Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Katakuri düğünde yeterince iş yaptı zaten, BMyi de gayet iyi koruyordu. Diger yandan Marco şu an yaşıyorsa kendi kuvvetiyle değil BBnin insiyatifiyledir. Onu öldürüp meyvesini alabilirdi ama sağ bırakıp yeni çağı görmesini istemiş anlaşılan. :)
Kim BB mi başkası olsa neyse.Hocam senle bir türlü anlaşamıyoruz boşver

Niye marco ya bu kadar oy çıkmış anlamadım görünen kısmıyla kata marco yu parçalar.
Beklenti meselesi ve avantaj meselesi.

Wb'nın sağ kolu. Amirallerin o saldırıları adama işlemiyor. Zoan meyvesi var bu demektir ki fiziksel olarak da sağlam. Meyvesi hasar alınca iyileştiriyor.

Zoanı sayesinde fiziksel avantajı varken üstüne kuş olduğu için hızlı ve çevik. Katakuri saldırdığında hasarını iyileştirecek. Wbyı delen saldırıya kafa atan adam bu. Kata nin mochi ne kadar işler?

Ve Oda'nin açıklaması ve seride tekrar yer alacak olması. Oda gücüne ileride değineceğim dedi. Gorosei yonkiulardan sonra bu adamı saydı. Kaido arcında geri dönecek. Ve bu adamın da büyük ihtimalle uyanmış zoanı var. Mistik bir zoan olduğu için çok farklı bir uyanış da olabilir.

Yonkou olarak nasıl wb nin yeri ayrıysa forum artık sağ kol olarak da bunun yerinin ayrı olduğunu düşünüyor.

Marco dememin sebebi meyvesi. Beklentim çok yüksek bu meyveden. Sağ kollar arasındaki güç dengesi de çok belirsiz şu an. Kim kimden güçlü, belirlemek çok zor. Her sağ kolun ön plana çıkan bir özelliği olacak sanırım. Bu özelliklerden hangisi ağır basıyorsa ona güçlü diyeceğiz herhal :bilmem:

Beklenti meselesi ve avantaj meselesi.

Wb'nın sağ kolu. Amirallerin o saldırıları adama işlemiyor. Zoan meyvesi var bu demektir ki fiziksel olarak da sağlam. Meyvesi hasar alınca iyileştiriyor.

Zoanı sayesinde fiziksel avantajı varken üstüne kuş olduğu için hızlı ve çevik. Katakuri saldırdığında hasarını iyileştirecek. Wbyı delen saldırıya kafa atan adam bu. Kata nin mochi ne kadar işler?

Ve Oda'nin açıklaması ve seride tekrar yer alacak olması. Oda gücüne ileride değineceğim dedi. Gorosei yonkiulardan sonra bu adamı saydı. Kaido arcında geri dönecek. Ve bu adamın da büyük ihtimalle uyanmış zoanı var. Mistik bir zoan olduğu için çok farklı bir uyanış da olabilir.

Yonkou olarak nasıl wb nin yeri ayrıysa forum artık sağ kol olarak da bunun yerinin ayrı olduğunu düşünüyor.
Hop orda dur mistik zoann diyorsun ondan daha nadir special paramecia diyorum maksat iyileşmekse katada logia savunması darbe almıyor dikkat marco nun meyvesi darbe alıyor ve iyilestirme gücü olsada sınırı var.

Bu adamlar sonuçta yonko sağ kolu değil mi ? Mangaka zaten aynı ayarda olduklarını belirtmiş bu sayede.Kata'nın ayrıntılı bir şekilde işlenmesi Kata>Marco demek için yeterli değil.Ha WB'nin sağ kolu diye Marco'yu da üstün görmüyorum tabii.İkiside alabilir bu dövüşü.Yine de Marco'yu daha çok severim o yüzden oy ona gitti.

Özel paramecianın ne önemi var. Çakma logia gibi onada hakisiz zarar veriyorsun, diğer tarafta efsanevi bir meyve var. Fark çok açık. Oylamada olduğu gibi.

Hop orda dur mistik zoann diyorsun ondan daha nadir special paramecia diyorum maksat iyileşmekse katada logia savunması darbe almıyor dikkat marco nun meyvesi darbe alıyor ve iyilestirme gücü olsada sınırı var.
Mistik Zoan'dan bahsediyoruz uçmayın isterseniz meyve olarak Marco>Kata he vs'ye gelirsek ikiside çekişmeli geçer.Marco ayakta kalan isim olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık