Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Evt dedim mangada gördüğüm kadarıyla gözlem hakisi yok olsa garp ın yumruğunu yemezdi ayrıca varsa bile kataya vurması için onun kadar iyi olması gerekiyor yada G3 gibi büyük alanlı saldırı yapacak.
Kata darbe aldı k. Hakisi yok demekle aynı şey. O kadar saçma. Eğer k.haki her şey olsa herkes ona kasardı, Fuji uçardı. Kim Fuji> diğer amiraller diyor. Senin mantık Kata>Mom.

Marco'nun MF da muhhattabı hep amiral oldu. Bu yüzden Kata gibi etkileyici bir güç gösterisi yapamamıştır. Bu yüzden saldırısının düşük görülmesi normal.
Marco Kata'yı alır. Hiçbir şey yapmasa da yenilmez zaten.

MF'de gördüğün kadarıyla Amiralin yaptığı saldırılara dayanan adam Kata'nın saldırılarına (Luffy'i 5 bölümdür dövüyor sonuç 0 )sabaha kadar dayanır dayanmayı bırak Kata'nın galibiyeti bile söz konusu olmaz madem MF'den örnekliyoruz.
Amirallerin saldırısı meyve ağırlıklı garp haki ile bi vurdu neye uğradığını şaşırdı kata garp gibi olmasada hakisini yoğunlaştırdıgı zaman Şimşek çıkaran bi adam.

Amirallerin saldırısı meyve ağırlıklı garp haki ile bi vurdu neye uğradığını şaşırdı kata garp gibi olmasada hakisini yoğunlaştırdıgı zaman Şimşek çıkaran bi adam.
Sen şuan saldırıcı gücü olarak o zaman Garp kadar görüyorsan Kata'yı işin yaş Luffy bile o saldırı gücüne henüz ulaşamadı zira Kata, Garp kadar saldırı gücü olsa 5 bölümdür dayak yemezdi Luffy.Garp kadar saldırı gücü olan kişiler Big Mom,Kaido'dur

Niye marco ya bu kadar oy çıkmış anlamadım görünen kısmıyla kata marco yu parçalar.
Marco daha işlenmedi ki. Katakuri en ince ayrıntısına kadar incelendi gibi bir şey. Oysa Marco işlenmedi hiçbir ayrıntısına kadar. Bu durumda doğrudan böyle bir konu niye açılmış ki diye eleştireyim ben de. :oleyo:

Not: Oy vermedim, dövüş üzerine de düşünmedim.

Sen şuan saldırıcı gücü olarak o zaman Garp'tan fazla olarak görüyorsan Kata'yı işin yaş Luffy bile o saldırı gücüne henüz ulaşamadı zira Garp kadar saldırı gücü olsa 5 bölümdür dayak yemezdi Luffy.
Ben ne demişim garp gibi olmasada demişim yorumumu çarpıtma kata gayette iyi zirhlanma hakisi var yoğunlaştırinca Şimşek çıkıyor adamın elinden daha ne diyim ayrıca tekrar söylüyorum katanın zirhlanma hakisi garp kadar iyi değildir.

Ben ne demişim garp gibi olmasada demişim yorumumu çarpıtma kata gayette iyi zirhlanma hakisi var yoğunlaştırinca Şimşek çıkıyor adamın elinden daha ne diyim.
Helal olsun aynı şimşeği Luffy'de çıkarıyor ne yapacağız şimdi.Yorumumu düzelttim zaten. Garp gibi olmasada garp kadar olsa bile Luffy'i indirmeliydi diyorum sana.Garp kadar b.haki sahibi kişiler Big Mom'dır,Kaido'dur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık