Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Cracker'in ters rakip olduğu için zorladığını Luffy'nin normalde kat kat güçlü olduğunu yıllardır ben söylüyorum ya ondan dedim.
Luffy kat kat da güçlü değil şimdi hocam. Ben Gear4 Luffy tüm üçüncü komutanları aşıyor zaten demiştim. Luffy'e ters rakip olduğunu da forumda dillendirdim ama Cracker'ın da hakkını veriyordum özellikle dof karşısında... Dof kadar gear4 darbesi alacak çapı yoksa da Gear4ü durduracak krakerleri var bu da gücünün bir parçası. Doff, hala lastik mi diyerek hasar bile atamıyordu Gear4e.. Uyanış ipleri parça pinçik olmuştu son yumrukta. Luffy yk2 seviyesi dönmüş antrenmandan.. ama gücü pille çalışıyor işte xd

Doff, Jimbei, Crocodile, Vista, Jack, Cracker aynı ligin adamları :)

WB hasta haliyle bile yonko klasmanı adamdı. En kötü 1 tık yonko seviyesinden düşüktür. WB çöplerden hasar alınca sorun yokta yc2 olan Jozu Aokiji'nin burnunu kanatıp tek yiyince Aokiji'ye mi eksi yazıyor? MF'daki Akainu bana göre gayette yonko kalibresi bir adamdı. WB'nın arkalamasa Akainu'yu yenebileceğini sanmıyorum. Fujitora'da ileride parlayacaktır.
WB yine de yonko klasmanıydı evet. Ben ikisine de eksi yazıyorum ki WB'nin denizci erlerinden hasar alması ve Aokiji'nin Jozu'dan hasar alması. Bunlar ikisinin de insanların iddia ettiği kadar güçlü olmadığını gösteriyor o sırada. MF'de mi Akainu olsa olsa en zayıf Yonko kalibresi olur. Kaido'yu yenemez mesela.

Luffy kat kat da güçlü değil şimdi hocam. Ben Gear4 Luffy tüm üçüncü komutanları aşıyor zaten demiştim. Luffy'e ters rakip olduğunu da forumda dinlendirdim ama Cracker'ın da hakkını veriyordum özellikle dof karşısında... Dof kadar gear4 darbesi alacak çapı yoksa da Gear4ü durduracak krakerleri var bu da gücünün bir parçası. Doff, hala lastik mi diyerek hasar bile atamıyordu Gear4e.. Uyanış ipleri parça pinçik olmuştu son yumrukta. Luffy yk2 seviyesi dönmüş antrenmandan.. ama gücü pille çalışıyor işte xd

Doff, Jimbei, Crocodile, Vista, Jack, Cracker aynı ligin adamları :)
Yok Cracker uçuruyordunuz siz, yeni yeni normalleştiniz yav. Belki sen yapmıyorsundur da genel kanı öyleydi. Bu arada ben 2014'den Apoo'nun yapacağı zurna şovu bilmiş adamın, benimle güç tartışmayın. Bu da mı tesadüf usta? @II. Invictus :a:

WB'nın hasar almasında tutarsızlık var demedim. WB üzerinden örnek vererek Aokiji'nin hasar almasında sorun yok dedim
Zaten Aokiji'nin hasar almasında sorun yok çünkü saldırıyı yapan kişi Jozu :gamyon:

Kizaru nerde en güçlü saldırılarından birini yapmış? Hangi saldırısının en güçlü olduğuna dair bir bilgi var herhalde
görünen de ondan daha güçlü bir saldırısını görmedik zaten wb'yi öldürmek için de bu saldırıyı kullandı diyorsan wb'ye karşı da ciddi değildi orasına bişi diyemem .d

Shanks=amiral diye bir bilgi var zaten. Beckman'ın Shanks'e yakın olması gayette olası bir şey. Üstüne üstlük Beckman kaptanından daha deneyimli ve daha yaşlı olan tek yonko sağ kolu. En zeki korsandır ayrıca kendisi. Asıl Shanks'e yakın olmaması absürt kaçar.
Shanks = amiral diye bir bilgi yok, Beckman'ın diğer yc1lerden güçlü olması olası yc1+ seviyede olması olası ancak bir yonkouya yakın güçte demem için sebep yok kaptanından yaşlı ama king ve katakuri ile hemen hemen aynı yaşta

Beckman'ın Shanks'e yakın olduğu yonkoların ödülleri açıklandığında bile geçti
geçmedi sadece"Yasopp" "Roo" ve "Beckman" in gücü övüldü yakınlıkla ilgili bir şey yok

Yok Cracker uçuruyordunuz siz, yeni yeni normalleştiniz yav. Belki sen yapmıyorsundur da genel kanı öyleydi. Bu arada ben 2014'den Apoo'nun yapacağı zurna şovu bilmiş adamın, benimle güç tartışmayın. Bu da mı tesadüf usta? @II. Invictus :a:
İlk 1v4 atmıştı dişlek :cool: Sonra 1v2 attı. İki dövüşte de Zori var .d

Sonra hükümet köpekleriyle 4v2 atıyordu benim gibi adama böyle dövüşmek yakışmaz diyerek pet'ilyle birlikte dövüşü terketti.

Zaten Aokiji'nin hasar almasında sorun yok çünkü saldırıyı yapan kişi Jozu :gamyon:

görünen de ondan daha güçlü bir saldırısını görmedik zaten wb'yi öldürmek için de bu saldırıyı kullandı diyorsan wb'ye karşı da ciddi değildi orasına bişi diyemem .d

Shanks = amiral diye bir bilgi yok, Beckman'ın diğer yc1lerden güçlü olması olası yc1+ seviyede olması olası ancak bir yonkouya yakın güçte demem için sebep yok kaptanından yaşlı ama king ve katakuri ile hemen hemen aynı yaşta

geçmedi sadece"Yasopp" "Roo" ve "Beckman" in gücü övüldü yakınlıkla ilgili bir şey yok
Kart bilgilerinden bahsediyor Murray

İlk 1v4 atmıştı dişlek :cool: Sonra 1v2 attı. İki dövüşte de Zori var .d

Sonra hükümet köpekleriyle 4v2 atıyordu benim gibi adama böyle dövüşmek yakışmaz diyerek pet'ilyle birlikte dövüşü terketti.
Killer kulaklarını kapatmasını söylemese Zoro ve Luffy'i aynı anda yenecekti. Tabii genel olarak bu onlardan güçlü yapmıyor. Bizim forum Snack yenen Oruçu yonko yapacaktı ama Apoo da KK seviye olurdu.

WB yine de yonko klasmanıydı evet. Ben ikisine de eksi yazıyorum ki WB'nin denizci erlerinden hasar alması ve Aokiji'nin Jozu'dan hasar alması. Bunlar ikisinin de insanların iddia ettiği kadar güçlü olmadığını gösteriyor o sırada. MF'de mi Akainu olsa olsa en zayıf Yonko kalibresi olur. Kaido'yu yenemez mesela.
MF Akainu zamanında Kaido ne kadar güçlüydü bilmiyoruz ki. Mihawk WB ile aralarında ki güç farkını test etmek amacıyla attığı slashı Jozu çiziksiz durduruyor. Üstüne slashı yukarı doğru fırlatıyor. Bu Jozu'ya büyük yazar. Mihawk'ın slashını çiziksiz belasız durduran Jozu Aokiji'ye vurduğu halde burnundan ufak kan alıyor. O zamanlar Garp yere yıkıldığı için kafası gözü kanıyor. Bırakında bu Aokiji'ye eksi yazmasın.

vivcre card diyorsan o bilgide yakınlık fiziksel güç olarak belirtiliyor shanks = amirali bilmiyorum yine hangi bilgi kullanıcılar tarafından yorumlanıp değiştirilmiş :gamyon:
Biliyorum bilginin tam içeriğini ben direkt yok dediğin için belirttim. Shanks'ın amiraller kadar güçlü olduğu bilgisi de var evet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık