Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Şöyle birşey var bu dövüş anca birbirlerini suya atarak biter.

Marco kataya hasar veremez çünkü gözlemi yetmeyecek büyük ihtimal.

Kata da marcoya hasar veremicek çünkü iyileşecek.

Kim ilk suya düşerse o kaybeder.

Ama şöyle birşey var ki marco katayı sinirlendirip dikkatini dağıtırsa marco kazanır o yüzden oyum marcoya.
Görüşüne katılıyorum sinirlendirebilirse alır marco ama marco mochi ye yapışirsa nasıl kurtulur bunu merak ediyorum.

Luffy daha 3. Komutan seviyesinde değil.:D 5-6 saat kullansa olacakmış.:D Zoro nasıl Cracker'i alıyor o zaman. Kafaya bak ya. Luffy şu logia savunması işini çözdüğü an Kata'yı arkada bırakır. 2 saat g4 Kata'ya yeterde artar gibi geliyor bana.

Marco efsane döver.Anasına laf ata ata döver.Seni baban doğurmuş der döver.
Öyle gidiceksek babası gözünün önünde karasakal tarafından katledilen adalarını namusunu koruyamayan gözünün önünde 2.bölük komutanı ace govdesinden delik açilirken anca bakan elinde hiç bir şeyi kalmayan loser marco Diye diye döver kata.

Son düzenleme:
Öyle gidiceksek babası gözünün önünde karasakal tarafından katledilen adalarını namusunu koruyamayan gözünün önünde 2.bölük komutanı ace govdesinden delik açilirken anca bakan elinde hiç bir şeyi kalmayan loser marco Diye diye döver kata.
Mevzu kendini kaybettirmek değil mi ? Kata kendini kaybederse Marco orta zorlukta alır.Hatta rahat alır.

Katacılar ağlıyor. Her şeyini gördüğümüz Kata'ya bu kadar oy çıkıyor, Marco az sahalara insin fark daha da artar.

Son 100 bölümde gözükmeyen karakterlerin vs'i açılmasın abi son 100 bölümde bütün güç dengelerini değiştirecek şeyler sunuldu bize asıl one piece dressrosa arcından sonra basladı bence. Uyanıştan öte gösterilmeyen bir h.hakinin gizemi kaldı. Bu yüzden marineford'u falan çok kıstas almamakta fayda var. BM alip tayfasını gitseydi marineforda hakisiz en baba wb kadar güçlü gösterilebilirdi. Bu katalar falan uyanışsız, hakisiz marco kadar bile etkileyici olmazdı :sapkali:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık