Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Viserys zaten aşırı kilodan gidiyor kitapta dizide bildiğin çürüdü. Dizideki daha iyidi bence ayrı konu. Targaryen'ler genel olarak karizma çarlar da delilikten kaybediyorlar. Akraba evliliği problemleri...
Buna katılıyorum bu delilik mevzusu ve ejder rüyalarından(görükerinden) çok etkilenmeseler Starklara rakip olabilirlerdi :ehe:

Ejderha olmak için çılgın ateş içen bi tip vardı bir de.
O zaten tam manyak. :hhh: Erkek kardeşine "evlenecek bir kız kardeşim yok, belki de seni hadım edip senle evlenirim falan diye "şaka" yapıyordu.

Bazı aşırı Targaryen fanları Targaryenlerin deli falan olmadığını, bunların maesterların oyunu olduğunu iddia ediyor(yersen). Ama kullanılan makul bir argüman ise deliren çoğu Targaryen'in trajik şeyler yaşamış olması.

Ama Aerion öyle de değil. Herif doğuştan zır deli.

Trivia: Aerion Stark iç savaşının olduğu zamanlar Westeros dışında olan gezgin Kurt namlo bir Starkla muhtemelen aynı zamanda aynı paralı asker birliği içindeydi. Peki bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak?

Bran'ın gördüğü bir görüde muhtemelen o zamanlarda bir kadının tanrı bana intikamımı alacak bir çocuk doğursun dediğini gördük. Starklar maester komplosunun merkezinde yer aldılar. Kim bilir belki de Aerion o Starkla kurduğu ilişkiyle Kuzey'e etki edip pislik yapmıştır. Bir düşünce sadece. Seride de Aerion'u ilk Brandan duyduk zaten. Onla ilgili hikayeler korkunç falan diyordı.

O zaten tam manyak. :hhh: Erkek kardeşine "evlenecek bir kız kardeşim yok, belki de seni hadım edip senle evlenirim falan diye "şaka" yapıyordu.

Bazı aşırı Targaryen fanları Targaryenlerin deli falan olmadığını, bunların maesterların oyunu olduğunu iddia ediyor(yersen). Ama kullanılan makul bir argüman ise deliren çoğu Targaryen'in trajik şeyler yaşamış olması.

Ama Aerion öyle de değil. Herif doğuştan zır deli.

Trivia: Aerion Stark iç savaşının olduğu zamanlar Westeros dışında olan gezgin Kurt namlo bir Starkla muhtemelen aynı zamanda aynı paralı asker birliği içindeydi. Peki bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak?

Bran'ın gördüğü bir görüde muhtemelen o zamanlarda bir kadının tanrı bana intikamımı alacak bir çocuk doğursun dediğini gördük. Starklar maester komplosunun merkezinde yer aldılar. Kim bilir belki de Aerion o Starkla kurduğu ilişkiyle Kuzey'e etki edip pislik yapmıştır. Bir düşünce sadece. Seride de Aerion'u ilk Brandan duyduk zaten. Onla ilgili hikayeler korkunç falan diyordı.
En iyiden en kötüye Targaryen krallarını sıralasan listen nasıl olurdu?
Buna katılıyorum bu delilik mevzusu ve ejder rüyalarından(görükerinden) çok etkilenmeseler Starklara rakip olabilirlerdi :ehe:

Cevaplarınız için teşekkürler. Umarım bitirebilir kitabı. En azından 6.yı bitirsin. Bari onu okuyalım.

Dizide bu kadar keyif aldım mı hatırlamıyorum unutmuşum baya ama Tyrion'ın kral eli olduğu bölümler aşırı keyif verdi okurken. Kings Landing kısımları kısımları okurken en keyif aldığım kısımlar oldu hep.

Tywin başarılı adamdı ama çocuğunun sevgilisiyle yatarken tuvalette ölünce tüm havası bitti.
Millet kokudan cenazeye katılamamış 🤭
Tyrion'un dizinin son sezonlarını saymazsam yaptığı tek salakça şey. Neyse en azından adam beklemediği bir şekilde öldü zekası yüzünden ölenler de var...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık