Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
Bu muhabbetin bağlanacağı yer olsa olsa şeytan meyvesi ile alakalı olur. Böyle bir durumda da hadi luffy yi pas geçelim tayfanın geri kalanı da gidemez. Yani o iş çözülür artık bir noktada. Adam ucuna kadar gelmiş merak da ediyordur görsün bari
O konu usopp un yalanlarında(çogu gerçeğe döndü) geçiyordu. O adaya çıkamam hastalığı yüzünden korsanlar kralıyla raftelin dibinden raftele gidemiyor ölecem diye. Ortada şeytan meyvelik bir durum yok. Birde tayfanın geri kalanı niye gidemiyor ? Rogerın tayfasında sadece buggyde hastalık vardı. Bundan dolayıda buggye bakan shanks haric hariç bütün tayfa gidip gördü rafteli.

O konu usopp un yalanlarında(çogu gerçeğe döndü) geçiyordu. O adaya çıkamam hastalığı yüzünden korsanlar kralıyla raftelin dibinden raftele gidemiyor ölecem diye. Ortada şeytan meyvelik bir durum yok. Birde tayfanın geri kalanı niye gidemiyor ? Rogerın tayfasında sadece buggyde hastalık vardı. Bundan dolayıda buggye bakan shanks haric hariç bütün tayfa gidip gördü rafteli.
Roger korsanlarında başka meyve kullanıcısı görmediğimiz için o varsayımı yaptım zaten. Meyve kullanıcılarını özellikle etkileyen bir şey olabilir. Çünkü sonuçta birçok adaya girip çıkabiliyorlar ve her adada da muhtemel bir tehdit var sonuçta. Raftelin başka bir özelliği olmalı ki bunu engellesin. Usoppunki korkaklık kaynaklı ama buggy aslında korkak bir karakter değil. Her şeyden önce oraya yaklaşırken başlayan bir şeydi bu diye hatırlıyorum. Bizim tayfada da birçok meyve kullanıcısı olduğu için öyle söyledim. Meyvelerin henüz doğasına dair çok bir şey öğrenmedik ama kendi akıllarının olduğunu biliyoruz. Yani oradan kaçınma refleksi göstertiyor olabilirler kişiye. Varsayım tabii bu. Tamamen doğal komiklik malzemesi olarak da sunulabilir

Bu adamın geçmişinin işlenmeme ihtimali yok. Boşuna yükselmiyor.

Kötü espri anlayışının ailesinden geldiğini düşünürsek, Kutsal Ejderler'i eğlendiremedikleri için yok edilmiş olma ihtimalleri var. Alın size trajedi, senaryo. :) Bu da tek başına mal mal takılıyordur.
Ben bu buggy spoilerlarini gormeden once cok ilginc bir buggy ruyasi gormustum. Sonradan chopper flashbackinden caldigimi farkettim. Buggy o burunla dogdugu icin adasi tarafindan oldurulecekken kurtariliyordu ndjdj

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık