıya düşen Croco’yu kurt gibi yerlerdi savaşta.Düz lastiğe yamulan adamın yüzüne g2 yediğini hayal et.xD

Yüzüne de vurabilirdi savaşı kapatmasını istememiştir. :D Sonuçta müttefik geldiler oraya.Gücü yarıya düşen Croco’yu kurt gibi yerlerdi savaşta.Düz lastiğe yamulan adamın yüzüne g2 yediğini hayal et.xD
Valla yine kendi hikayeni anlatmaya başladın, hoş geldin. :D
Sana cevabını vermek yine bana düştü, yapacak bir şey yok.

1- Luffy MF de hiç bir şekilde Crocodile'dan güçlü resmedilmedi. Bunu anlamak için Mangaka'ya bakmak yeterli.
2- Luffy orada zar zor yetişiyor ve saldırıyı yaptığı halde yüzüne bak. Adama antisi ile vurup saldırısını anca saptırıyor.
3-Evet MW ''düz lastiğe yenilen adam'' dediğin Croc orada Jozu'nun hayvansal fiziksel gücü+elmas+haki+teknikli saldırısını yiyor sonra tekrardan gelmesini bekliyor kendisi saldırmak için. Bak sen hani diyorsun ya ''hayal et'' diye. Senin bunu hayal etmene gerek yok mangaya baksan yeter ama senin huyun değildir bu haraketler... ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık