Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Caesar Clown vs. Magellan

Kim Alır?

• Caesar

Kullanılan: 33 28.7%
  • Magellan

Kullanılan: 80 69.6%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    115
Magellan'da her türlü haki vardır, iyi kötü hapishanede logia biri kelepçeden falan kurtulsa çaresiz izleyecek hali yok ya. Haki uyandırmak zor falan eskide kaldı. Bu gün Rosa'da çöp denizciler b. haki ile kafes ittiler. Büyük ihtimal doğru eğitimler herkes haki açabilir. Mangaya ters yazıyorum ama manga zaten çelişecek artık. Öyleyse denizciler niye eğitim vermiyor denebilir ama orayı geçelim artık. Aklınız alıyor mu Tagashi (bu kızın adını hep yanlış yazıyorum.) haki açacak ne yaşadı? Belamy'ye kim hangi ara öğretti. Haki okulları açıldı da bizim mi haberimiz yok.
Haci zaten haki oretilebiliyor,herkesin icinde var bu guc.Egitim alinirsa kullanilabilir.

Sanji Winsmoke

Luffy bile Caesar oksijeni kesince başta zorlanmıştı kendisine karşı. Magellanın hakisi olup olmadığına dair net bir bilgim olmadığı için Ceasar daha mantıklı geliyor bana.

Ayrıca Logiaların kelepçesi, kaldığı hücreler bile kairosekiden yapıldığı için birisinin kaçma ihtimalini hiç düşünmediler ki doğru düzgün. Öyle bir şey olsa bile ellerinde kairoseki yapımı silahlar ağlar vardır bu bence Magellanın haki kullanabildiğini göstermez. Herşeyden önce Mr 3'ün mumdan kalıplarını kırar artardı hakiyle diye düşünüyorum.

Ayrıca İmpel down'da bir tek Logia gördük o da tam yerin en alt katında olan Crocodile'dı.

Cp0Lucci

Teach diyen mi oldu,mesaji oku cevap ver bir once.

Jinbei,İvankov,Crocodile bu adamdan arkasina bile bakmadan kacti mi kacti?

Boyle bir grup+hayvan gibi guclu mahkumlari tek basina kovaladi.

Ceasar dan kacar mi bu kisiler.?

Adami 6.kat mahkumlari birlesip anca yenmis.

Bana gore meyvleri arasinda bir alaka yok.Zehirli gaz magellana islemez,adam kendi zehir uretiyo zaten.

Yanit yazarken sorularima cevap verde oyle yaz.
Vs leri böyle değerlendirmeyelim bence. Magellan haki kullanıcısı değil baştan. İvankov ve Jinbe , Magellan dan kaçmıyor onun meyvesinden kaçıyorki olay çıkarmak istemiyorlar direk Mf ye gitmeye odaklı o grup. Yoksa Luffy bile mum kombinasyonuyla Magellan a ağır darbeler veriyor.

Ceasar ise Logia türü ve mangaka ağzıyla Magellan'ın üst versiyon bir meyveye sahip olduğu açıklanıyor. Logia türü adam birde Magellan bu adamı nasıl indirecek ? Luffy gibi mi dövüşecek ?

Magellan'da her türlü haki vardır, iyi kötü hapishanede logia biri kelepçeden falan kurtulsa çaresiz izleyecek hali yok ya. Haki uyandırmak zor falan eskide kaldı. Bu gün Rosa'da çöp denizciler b. haki ile kafes ittiler. Büyük ihtimal doğru eğitimler herkes haki açabilir. Mangaya ters yazıyorum ama manga zaten çelişecek artık. Öyleyse denizciler niye eğitim vermiyor denebilir ama orayı geçelim artık. Aklınız alıyor mu Tagashi (bu kızın adını hep yanlış yazıyorum.) haki açacak ne yaşadı? Belamy'ye kim hangi ara öğretti. Haki okulları açıldı da bizim mi haberimiz yok.
Yeni müdür Hannyball oldu. Onda da "Her türlü haki vardır." diyebilir misin? Rütbelerle haki arasında bağlantı kurulamaz bana göre.

Sanji Winsmoke

Yeni müdür Hannyball oldu. Onda da "Her türlü haki vardır." diyebilir misin? Rütbelerle haki arasında bağlantı kurulamaz bana göre.
Katılıyorum bu hesaba göre Hanyabal'ın Magellandan daha güçlü olduğunu ve 2 yılda bütün haki mantığını öğrendiğini öne sürebiliriz. Müdürlüğü ille güçle bağdaştırmak çok da doğru olmaz. Magellan idarecilikte başarısız olunca Hanyaball müdür oldu yarın o da başarısız olursa orada kıdemli başka biri sorumlu olur.

İmpel down denizin üstünde bir kale, kelepçeler ve hücreler Kairoseki yapımı, denize bağlayan kapılar bile merkezden emirle açılıyor gemi çalsan bile çıkamayacağın için gemin batmaya mahkum. İstediğin kadar güçlü ol içerden birisi destek olmadıkça dışarı çıkamazsın.

Müdürün haki bilmesine gerek yok bu şartlarda.

Hanibal'ın müdür olması Coby'nin amiral olacak olması ya da 23 Nisan'da başbakan olan çocuklar. Hepsi aynı hesap ;) Ciddiye almanın gereği yok o meseleyi.

Magellan büyük bir güç. Adamı istese denizcilerin en azılı kor'u olabilirdi ama o hapishane müdürlüğünü seçti.

Korkak biri olan sezar Magallen'a karşı dövüşmeden kaçar ve Magellan hükmen kazanmış olur.

Kor olan herkeste varsa İd'nin müdüründe eğer Spandam tarzı sadece yöneticileri ayrı tutmak koşuluyla hakisiz üst düzey adam olmaz. Yani Hanny içinde haki vardır deriz. Düşünebiliyor musun Caribou gibi kaçıyor ve adamlar çaresiz ve aslında gücü var ama çaresiz olmaları saçma olur. Lucci gibi adamların haki bilmemesinin mazereti olamaz. Adam Caribou'yu parçalar ama haki yok mu diyeceğiz.

Haci zaten haki oretilebiliyor,herkesin icinde var bu guc.Egitim alinirsa kullanilabilir.
İşte var ama uyandırmak zor falan diyorlardı ki artık kolay oldu sanırım.

Hanibal'ın müdür olması Coby'nin amiral olacak olması ya da 23 Nisan'da başbakan olan çocuklar. Hepsi aynı hesap ;) Ciddiye almanın gereği yok o meseleyi.

Magellan büyük bir güç. Adamı istese denizcilerin en azılı kor'u olabilirdi ama o hapishane müdürlüğünü seçti.

Korkak biri olan sezar Magallen'a karşı dövüşmeden kaçar ve Magellan hükmen kazanmış olur.
Korkak olması kaçacaği anlamina gelmiyor. CC aşirı güclü bir karakter. Luffy Smoker Robin Franky vs hepsine tek attı bu adam oksijeni keserek.

Bu yeteneğini Magellan bilse de bir şey değişmez, CCnin gastille gastanet gibi yıkıcı patlama saldıriları var.

Diger yandan CC Magellanın zehriyle benimkini bir tutamazsın diyerek hiyerarşiden bahsediyor zaten. Yani Magellan ım zehri CC ye işlemez.

Cp0Lucci

Kor olan herkeste varsa İd'nin müdüründe eğer Spandam tarzı sadece yöneticileri ayrı tutmak koşuluyla hakisiz üst düzey adam olmaz. Yani Hanny içinde haki vardır deriz. Düşünebiliyor musun Caribou gibi kaçıyor ve adamlar çaresiz ve aslında gücü var ama çaresiz olmaları saçma olur. Lucci gibi adamların haki bilmemesinin mazereti olamaz. Adam Caribou'yu parçalar ama haki yok mu diyeceğiz.

İşte var ama uyandırmak zor falan diyorlardı ki artık kolay oldu sanırım.
Denizcilerle diğer rütbeleri kıyaslaman ne kadar doğru? Lucci 2 yıl önce haki bilmiyordu ama cp9 un elit üyesiydi, Enies Lobby nin muhafızlarının en güçlüsüydü ama haki bilmediği için Caribou yener diyeceğiz tabiki. Hannyball da yenilir Caribou ya.

Korkak olması kaçacaği anlamina gelmiyor. CC aşirı güclü bir karakter. Luffy Smoker Robin Franky vs hepsine tek attı bu adam oksijeni keserek.

Bu yeteneğini Magellan bilse de bir şey değişmez, CCnin gastille gastanet gibi yıkıcı patlama saldıriları var.

Diger yandan CC Magellanın zehriyle benimkini bir tutamazsın diyerek hiyerarşiden bahsediyor zaten. Yani Magellan ım zehri CC ye işlemez.
Sezar'ın orada teklediği o gücü ile Sugar'ın gücü pek de farklı değil. Bilmezsen teke gidersin. Eğer teklediklerine bakacaksan Magellan yonko tayfasına tek attı;)

Hiyerarşi meyveler arası fark yaratabilir ama bu fark kişinin kendinden fazlası ile üstün birine karşı bir işe yaramaz. Sezar'a haki ile zarar verecek Magellan verecekse. Sezarın hakkını sezara verelim. Sezar gerçek bir çöp.

Magellan Sezar'ı akşam çayının yanında yer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık