Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Aokiji tek attı Jozu'ya. O zamanın dinamikleri gereğiyle de herkes herkesten hasar alıcak durumdaydı
Marco Kizaru'ya hiç hasar atamadı Wb'nin hasar almasında da bir tutarsızlık yoktu şuan yeniden uyarlansa yine hasar alırdı

Kizaru Marco'yu takmıyordu bile
Kizaru'nun genel yüz ifadesi o ciddiyken de o yüz ifadesini takınıyor ciddi değilken de ben inanmıyorum ki kizaru gidip ciddi olmadığı birine karşı en güçlü saldırılarından birini kullansın

Shanks'a yakın denilen Beckman'ı takmadı adam
*Fiziksel güç olarak Shanks'e yakın olan Beckman kaldı ki op ta reaksiyon işleri gereksiz crocodile wb'yi öldürmeye gidiyor, sasaki Yamato'yu durdurmaya gidiyor, Jack Fuji,Sengkoku ve Tsuru ile savaşmaya gidiyor bunların üzerinden yorum yapılmaması gerek

Aokiji tek attı Jozu'ya. O zamanın dinamikleri gereğiyle de herkes herkesten hasar alıcak durumdaydı. WB bile (hasta olsa bile) çöp denizcilerden hasar alıyordu. Hatta bu hasarlar yüzünden Akainu'ya eksi yazanlar bile azınsanmayacak kadar fazla. :D Kizaru Marco'yu takmıyordu bile. Shanks'a yakın denilen Beckman'ı takmadı adam. Kizaru'nun troll bir tip olduğu herkes tarafından biliniyor zaten. Fujitora'da iyi kalpli olduğu için gücünü göstermedi. Onun da parlayacağı zaman gelicektir.
Tek atmadı demedim? Jozu kan aldı mı aldı. WB hasta olduğu içindi o durum. O haliyle zaten en güçlü Yonko denemez kendisine. Akainu'ya eksi yazar dediklerin. MF'de ki Akainu'ya zaten Yonko seviyesi demem ben. Kizaru Marco'yu takmadı diyemeyiz onların nasıl da korkutucu olduğunu vurguluyordu. Bu adamın sağ kollarla hep münasebeti oldu ilki Marco ikincisi Ben Beckman. İkisiyle de uzun süreli savaşmaktan kaçındı. Fujitora daha beter zaten koca arcta hiçbir şey yapmadı neredeyse kuş kafesi falan itti anca.

Kata'nın artık Zoro'dan önde olma şansı yok. Cracker'da Luffyden güçlü değildi Luffynin gücü süreli kendisinde de dövüş uzatacak meziyet olduğu için Luffye ters rakipti ve sırf bu yüzden 1v1 olsa alırdı. Ama Tier yapsam Luffyi üstüne koyarım zaten tek Gear4e ruhunu teslim etti.

Kata, Zoro'nun süreli gücüne karşı dövüşü uzattığı için alır alırsa yoksa Zoro artık tüm sağ kollardan üst klasta bir isim burası net.

Oda da zaten şu noktadan sonra Zoro'yu hiçbir yonko sağ koluna yedirtmez

Marco Kizaru'ya hiç hasar atamadı Wb'nin hasar almasında da bir tutarsızlık yoktu şuan yeniden uyarlansa yine hasar alırdı

Kizaru'nun genel yüz ifadesi o ciddiyken de o yüz ifadesini takınıyor ciddi değilken de ben inanmıyorum ki kizaru gidip ciddi olmadığı birine karşı en güçlü saldırılarından birini kullansın

*Fiziksel güç olarak Shanks'e yakın olan Beckman kaldı ki op ta reaksiyon işleri gereksiz crocodile wb'yi öldürmeye gidiyor, sasaki Yamato'yu durdurmaya gidiyor, Jack Fuji,Sengkoku ve Tsuru ile savaşmaya gidiyor bunların üzerinden yorum yapılmaması gerek
WB'nın hasar almasında tutarsızlık var demedim. WB üzerinden örnek vererek Aokiji'nin hasar almasında sorun yok dedim. Kizaru nerde en güçlü saldırılarından birini yapmış? Hangi saldırısının en güçlü olduğuna dair bir bilgi var herhalde. Beckman'ın Shanks'e yakın olduğu yonkoların ödülleri açıklandığında bile geçti. Shanks=amiral diye bir bilgi var zaten. Beckman'ın Shanks'e yakın olması gayette olası bir şey. Üstüne üstlük Beckman kaptanından daha deneyimli ve daha yaşlı olan tek yonko sağ kolu. En zeki korsandır ayrıca kendisi. Asıl Shanks'e yakın olmaması absürt kaçar.

Tek atmadı demedim? Jozu kan aldı mı aldı. WB hasta olduğu içindi o durum. O haliyle zaten en güçlü Yonko denemez kendisine. Akainu'ya eksi yazar dediklerin. MF'de ki Akainu'ya zaten Yonko seviyesi demem ben. Kizaru Marco'yu takmadı diyemeyiz onların nasıl da korkutucu olduğunu vurguluyordu. Bu adamın sağ kollarla hep münasebeti oldu ilki Marco ikincisi Ben Beckman. İkisiyle de uzun süreli savaşmaktan kaçındı. Fujitora daha beter zaten koca arcta hiçbir şey yapmadı neredeyse kuş kafesi falan itti anca.
WB hasta haliyle bile yonko klasmanı adamdı. En kötü 1 tık yonko seviyesinden düşüktür. WB çöplerden hasar alınca sorun yokta yc2 olan Jozu Aokiji'nin burnunu kanatıp tek yiyince Aokiji'ye mi eksi yazıyor? MF'daki Akainu bana göre gayette yonko kalibresi bir adamdı. WB'nın arkalamasa Akainu'yu yenebileceğini sanmıyorum. Fujitora'da ileride parlayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık