Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Caesar Clown vs. Magellan

Kim Alır?

• Caesar

Kullanılan: 33 28.7%
  • Magellan

Kullanılan: 80 69.6%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    115
Haki olduğu zaman logialar direkt yeniliyor mu yani? O zaman Tashigi gelsin bütün logialara tek atsın?

Magellanda 2 yıl sonra haki olsa dahi Luffy gibi mi dövüşecek ? Çok seri hareketler yapıp hakili yumrukları koyacak mı Ceasar a ?
Hocam hakisi logaiya zarar veremez diye dendiği için hakisi var kabul etmekte fayda var ama haki çok da bir şey değil. Ace gibi adama vursan ne vurmasan ne, direkt kızartır adamı. Hakisi var sayıp 1 saymak en iyisi. Lucci 4k mı ediyorsa hakisi var deyip 4001 diyelim.

Magellan haki kullanabiliyor desek bile kazanması için bir ihtimal göremiyorum.

İki tarafında zehir tabanlı saldırıları birbirine işlemez muhtemelen, bu durumda Magellan'ın tek şansı yakın mesafeye girip fiziksel bir savaş yapmak ama;

1) "Karakuni" ile oksijeni çekilmiş alanda savaşamaz, ve Luffy gibi uzayabilen uzuvları olmadığı için uzaktan saldırma şansıda yok, baştan çaresiz durumda zaten,

2) Ceasar "Gastanet - Miok Gas" gibi uzun menzilli patlayıcı saldırılara sahip bu sayede Magellan'ı kendinden uzak tutarken onun aksine saldırmaya devam edebilir, ki ateş/sıcaklık Magellan için anti etmenler,

3) Magellan kendini zorlayıp nefesini tutarak falan yakın mesafe savaş zorlasa bile Ceasar "Blue Sword" gibi Magellana anti olan ateş tabanlı bir yeteneğe sahip ve gaz formundan gelen vücut şeklini değiştirebilme, uçma ve hızlı hareket etme imkanlarına sahip, buna karşın Magellan epey iri ve hantal bir adam, nefesi bitmeden Ceasar'a yanaşıp vurabileceğini hiç sanmıyorum,

Ceasar çok rahat kazanır..

Ceasar'ın yeteneklerini ve savaş taktiklerini hatırlamak açısından aşağıdaki videoyu bir inceleyebilirsiniz,
Eline sağlık.

Sezar'ın orada teklediği o gücü ile Sugar'ın gücü pek de farklı değil. Bilmezsen teke gidersin. Eğer teklediklerine bakacaksan Magellan yonko tayfasına tek attı;)

Hiyerarşi meyveler arası fark yaratabilir ama bu fark kişinin kendinden fazlası ile üstün birine karşı bir işe yaramaz. Sezar'a haki ile zarar verecek Magellan verecekse. Sezarın hakkını sezara verelim. Sezar gerçek bir çöp.

Magellan Sezar'ı akşam çayının yanında yer.
Hayır, bilip bilmemek de vsye dahil bir şey sonućta karakterin gücü o tabi ki kullanacak. Diger yandan Magellanın Yonko tayfasına tek atmasınin bir önemi yok, çünkü tek attıģı teknik hićbir surette CCye işlemeyecek bir saldırıydı. Ancak CCnin Mugiwarayı teklemesi önemli, çünkü aynı saldırıyla Magellanı tekleme ihtimali yüzde yüze yakın. Luffy bile aşırı hızlı ve ćevik olduğu için kacabiliyordu Magellan bilse bile o kadar hızlı ve ćevik deģil her türlı teke gidecek. :)

Magellanda hakinin hićbir türünü görmedik. Hadi senin için 3 tip haki verelim yine CC yener. Çok kuvvetli saldırılari var CCnin ve kesinlikle çöp değil. :)

Konuya bir süre sonra bakıp oylayınca berabere kalır diyenin tek ben olduğumu gördüm. Caesar'ı savunan da Magellan'ı savunan da kesin konuşuyor. Hiç arada kalmış olanın olmaması enteresan. Yakın oylar bir de. Bence Magellan, Caesar'la karşılaşsa haki kullanırdı. Belki Magellan ağır basabilir ama denk gibiler neredeyse.

Mangakanın ama o savaşçı değil bilimadamı şeklindeki izahsız sıvaması maalesef. :(

Diģer yandan CCnin yenildiği saldırı B. KOKA KAPLI TWO HAND ELEPHANT GUN iken Magellan basit bir jet pistolde yere kapaklanıyordu. :)
Yine yenilmezdi.Oksijen kesip zehiri salsa gene yenerdi.Ama lucci de ki gibi malca saldırıyı avuçladı :D Ne diye boyu kadar saldırının önüne geçer karakterler bu seride anlamadım.

Ceasarın 2-3 zehri varsa Magellanın 2000-3000 zehri olur la. Zehirleri birbirine işlemez nedir? :S
Shillew haki bilmiyor diyorsanız Magellan da bilmesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık