Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
Bu forumda çakma olan biri varsa o da sensin. :hhh:Kurcalasam ortaya çıkar globaldeki croco fanının hikayelerini çevirip çevirip atıyorsundur sen translate ile. :D @Crocus çok mu yakın bir bak bakalım xD Ayrıyetten geyik mesajı o yahu.
Hahahah lan kendi suçunun üstünü örtmek için bari bana sallama. Nasıl bir adam oldun sen ya... :ehe: :D

Globalde ki ne lan hahaha? :D
Ben ne diyorsam zaten Oda'nın söylemleri ve mangada olan şeyler üzerinden konuşuyorum. :D
MW senin yorumlarını ben arayacağım demiştim ama gerek bile kalmıyor, bu nedir? :D
@Cavitq11 ve @Wataame Daisuki göreve çağırıyorum sizi,bu @Millennium Wizard 'ın hesabına acil kayyum atanması lazım. :D

Hahahah lan kendi suçunun üstünü örtmek için bari bana sallama. Nasıl bir adam oldun sen ya... :ehe: :D

Globalde ki ne lan hahaha? :D
Ben ne diyorsam zaten Oda'nın söylemleri ve mangada olan şeyler üzerinden konuşuyorum. :D
MW senin yorumlarını ben arayacağım demiştim ama gerek bile kalmıyor, bu nedir? :D
@Cavitq11 ve @Wataame Daisuki göreve çağırıyorum sizi,bu @Millennium Wizard 'ın hesabına acil kayyum atanması lazım. :D
Gel hocam buggy lobisi için demirbaş birine ihtiyacım var. Gerçek jokeri destekle çok geç değil
Sene 2009 alooo uyanın geldik 2019 değil :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık