Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Buggy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 229 75.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 76 24.9%

• Kullanılan toplam oy
    305
OP niceliğin en az işe yaradığı serilerden biri.1 milyon kişiden oluşan 10 dorukilik çöp ordun olsun EL Lütfü bile yeter bu orduya.

O ID'den topladığı adamlardan da cacık olmaz bence ama Oda yok şöyle güçlüler yok böyle güçlüler diye yutturuyor.Hem bireysel olarak hem de yakın çevren güç olarak kalburüstü değilse bu seride iyi bi konuma gelmen çok zorken herif gitti yonko yaptı Buggy'i.

Bilemedim.Nerden baksam saçma geliyor bana.
Bende bu dediğine katılıyordum 10 insan gücünde olan 100.000 adet balıkadamlık güce karşı 10 kişi savaştılar balıkadam adasında aradaki fark 10.000 kat diğer yandan wanoya geldik arada sadece 5 kat fark vardı ama 15-20 bölüm sayı değişmeleri azalmalar eşitlenmeler işlendi buradan niceliğin oda için tekrardan önem taşıdığını anlayabilirsin luffy bile alır mantığı yapılacak en saçma mantık sen bu askerleri ülkelere gruplara satıyorsun luffy böyle bir iş yapsa aynı anda 100 yerde bulunabilir mi neyse onu geçelim işte cevabım bu kadar lütfen wanoda zoanlar vardı cart curt deme samuraylarda vardı hepsi savaş eğitimi almış olan

Benim karakter Amiral tarafından emcüklenmedi sonra, aksine Amiral ortadan ikiye böldü MF de... ;)
Sen yine bir şeyleri kaçırmışsın anlaşılan... :D
Ortadan ikiye böldü de ne oldu? Sanki çok bir hasar vermiş gibi konuşuyorsun. Benim karakter amiral karşısında tam gücünde bile değildi. Ama seninki öyleyken amiralden çok daha güçsüz biri karşısında şunları yaşadı hatırlatalım. :D

Ortadan ikiye böldü de ne oldu? Sanki çok bir hasar vermiş gibi konuşuyorsun. Benim karakter amiral karşısında tam gücünde bile değildi. Ama seninki öyleyken şunları yaşadı hatırlatalım. :D

Hiç olmazsa dümdüz yanında YC 2 ile beraber cortlamaktan iyidir. ;)

Ek olarak adam yapmak istediği her şeyi yaptı. Luffy ve inbe'yi kurtardı, tabi sen şimdi bunu da küçümsersin. :S

Aradan 1 hafta geçmiş, tam gücünde olmasa ne olur? YC1 ve YC2 yanında adamlarıyla perişan oldular, en ufak bir sıyrık bile bırakamamışlar...

Sen serinin 20 yıl öncesine değil, yakın zamanda görünen MF'ye bak. Tabi işine oraya bakmak gelmeyebilir King'in düştüğü şu durumlardan sonra... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık