Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
O sahnede yerler su değil, buz. :) Ben de Croconun şelaleyi geçemeyecegini düsünuyorum. Şelale ortamında nem çok olur, bir de çok fazla su parçacığı olur, Crocoya yapıs yapış olacak ve meyve yeteneğini kullanamayacak, ya da Croco ucarken ıslak bir balık gelip çarpacak ve BM gibi dibi boylayacak Croco, şansiysa hafizayi kaybedip karaya çikar, yoksa balıklar bile yemez bu mundarı. :)
Böyle saçma düşüncelere sahip olan bir kaç kişiden biri olduğun için şaşırmadım böyle düşünmene gerçekten.
Hani önce ki yorumlarını da gördüm şu tarz konularda. Sana kalsa ''sevdiğin'' bazı karakterleri ''efsanevi'' güçlü anlatma huyun var. Bazılarını ise böyle alakasız alakasız gömme. :S

Page One dinozor tükürüğüyle ıslatıp bir güzel tekler. Çöpten sopa yiyip shichibukailik oynayanlara yer yok bu seride. Otursun gazetesini okusun. Girmesin bu vs işlerine.

Doflamingo'nun ağzından çıkan 10 lafın 9'u yalan, 1'i de şüpheli. Kişiliği de ortada. Crocodile'ı kendisine denk görecek birisi değil ve Timsah Oğlanı ts sonrası görmedik. Hakisi ne düzeyde bilmiyoruz. Yine de Vergo hariç hepsinden kumdan kale yapar gibime geliyor. Vergo ve Dofi'ye karşı ne yapar bilemem.
Konular karışmış Usta

Croco 2 bardak suya pabuç bırakacak adam değil. Luffy dövüşünün saçmalıklarını bir kenara bırakıp düşünün. Nasıl ki Ace'in ateş bazlı saldırılarını, Akainu'nun magmasını, Aokiji'nin buzunu bir avuç suyla ya da ateşle "counter"layamıyorsanız Croco'nun kum yeteneğinin de 2 bardak suya zaaf vermesini bekleyemezsiniz. Zaten Croco suyu absorbe edebiliyor.
Böyle basit yorumlar yapmayın.

seriden beklentilerimden biridir bu aslında croconun ve ace in iadei itibarı yapılması gerekiyor marineford için bile güç seviyesi yanlış yorumlanıyor. güç dengesinin hiç oturaklı olmadığı bir seride pekte mantıklı argümanlar sunulamıyor tabiki ama kabul edin luffynin crackere kadar olan tüm rakiplerini eze eze alır bu adam. jackin felan kafasının çalışıpta suyla nerfleyebilme ihtimali olduğunu bile düşünmüyorum. quenide bir şekilde harddiff alabilir. bu adam güçlü en az yc2 seviyesinde bunu kabul edin lütfen. zaten bir logia olarak yeni dünya haricindeki her düşmanı haki bilmediklerinden rahatlıkla alır yeni dünyayada yıllar önce ayak basmış haki maki birşeyler öğrenmiştir. tek sorun bizim bu adamı erken görmüş olmamız. adamın göründüğü zamanlarda hakinin temelleri yeni yeni atılıyordu seride. aynı şey ace içinde geçerli buggy gibi nufusü olduğu için shicibukailik teklifi götürülmedi onada daha wb nin gemisine binmeden önce bile o seviyeye layık görüldü adam. e görüyoruzki en azından yamato seviyesinde wanoya kadar gelmiş ve sağsalim geri gitmiş. y2 öncesi veya luffynin karşıtında olan kişiler için güç seviyesi analizi yapmak mantıklı değil. doğru çıkarımlar yapamazsınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık