Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Sabo silahlanma hakisinde Zoro'dan önde. Ryou kullandığını arenada görmüştük. Gözlem ve meyve üstünlüğüde var. Meyve uyanışı bekliyorum Sabo'dan.
Ryou kullanmadı orda kendi özel tekniğini kullandı. Silanmada Zoro'yu geçemez zaten ryou açığını Enma'nın hasarıyla kapatıyor. Gözlemde Sabo geçebilir ona lafım yok. Meyvesi bir işe yaramaz Zoro karşısında. Uyanış açsa da yaramaz.

Ryou kullanmadı orda kendi özel tekniğini kullandı. Silanmada Zoro'yu geçemez zaten ryou açığını Enma'nın hasarıyla kapatıyor. Gözlemde Sabo geçebilir ona lafım yok. Meyvesi bir işe yaramaz Zoro karşısında. Uyanış açsa da yaramaz.
Vurduğunda işe yarar. Arenada ki saldırısı tıpkı ryou gibiydi. Ryou dışında ryou etkisi verecek başka bir şey yoktur.

Vurduğunda işe yarar. Arenada ki saldırısı tıpkı ryou gibiydi. Ryou dışında ryou etkisi verecek başka bir şey yoktur.
İşe yarayabilir de Zoro'nun Enma ile yaptığı saldırılar kadar güçlü olamaz.
Valla Kaido'yu yarıyordu Zoro :D hakiyi iyi basınca ryousu var gibi yardı. Ki kral haki de öğrendi Zoro. Ordan da fark var sadece düz silanlanma değil.

Amirallerin neyini gördün ki bakamıyorsun. Ben de yonkou'lar kadar güçlü olmadıklarını düşünüyorum ama arada büyük bir fark yoktur. Özellikle Akainu direkt yonkou seviyesi bile denilebilir. Daha ortada doğru düzgün haki yokken bunlar Marineford'da gelişmiş silahlanma kullanıyordu.
Marco'ya ve Sabo'ya karşı gördük öyle aşırı üstün çizilmediler. Jozu bile yeri geldi kan alabildi amiralden. Yani sağ kollar düşündüğünüzden daha çok zorlar amiralleri. Akainu'yu biraz ayrı tutuyorum bende.

Son düzenleme:
Marco'ya ve Sabo'ya kedi gördük öyle aşırı üstün çizilmediler. Jozu bile yeri geldi kan alabildi amiralden. Yani sağ kollar düşündüğünüzden daha çok zorlar amiralleri. Akainu'yu biraz ayrı tutuyorum bende.
Aokiji tek attı Jozu'ya. O zamanın dinamikleri gereğiyle de herkes herkesten hasar alıcak durumdaydı. WB bile (hasta olsa bile) çöp denizcilerden hasar alıyordu. Hatta bu hasarlar yüzünden Akainu'ya eksi yazanlar bile azınsanmayacak kadar fazla. :D Kizaru Marco'yu takmıyordu bile. Shanks'a yakın denilen Beckman'ı takmadı adam. Kizaru'nun troll bir tip olduğu herkes tarafından biliniyor zaten. Fujitora'da iyi kalpli olduğu için gücünü göstermedi. Onun da parlayacağı zaman gelicektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık