Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Marco'nun fiziksel gücü ve hızı yüksek. Ama meyvesi hasar gücünü pek arttırmıyor dezavantajı bu.

Borsalinoyu tekmeyle uçurdu ama orada sadece fiziksel güçleri çarpıştırıldı. Borsalino fiziksel güce abanmış bi kişinin tekmesini koluyla durdurmaya kalkışınca uçurdu marco.
Borsalino tekmesine veya koluna ışık doldurup marconun tekmesiyle çarpıştırsa sonuç farklı olabilirdi.

Aokijiyi sadece uçurmayıp kılıcını da ikiye bölmüştü marco. Bildiğimiz gibi aokiji hazırlıksızdı ama ama jozu bile aokijiyi o kadar uçurmadı.

Marco'nun belli ki fiziksel gücü yüksek ama doğru düzgün kimseyle dövüşmemişken abartmaya gerek yok. bekleyip göreceğiz.

Marco'nun fiziksel gücü ve hızı yüksek. Ama meyvesi hasar gücünü pek arttırmıyor dezavantajı bu.

Borsalinoyu tekmeyle uçurdu ama orada sadece fiziksel güçleri çarpıştırıldı. Borsalino fiziksel güce abanmış bi kişinin tekmesini koluyla durdurmaya kalkışınca uçurdu marco.
Borsalino tekmesine veya koluna ışık doldurup marconun tekmesiyle çarpıştırsa sonuç farklı olabilirdi.

Aokijiyi sadece uçurmayıp kılıcını da ikiye bölmüştü marco. Bildiğimiz gibi aokiji hazırlıksızdı ama ama jozu bile aokijiyi o kadar uçurmadı.

Marco'nun belli ki fiziksel gücü yüksek ama doğru düzgün kimseyle dövüşmemişken abartmaya gerek yok. bekleyip göreceğiz.
Bildiğim kadarıyla bütün Zoanlar fiziksel gücü arttırıyor. Bu sonuca neden vardın acaba? @Smoker a sormak lazım.

Şimdi anketin köküne inersek...
Bizim foruma kalsa
WB > Big Mom
Jozu > Kraker
Marco > Kata
Vista > Perospero (Hatta Vista tek atıyordu Perospero'ya 1-2 ay öncesine kadar, bayağıdır düzenli girmediğim için şu anı bilemeyeceğim)
Bunlar yan sanayi yonkosu herhalde, her açıdan herifler "ezik" başka bir yonkoya göre. Çok güzel denge sağlamışlar zamanında.
Ço' ilginç hakikaten.

Bildiğim kadarıyla bütün Zoanlar fiziksel gücü arttırıyor. Bu sonuca neden vardın acaba? @Smoker a sormak lazım.

Şimdi anketin köküne inersek...
Bizim foruma kalsa
WB > Big Mom
Jozu > Kraker
Marco > Kata
Vista > Perospero (Hatta Vista tek atıyordu Perospero'ya 1-2 ay öncesine kadar, bayağıdır düzenli girmediğim için şu anı bilemeyeceğim)
Bunlar yan sanayi yonkosu herhalde, her açıdan herifler "ezik" başka bir yonkoya göre. Çok güzel denge sağlamışlar zamanında.
Ço' ilginç hakikaten.
Bence WBnin yapılanmasının diğer Yonkolardan azda olsa farkı vardır.Fakat yinede Mom tayfası çok ezikleniyor.
WB>BM bu manga tecilli buna lafım yok
Marco ile Kata birbirlerine çok yakınlardır fakat Marco meyvesi ile kendisine yakın güçte olan karakterlere karşı 3-0 önde başlıyor.
Diğerleri cidden belli olmaz.Ben mesela Crackeri hayatta sadece karanlık meyvesine sahip BB karşısında mağlup olarak düşünemiyorum.Gördüğümüz Cracker BByide,Aceyide,Thatchide(Bu tahmini) süpürür.
Jozunun ise dengi şuana kadar görev almayan Smothie.
Tüm tayfa organizasyonunu ele alırsak benim mantığıma göre WBnin tayfası denk gibi BMye fakat biraz daha üstün.
Şöyle iki tayfa arasında savaş çıksa sadece ayakta kalan yarım kafalı WB olur tahminimce.

Katakuri çok fonksiyonlu yahu. Cidden ağır basıyor.
G4'e hasar veren , haki tabanlı dövüşen, geleceği gören, logia savunması yapan biri.

Ama Marco da E.oda bize yeni şeyler muhakkak sunacak. WB 'ın sağ kolu olan adam sonuçta.

Marco'u sabırsızlıkla bekliyorum.

Son sayıya kadar bariz fark vardı diyordum marcoyla arasında ama son sayıda gördümki marco ya baya yakın bir seviyede kata.Lakin kata hem mf de annesini koruyup hemde gidip intikam savaşında BB ye kafa atıpta sağ kalır mı meçhul.Yeni nesilin Ray i marco dur bence.

Son sayıya kadar bariz fark vardı diyordum marcoyla arasında ama son sayıda gördümki marco ya baya yakın bir seviyede kata.Lakin kata hem mf de annesini koruyup hemde gidip intikam savaşında BB ye kafa atıpta sağ kalır mı meçhul.Yeni nesilin Ray i marco dur bence.
Katakuri düğünde yeterince iş yaptı zaten, BMyi de gayet iyi koruyordu. Diger yandan Marco şu an yaşıyorsa kendi kuvvetiyle değil BBnin insiyatifiyledir. Onu öldürüp meyvesini alabilirdi ama sağ bırakıp yeni çağı görmesini istemiş anlaşılan. :)

Marco çok potansiyelli göründü ama devamı gelmedi. Zamanı geldiğinde Marco ile ilgili bilgiler arttığında çoğu kişi Marcoyu en sağlam ilk 10 a bile yazabilir ya da rezil karaktermiş diyebilir. Şahsi fikrim katakuri kim köpek ki Oyajinin oğluna el surebilsin

Marco'yu çok severim ama diğer yonko sağ kollarından güç olarak hiç bir farkı yoktur bence.Meyvesinin özelliği çok iyi olabilir ama diğer yeteneklerinden kısmıştır Oda.Aynı şekilde Marco'yu bir daha gördüğümüzde Oda karakterin yeteneklerine değinirse bu Marco'nun mfdeki halinden daha güçlü olduğu anlamına gelmicek.Tek fark yeteneklerini ayrıntılı görmemiz olucak.

Bu yüzden bence mfdeki hangi karakterin gücünü daha sonra ayrıntılı bir şekilde görürsek onu daha güçlü sanmamalıyız.Mf sıkıntılı bir arctı zaten.Zaten Marco'nun amiral ayarı bir şekilde sahalara dönmesini de istemem.Çünkü bariz bir şekilde mfde amirallerden biraz daha geride gösterildi.O yüzden Marco amiral ayarı dönerse gücünü gösteremeyen karakter gibi olur ki bu da güzel olmaz.

Dövüşe gelince iki tarafında birbirine karşı şansı var.Daha çok sevdiğimden Marco diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık