Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Adamlar igl'siz Majore kaldılar, helal valla. Dust 2'ye yetiştim, yarım yamalak izleme şansım oldu. 4vs2 eko verdiler her zamanki gibi. Bazı anlar sudan çıkmış balığa dönüyor oyuncular. Rakibin b'si de leşti, oyunu b üzerinden kurup 2 round aldık galiba. Bir tane Xanti'nin ekstra oynadığı retake var b'de, yine b site'tan oyun aldık yani. EF'de 8 aylık bir takım, şu anda top 10-20 bandında oynuyor olmalarını beklerdim fakat Mouz'daki Woxic'ten pek eser yok, Karrigan farkı denebilir, iyi bir igl takımın bireysel performansını da arttırıyor, xFloud'ta takım ivme yakaladığında sakatlanmıştı maalesef bu da var. En başından bu 5'li olarak oynasalardı rahat bir tier-2 takımı olmuşlardı çoktan. Neyse iyi kötü bir şeyler bugüne kısmetmiş. Şimdi onlar düşünsün xd

EF'de 8 aylık bir takım, şu anda top 10-20 bandında oynuyor olmalarını beklerdim
Zaten eledikleri takımlar top 20 bandında... Vitality'e eko vermeseler come back atıyorduk onlardan da 11 round aldık.

IGL'siz yorumu da yanlış, tecrübesiz bir Igl diyebilirsin, W0xic IGL'lik yapıyor.. Ayrıca Mouse wox'un çok arkasında değil, takımın firepower'ı bu kadar yüksekken ve IGl oynuyorken Wox'dan mape 40 frag bırakmasını beklemiyorsun heralde

Dediğin gibi bazı şansızlıklar bu seviyeye daha yavaş çıkmamıza neden oldu. Hala oyunumuzun olgunlaşması gerekiyor, daha az hata yapsak ct sidemız Fnatic OG gibi takımları geç, Vitality'i bile tıkadı. Eksikler hala var, ama düzeltilebilirse bu takım fix top15de olur

Zaten eledikleri takımlar top 20 bandında... Vitality'e eko vermeseler come back atıyorduk onlardan da 11 round aldık.

IGL'siz yorumu da yanlış, tecrübesiz bir Igl diyebilirsin, W0xic IGL'lik yapıyor.. Ayrıca Mouse wox'un çok arkasında değil, takımın firepower'ı bu kadar yüksekken ve IGl oynuyorken Wox'dan mape 40 frag bırakmasını beklemiyorsun heralde

Dediğin gibi bazı şansızlıklar bu seviyeye daha yavaş çıkmamıza neden oldu. Hala oyunumuzun olgunlaşması gerekiyor, daha az hata yapsak ct sidemız Fnatic OG gibi takımları geç, Vitality'i bile tıkadı. Eksikler hala var, ama düzeltilebilirse bu takım fix top15de olur
Şuan tek ihtiyaçları olabildiğince Lan event daveti almak. Böyle böyle gelişecekler umarım

210 tl gömdüm formalarını aldım anısı da oldu baya heyecanlıydı kalpte götürdü takım ama major biletini de almasını bildi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık