Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Senjutsu'ya hala girmemiş olmaları ve şu yeni shinjutsu muhabbeti azıcık tadımı kaçırdı. Serinin uzaylılara bağlanması ve ninjutsu'yu emme, genjutsudan etkilenmeme gibi özellikleri olan uzaylıların olmasıyla dünyanın öz tekniği olan senjutsu ile, dünya'nın özüne karşı uzaylı tehditler teması gibi bir şeyler olmasını umuyordum. Hala şu Kisaki miydi Orochimaru'nun bebe klonu, onun senjutsu kullanmasıyla falan girilebilir ama bu bölümle biraz oralara girmicekler havası aldım.

279. müthiş bölümde ölümler devam etti. Bu seferki ölüm oyununda sekiz kişi için herkesin elinde birden sekize numaralı kağıtlar vardı ve elindekiler toplamı 7 ve üzeri olanlar hayatta kalıyodu. Elbette herkes kağıtlar için birbirine saldırdı ve acı bir oyun sonu oldu. Kara üyesi Kiseru denen hain umutsuz zengin işadamı Fugou ile Kumo'dan gelen ateşli şinobi Batta'ya kıydı. Suçu halihazırda bir suçlu olan Rokuro'ya yıkmaya kalktı ama Boruto'nun adamlığı sayesinde Rokuro çark etti ve Kiseru yakayı ele verdi. Artık herkes her şeyi biliyor ve bu zalim oyunun sonuna ulaştık. Peki son oyuna ya da oyunlara kimlerle gireceğiz?

Kart oyunu sonunu analiz edersek geçenler
> Rokuro(6+1)
> Yatsume(4+3)
> Şamo(8)
> Namua(2+5)

Böylece 4 kişi geçti. Ellerindeki kartlara bakınca geriye sadece 7 kaldı ve bu kart hain Kiseru'nun elinde. Yani sona kalan Boruto ve Kiseru gerçek bir hayatta kalma mücadelesi verecek. 7 numaralı kartı kim kullanacak ve bu ölüm oyunundan hayatta çıkacak? Boruto düşman bile olsa bir oyun arkadaşını öldürebilecek mi? Yoksa Boruto için yolun sonuna mı geldik? Böylesi zor bir durum varken heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.

yine ilginç şeyler mangada geçen bölüme göre sönük kaldı ama beğendim sumire ve sarada eidanın yeteneğinden etkilenmiyorlar son kısım ise kawaki nasıl olduysa momoshikinin boruto ile konuştuğunu hissetti bakalım olaylar nasıl şekil alacak

Neden etkilenmedikleri ile ilgili aklıma hiçbir şey gelmedi. Cinsiyet olamaz çünkü daha önce Delta'nın etkilendiğini gördük dicem ama Delta makineydi aslında yanı kadın da değildi. Onun dışında bu özellikten etkilendiğini gördüğümüz bir kadın yok diye biliyorum ama bu olamaz bence, çok saçma olur. Onun dışında ilk aklıma Sarada'nın Uchiha olmasından olabilir geldi ama bu sefer de mor saçlı kız bozuyor denklemi. Eidanın istediğinde özelliğini kapatamadığını da biliyoruz, kapatabiliyor olsa bu partner arama işi için Otsuki aramakla uğraşmazdı yapabilse. Bu yeteneği yanında Daemon varken kullanabiliyor ama kendisi bunun farkında değil desek o işte yaş, çünkü ilk gösterildiği sahnede Daemon daha tüpün içindeyken yeteneğinin çalıştığını görmüştük. Neyse merakla nedenini bekliyorum.

> Ulan Amado amacın ne senin!!'^!! Sürekli açıklama yapıyor ama adamla ilgili hala net bir fikre sahip değiliz. Amado'nun görünende kalan tek olayı kızı Akebi'yi Kawaki'nin karma ile diriltmek, burada Amado'nun kızı dirilecek ve mutlu son demek anlamsız olur çünkü hikayeye hizmet etmiyor. Eida ile neyi gizliyor, ne planlıyor hala belli değil.

> Naruto artık öyle bir çiziliyor ki bırak Konaha'yı, ben köydeki koyunlarımı emanet etmem buna. O tavırlar neydi öyle, böyle kage olmaz olsun.

> Boruto ile Daemon güzel ikili oldular, hehe.

> Sarada'nın tespiti genel durum için çok doğru. Bütün bu yaşananlar aptalca. Biri Bizi Gözetliyor tadında bölümler okuyoruz. Bu konsept hiç hoşuma gitmedi. Bu hafta evden kim gitsin diye bize sms attıracaklar yakında :(

> Kawaki'nin de ergenliği tuttu. Momoşiki ile yüzleşip ne yapacaksın, adam bitti gitti işte. Bırak da Momoşiki reyiz konuşsun.

> Şikamaru'nun Takım E'den geç kalmasından şikayetçi olması bir saldırı olduğuna işaret.

> Son olarak Eida'nın yeteneğinden etkilenmeyen Sarada ve Sumire'nin tek bir ortak nokasını göremedim. Eida'nı yeteneği mutlak ve kontrol edilemez. Ootsutsuki ya da akraba değilsen kaçarı olmamalı ancak yakalanmadılar. Akraba değiller, İkisinde de Ootsutsuki geni vardır bir miktar ama azıcık Ootsutsuki genleri neden olamaz. Kode herkesten daha çok Ootsutsuki ama yakalandı. Kadın olmaları zaten olamaz. Çouçou, Delta falan yakalandı. Bu işin de altında Amado çıkar :!^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık