Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Jozu'nun yumruğu uçurup kan alıyor Croco'dan zaten.Dövüşmek istiyor Croco,Jozu ile zaten ama ne olur bilinmezdi.

Alabastada ki Luffy'i örnek verme.Croco'nun öyle bir çaylağa yenilmemiş olması lazım.
Orada olası bir durumda Jozu'yu Aokiji gibi yakalasa Crocodile anında hallederdi. Hele de hani Jozu buna arkadan falan geldi de vurdu ya, orada bu iki karakteri yer değiştir Crocodile o kurutma gücüyle ona ne yapardı Aokiji misali sen düşün başka bir şey demiyorum. Zaten 2. gelişte Crocodile'ın meyve formuna bak adam saldırmak için bekliyor Dof araya giriyor.

Örneği ben vermiyorum ki @Millennium Wizard 'ın kafa hala Alabasta da çalışıyor olay Croc'a gelince.
Hala ''Doflamingo sayesinde Jozu'dan kurtuldu'' falan diyor utanmadan. La Crocodile mı dedi gel de karış diye? ''Keçinin sevmediği ot burnunda bitermiş'' misali Dof da geliyor öyle. Crocodile ''Yolumdan çekil yoksa seni de öldüreceğim'' diyor Dof'a hala Dof'un oraya gelmesinden memnuniyet yazanlar var Croc tarafına. Dof babasının hayrına mı geliyor orada? ''Ortak olalım, ortak olalım'' diye hikaye anlatmaya geliyor. Crocodile Sables atıp yolluyor ikisini de.

Crocodile orada saldıracaktı Dof girmese adamın duruşundan belli. Fakat Dof ile arasının kötü olması hikayesine girdi Mangaka.
Bir de bu @Millennium Wizard ben Croc hakkında çok iyi yorumlar atıyorum diyordu utanmadan. Daha 1 tane iyi yorumunu görmedim haterlik ve fanlığı karıştırmış kendisi.

Mf Luffy>Croco demedik yav.Durdurdu dedik,biraz da şakayla karışık takıldım olay bu.Suyla vuruyor çünkü komik 🤣

Croco'nun durdurmalarınıda biliyoruz Mf'de.Örnek verip duruyon hep.

Böyle kısa çaplı olaylardan güç çıkarılmaz zaten.
Yahu Croc'un durdurmaları net. Adam Sengoku'nun, Amirallerin, Shichilerin olduğu idam platformunun önüne tek gelip Ace'i kurtarıyor. Bu konularda Crocodile ''deli'' diyebileceğimiz bir kişiliğe sahip. Tek başına herkes ile düşman olduğu savaşa gelen biri. Fakat o engel oldukları kişi karşısında dimdik duruyor, saldırıyor, bekliyor, söz söylüyor. Onlarla bu bir mi? Crocodile'ın Dof veya Mihawk ile karşılaşmasını bununla bir tutuyorsanız tartışmaya cidden gerek yok. Luffy olayı sonrası WB tayfası akın akın Croc'un üstüne geliyor bu olay sonrası. Adam gelen herkesi öldürünce bu sefer Jozu geliyor. O da arkadan gelip gafil avlamasına rağmen kan alıyor biraz o kadar.

Yukarıda ki durumda bile hikaye olarak bir altyapı var Luffy'i oraya getirmekte. Shanks olayına giriyor bu olay sonrası mangaka hasır şapka ile beraber, sonra Ace olayına giriliyor vb. O arc Luffy'nin karşısına geçemeyeceği, durduramayacağı kişiler ile Crocodile sıfır sıkıntı karşılaşıyordu. O yüzden bunları tartışmayı mantıklı bulmuyorum ama yapacak bir şey yok tartışıyoruz.

5dk bile sürmez Croco-Ulti dövüşü."Who'nun hayatta kalıp kalmayacağı bile belli değil sonuçta karşısında bir shichi var" diyordu cp0.Uçan çöpler ile bu adamların mukayese edilecek bir tarafları yok.
Croco'nun Ulti kadar dayanıklı birini beş dakikadan kısa sürede yenebileceğine inanıyorsun yani? Luffy bile o kadar sürede indiremiyordu G4 falan açacaktı.

Croco'nun Ulti kadar dayanıklı birini beş dakikadan kısa sürede yenebileceğine inanıyorsun yani? Luffy bile o kadar sürede indiremiyordu G4 falan açacaktı.
Luffy,Page One'a 2v1 sırasında tek attı.Hem de g3ün en zayıf saldırısıyla.Page One o vuruştan sonra çenem kırılacaktı nerdeyse diyordu.

Şu Gear4 muhabbeti de harbi baydı yav... Gear3le 2v1 patakladı yakalandı kurtulmak için kullanacaktı. Crocodile 2v1 bile alır. Jozunun Amiralden kan alan omzu nereye, Nami ve Usoppa bir sürü kafa geçirip indiremeyen Ulti nereye...

Ulti Page One'dan daha güçlü doğru, çok daha daha dayanıklı olduğu kesin değil.Croco'nun düz kokalı Elephant Gun atağından daha güçlü atağı olduğu barizdir.Onun için verdim örneği.
Ulti Yamato, Nami ve Big Mom'dan aldığı hasarlarla anca yenilmişti. Page One'da kral hakili saldırıya düşmüştü ama totalde Ulti daha dayanıklı gibi geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık