Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Chainsaw Man

Mangasını okumuştum ama sonu dışında hiç hatırlamıyorum
Hele bir yerde ruslar mı ne geliyordu noel baba falan diye kıllı çirkin bir adam vardı. Oralar ve sonrası iyice çorba benim kafamda, hiçbir şey anlamamış gibiyim
Animesinde çok fena eğleniyom o yüzden

Son bölümü(8.bölüm) ile beraber bir manga bu kadar mı güzel animeye uyarlanır. Tek kelime ile muhteşem. :ühü:

Yine inanılmaz bir bölümdü. Denji'nin elinde silahla ona ateş eden insanları öldürmemesi dikkatimi çekti ve tuhafıma gitti. Karakter olarak karşısına çıkan her şeyi öldürmeye meyilli bir hava verse de düz insanları kesmiyor galiba. Onun dışında çok şükür bu bölümde de Kobeni'nin yarı ağlamaklı sesiyle içim bir hoş oldu.

Bölüm her zamanki gibi çok iyiydi, hele şu Sensei dedikleri adamın hiç şeytan gücü kullanmadan bizim ikiliyi tarumar etmesi inanılmazdı, acaba kendisi ne şeytanı ile anlaşma yapmış. Bu bölümde Denji'ye tekrardan üzüldüm, bebenin tek hayali memur hayatı yaşayabilmek ama bir türlü insan muamelesi bile göremiyor.

Bölüm her zamanki gibi çok iyiydi, hele şu Sensei dedikleri adamın hiç şeytan gücü kullanmadan bizim ikiliyi tarumar etmesi inanılmazdı, acaba kendisi ne şeytanı ile anlaşma yapmış. Bu bölümde Denji'ye tekrardan üzüldüm, bebenin tek hayali memur hayatı yaşayabilmek ama bir türlü insan muamelesi bile göremiyor.
Adamlar on numara iş çıkarıyor, umarım OPM gibi olmaz, çünkü bu serinin orta kısmı ilk kısmına 10 basar, esas gelecek sezon hakkını vermeleri lazım. Duyursunlar şöyle 24 bölüm bam güm bitirsinler chapter 1'i, of of.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık