Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Oda bu Oda.

Delik deşik eden Akainu Cruel'e kalıcı hasar vuramıyor neden? Çünkü Oda ona zarar vermek istemiyor. Kizaru konusu da böyle. Anahtara nisan alan adam kalbe de nisan alabilirdi. Öldürmek istese öldürürdü. Enel mevzusu da aynı. Şu sahnelerle gelmeyin artık.

Koca marine savaşında marconun hava haricinde birşey alabildiğini görmedim oda yaşaması için gerekli :oleyo2:Şimdiki hali ile katakuri alır eskiye bakarsak marco parçalar

"Kizaru'nun lazerinden kim ölmüş canım" cümlesi nasıl argüman olarak kullanılır ki ? :)

Enel'in elektriğinden kim ölmüş ? Seride çöpleri saymazsak ölen kaç kişi var da birilerinin ölmesi güç kıstası olarak kullanılıyor ? :fool:

Mangakanın birilerini öldürmesi farklı bir şey X bir karakterin, öldürmüyor denilen yetenekle saf dışı kalması farklı bir şey.

Öte yandan Marco'da beklenti oluşturan şey kişilerin kendiliğinden doğma şahsi beklentileri değil mangakanın okuyucuya vermiş olduğu söylem ve mesajdır.

Kata işlendikçe nasıl muazzam bir meyve kullanıcısı olduğunu görüyorsak diğer sağ kollar işlendikçe de çok fazla şey göreceğiz. Düz tekmeden başka bir şey atmamış olan Marco bundan ibarettir, saldırı gücü yoktur diye düşünen varsa ona kolay gelsin zaten. Zamanında kılıç ustaları haki kullanamaz demekle çok da farklı bir şey değil bu zira :)
Olay tamamen mangakanın saçmalığına bağlanıyor, bak akşam akşam sinirlendim şimdi. Marineford yüzünden seride güç dengesi, güçler öyle bir şaştı ki saçma saçma tespitler, mantıklar kuruluyor. Şimdi @Reiper'ın mantığı kesinlikle doğru. Sen Marineford'da Beyazsakal Korsanlarının son savaşında kendini göstermedin mi yani? Ne demek karakterin her şeyini göstermedim. Şu dakikadan sonra göstersen kaç yazar? Luffy öldükten sonra Zoro en iyi kılıç ustası olsa ne yazar? Mangakanın böyle bir söylemi varsa kendi saçmalığıdır, o zamana kadar Marineford baz alınmalıdır.

Olay tamamen mangakanın saçmalığına bağlanıyor, bak akşam akşam sinirlendim şimdi. Marineford yüzünden seride güç dengesi, güçler öyle bir şaştı ki saçma saçma tespitler, mantıklar kuruluyor. Şimdi @Reiper'ın mantığı kesinlikle doğru. Sen Marineford'da Beyazsakal Korsanlarının son savaşında kendini göstermedin mi yani? Ne demek karakterin her şeyini göstermedim. Şu dakikadan sonra göstersen kaç yazar? Luffy öldükten sonra Zoro en iyi kılıç ustası olsa ne yazar? Mangakanın böyle bir söylemi varsa kendi saçmalığıdır, o zamana kadar Marineford baz alınmalıdır.
Gönül ister ki Mf'yi kaale alalım. Lakin mangakanın kendisi demiş, arcın içine her renkten yaptım; aman kattım diye :) Eksiklerle dolu bir arc. Bu şekilde bakmak lazım :bilmem:

Marco kimi yenmiş bu seride ? ya da kime hasar verebilmiş marinefordda ? :fool:
Marco'nun kapıştıkları: Akainu, Kizaru ve Aokiji. Marineforddan sonra büyük güç kaybetmiş bir halde iki meyvesi olan, yanında ıd kaçakları olan ve yonko adayı Teach.

Katakurinin kapıştılarını bundan sonra yazmaya gerek yok zaten. Bunlar diğerinin karşılaştığı biriyle karşılaşsa benzer performans sergilerlerdi.

Marconun karşısına Ichıji çıktı da zarar mı veremedi. Katakurinin dövüştüğü adamların hepsi yukarıda saydığım Marco' nun rakiplerinden daha güçsüz.

Ben de Katakuri kesin yenilir Marco'ya diyemem ama haksızlık yapıyorsun bence Marco'ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık