Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

225. müthiş bölümde Sarada beklendiği gibi kazandı. Epik bir savaş bekliyordum ama olmadı. Öte yandan Amado'nun kaçırılış olayı epey anlamsızdı. Yani tam olarak ne işe yaradı bu olaylar dizisi. Kurada Mitsuki vs Boruto gelmesine bir katkısı yok. Ay.... tüh.... sınavı kaçıracaklar diye heyecan da yapmadık. Hem de Amado gibi birinin başka bir köy tarafından kaçırılışı gibi önemli bir olayı bildirmediler kimseye, hatta adamları da sorgulamak için yakalamadılar. Senaristler yine vitesi boşa taktılar. Ama heyecan dorukta.
Çöp serinin filler bölümlerini bile 1. dünya savaşını cehpeden bildirir gibi anlatan @Riful. Seni unutmayacam :ehe:

226. müthiş bölümde Denki şov vardı ne yazık ki. Denki denilen tekno ibiş Tsubaki-çan'ı yendi. Aslında Denki son hamlesi ile jutsu kullanarak takdiri hak etti ama yinede alet edevat sevdalısı olmase nedeniyle ısınamadın bu zengin çocuğuna. Öte yandan Tsubaki-çan yenildiği için köyden ayrılmaktan vazgeçti. Bu muhteşem bir haber oldu biz takipçilere için. Aslında yenilmesini bahane ederek kalmanın yolunu buldu ama Tsubaki-çanın kazanması güzel olurdu.

Boruto ile Mitsuki'nun diskalifiye edilmesi iyi oldu. Şinobilik ciddiyet ister. Sınav var ama bunlar afacanlık peşinde. Konaha'nın şinobi olma yaşını yükseltmesi gerek. Zaten çocuk dövüştürmek yanlış bir eylem. Hanabi-çan'ı da gördük bu arada. Heyecan dorukta.

227. müthiş bölümde Konohamaru'dan kurtulduk. H*r*z*n'in torunu olmasını görmezden geldim, hep bir umut besledim, Naruto'nun öğrencisi dedim ama olmadı. Konohamaru'yu takdir ettiğim tek nokta, elinden geleni yaptı ama çapı bu kadardı. Dedesi gibi güçlü değildi ama karakterli çocuk. En azından denedi. Asuma da iyi adamdı. Kızı da iyi. Herhalde H*r*z*n güçlü olmasaydı sülalenin yüz karası olarak anılacaktı. Öte yandan takım 7 Sarada önderliğinde bir yükseliş devrine girecektir. 4. adam olarak Kawaki'nin de gelmesiyle müthiş bir güç olacaklar. Güzel ve uzun anime canon arklar yaparlar umarım. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık