Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Köpekbalığı reisi neden sevdiğimi hatırlamıyorum ama çok kral bir karakterdi diye kalmış aklımda, görünce yüzüm güldü. Onun dışında Makima ne kadar güzel yansıtılıyor ekrana, yani karakter tasarımına baktığında böyle bir soğukluk alıyorsun ama ses tonu, konuşma hızı falan olsun her şeyi ile bunu yansıtmayı çok iyi başarmışlar. Seslendirmen ablanın daha önce seslendirdiği karakterlere baktım myanimelist'ten ve aklıma bu kadın Makima'yı seslendirir diye gelmezdi kesinlikle ama tam oturmuş.

Bu gelecek iblisini seslendiren Akira Kamiya mı? Sesi benziyor gibi. Tabi oynama yaptıkları içinde benziyor olabilir.

Son düzenleme:
Manga'nın yeni bölüm güzeldi. Kobeni-çan'ın muhtemel kardeşi ile tanışmış olduk. Bunlar ailecek iblis avcısı ve hepsi anaları tarafından dilendirilen çocuklar gibi idare ediliyor gibi. Öte yandan Yoşida Kişibev2 olarak Denji'ye göz kulak oluyor belli ki. Denji kendini ifşa etmeden epey kişi ölür.

Bu gelecek iblisini seslendiren Akira Kamiya mı? Sesi benziyor gibi. Tabi oynama yaptıkları içinde benziyor olabilir.

Himeno için ağıt yaktıkları sahnede duygulandım cidden, Denji dışında bunu yapacak başka bir shounen ana karakteri bir tek aklıma Onizuka geliyor onun dışında yoktur.
Mangasını tekrar okumayıp ikinci sezonu nasıl bekliyicem hiç bilmiyorum, umarım 1 2 sene içinde gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık