Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Caesar Clown vs. Magellan

Kim Alır?

• Caesar

Kullanılan: 33 28.7%
  • Magellan

Kullanılan: 80 69.6%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 2 1.7%

• Kullanılan toplam oy
    115

Cp0Lucci

Kardes sacmalamissin resmen magellan dedigimiz adami goren arkasina bakmadan kaciyordu impeldownda.Bu adam en azili korsanlarin oldugu yerde gardiyan ve nasil yenildi biliyor musun? 6.kattaki mahkumlarin hepsi ustune cullanmis.

Ceaser magellana rakip olamaz bence.
Ya kardeşim Magellan ın gücünü bilmeyen Teach ve tayfası ilk hamlede gitti bu da gücünü bilmediğinden kaynaklanıyor, zaten Magellan meyve odaklı saldıran bir karakter, iki yıl önceki Luffy nin saldırılarıda pek ala işliyordu Magellan a. Ceasar logia türü ve Magellan ın üst seviye meyvesine sahip bana göre.

Ya kardeşim Magellan ın gücünü bilmeyen Teach ve tayfası ilk hamlede gitti bu da gücünü bilmediğinden kaynaklanıyor, zaten Magellan meyve odaklı saldıran bir karakter, iki yıl önceki Luffy nin saldırılarıda pek ala işliyordu Magellan a. Ceasar logia türü ve Magellan ın üst seviye meyvesine sahip bana göre.
Teach diyen mi oldu,mesaji oku cevap ver bir once.

Jinbei,İvankov,Crocodile bu adamdan arkasina bile bakmadan kacti mi kacti?

Boyle bir grup+hayvan gibi guclu mahkumlari tek basina kovaladi.

Ceasar dan kacar mi bu kisiler.?

Adami 6.kat mahkumlari birlesip anca yenmis.

Bana gore meyvleri arasinda bir alaka yok.Zehirli gaz magellana islemez,adam kendi zehir uretiyo zaten.

Yanit yazarken sorularima cevap verde oyle yaz.

Magellan'da haki olup olmadığı bilinmiyor. Logia > neredeyse hakisi olmayan herkes olduğundan sonuç gayet açık. En olmadı Caesar oksijeni keser, oturur keyifle Magellan'ın ölümünü izler.

Bu başlığı görünce aklıma ''Room'un içinde Buggy vs Law ne olur?'' tartışmaları geldi. :)

Edit: Magellan alır. Yani almalı bence.

CC acımaz la buna. Magellanda haki olduğu gösterilmedi. Hakisiz birinin de antisini bulmadığı sürece logia olan birini yenmesi neredeyse imkansız. CC'nin de antisi olabilecek bir şey aklıma gelmiyor. Magellan CC'ye dokunamaz, dokunamayacağı için de meyvesi bir işe yaramaz. Şu da var ki CC bilim adamı. Zehir işlese de ne kadar etki eder onu da ayrı tartışmak lazım. CC zorlanmaz Magellan karşısında.

Magellan'da her türlü haki vardır, iyi kötü hapishanede logia biri kelepçeden falan kurtulsa çaresiz izleyecek hali yok ya. Haki uyandırmak zor falan eskide kaldı. Bu gün Rosa'da çöp denizciler b. haki ile kafes ittiler. Büyük ihtimal doğru eğitimler herkes haki açabilir. Mangaya ters yazıyorum ama manga zaten çelişecek artık. Öyleyse denizciler niye eğitim vermiyor denebilir ama orayı geçelim artık. Aklınız alıyor mu Tagashi (bu kızın adını hep yanlış yazıyorum.) haki açacak ne yaşadı? Belamy'ye kim hangi ara öğretti. Haki okulları açıldı da bizim mi haberimiz yok.

Adam Ceasardan kac kat guclu adamlarin pesinden kosuyor,Logia,Zoan,Paramecia farketmeksizin arkasina bakmadan topukluyor.

Daredewil de demis,hapishaneden bir logia kacsa,magellan bakcak herhalde.

Birde Ceasar,Magellana rakip bil deil.Bana kalirsa,karsisina bile cikamaz,Sezar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık