Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
@Mercury 'nin mesajı görünce merak edip eskilere bir baktım. Reyiz için neler neler denmiş. Yalnız asıl bombayı bir zamanların efsanesi patlatmış :D
Cano big mom düşerse yerlerini buggy alıp yonkou olacak diyorlar:D sence?:p
Bunlar da ilk 10 sayfadan seçtiğim yorumlar. :)
inşalla...şahsen benım beklentım buyuk..okdr Roger'ın gemısınde kalmıs elbet vardır bır ıkı numarası
Buggy flamingoyu yenince ödülü 350 milyona çıkıp heryerde aransa hükümet tarafından çok ilginç olurdu.:D:D
MF savaşından sonra shichibukai olduğunu düşünüyorum. İlerleyen bölümlerde göreceğiz artık. Mesih Buggy..
Yakında burası mesaj dolacak. O artık Shichibukai :D
Mihawkın Luffy için söylediği denizlerdeki en büyük güç olayı Buggy de olabilir.Adam süzme mal olmasına rağmen hep yükselerek ilerledi seride.Nereye kadar gidecek orası da belli değil.
Buggy de çok farklı çıkacaktır ve hatta Shanks'ın ileride intikamını alacağını söyleyebilirim. Roger'ın tayfasında Shanks ile beraber akmışlar hem Shanks'ı çizdikleri gibi onu çizememişler.
Meyvesinin bölünmesi konusunda bir sınır koyulmamış. Atomik seviyede bölünebilirse, yenilmez olur.
Uzun zamandır düşündüğüm belki de bunu düşünen tek kişi değilimdir bilmiyorum ben Buggy'nin seride büyük bir rolü olduğunu düşünüyorum meyvesi açısındanmı yoksa salağamı yatıyor ya da power up mu alacak bilmiyorum ve nedense Buggy One Piece'de kaderin seçtiği adam gibi gözümde.
Yeni Joker Buggy olacak ben söyleyeyim.
Konu ismi değişmeli bence.Buggy - sama olmalı. :)
Buggy gercekten de ismiyle musemma bir karakter. Adam resmen OP evreninin "bug" ı.
Seri sonunda çok büyük bir görev üstlenecektir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık