Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Naruto'nun böyle ele ayağa düştüğünü görmek çok üzücü, hokage makamında olmasına rağmen saygı gördüğü tek kişi adı sanı belli olmayan, işini bile doğru düzgün yapamayan bir takip şinobisi. Serinin başından beri herkesin Narutoyla enseye şaplak döte parmak seviyesinde olması çok sinirimi bozuyor, hiç ağırlığı yok be adamın. Bebelerin peşinden gidebilmesi için bile Shikamaru'nun inisiyatifine ihtiyaç duyuyor, bir an için havalı bir şey söyler gibi oldu bunu duyan yaveri bile dalga geçti. Gelecek bölümlerde köy yetkilileri Naruto'nun hokage olacak vasıfa sahip olmadığını düşünerek ortak bir kararla kageliğini bile elinden alabilirler, gerçekten şu saatten sonra şaşırmam buna. Adam bir kuramayı kaybetti diye it muamelesi görüyor, gerçekten üzücü. Bazıları hala inatla Naruto ve Sasuke'nin aslında büyük savaştaki hallerinden çok daha güçlü olduklarını, ama karşılaştıkları düşmanların Madara ve Kaguya'dan çok daha üstün olduğunu idda ediyor. Gerçekten anlayamıyorum bu kafayı. Naruto'nun şu saatten sonra bir boka yaramayacağını çok net bir şekilde gösterdiler, bari fan servis tadında hiraishin falan kullandığını göstersinler, bir katona bile razıyım.

Naruto'nun böyle ele ayağa düştüğünü görmek çok üzücü, hokage makamında olmasına rağmen saygı gördüğü tek kişi adı sanı belli olmayan, işini bile doğru düzgün yapamayan bir takip şinobisi. Serinin başından beri herkesin Narutoyla enseye şaplak döte parmak seviyesinde olması çok sinirimi bozuyor, hiç ağırlığı yok be adamın. Bebelerin peşinden gidebilmesi için bile Shikamaru'nun inisiyatifine ihtiyaç duyuyor, bir an için havalı bir şey söyler gibi oldu bunu duyan yaveri bile dalga geçti. Gelecek bölümlerde köy yetkilileri Naruto'nun hokage olacak vasıfa sahip olmadığını düşünerek ortak bir kararla kageliğini bile elinden alabilirler, gerçekten şu saatten sonra şaşırmam buna. Adam bir kuramayı kaybetti diye it muamelesi görüyor, gerçekten üzücü. Bazıları hala inatla Naruto ve Sasuke'nin aslında büyük savaştaki hallerinden çok daha güçlü olduklarını, ama karşılaştıkları düşmanların Madara ve Kaguya'dan çok daha üstün olduğunu idda ediyor. Gerçekten anlayamıyorum bu kafayı. Naruto'nun şu saatten sonra bir boka yaramayacağını çok net bir şekilde gösterdiler, bari fan servis tadında hiraishin falan kullandığını göstersinler, bir katona bile razıyım.
Başında söylediklerine yüzde yüz katılıyorum Naruto sadece Boruto serisinde değil diğer serilerde de ağırlığı yoktu zaten birazcık bile olsaydı daha önce hokage olurdu

Sjsjsj
Ya bu Boruto, Code'u nasıl dövüyor ?
Bu adam ben Sasuke, Naruto, Boruto, Kawaki, Amado hepsini haklıycam demedi mi?
La tek Boruto'ya diş geçiremiyo daha :oleyo:.
Bir de Joey arkadasımıza katılıyorum. Naruto'nun hiç ağırlığı kalmamış.
Shikamaru gelmiş kuyruklu yok cart curt diyor. Naruto'nun SM hali diğer 4 kageye tek gider ya. Utanmazsalar adamdan rütbesini alıp akademiye yeniden başlatcaklar.
Dövüşler de çok dengesiz. Hani bir iki ağaç felan yıkın en azından. Code vs Boruto için diyorum bunu. Çevreye verdikleri tek hasar Boruto karmasını daha da güçlendirdiğinde yumruğu bloklayıp yerde hafif bir göçme olmasıydı.
Feat bazlı bakarsak P1 Gaara ve Neji bunları mal eder.
Bu seri daha iflah olmaz gibi.

İçinizde hala Narutoyu öve öve arşa çıkartıp, Borutoyu yerden yere vuranları görüyorum. Size geçmişte ne izlettiklerini unuttunuz galiba? Bir hatırlatma yapalım o zaman. Öncelikle şunu artık kabul edin, Boruto'nun Narutoyu alçaltma gibi bir durumu söz konusu değil, Naruto serisi zamanında kendini yeterince alçaltmıştı zaten. Bize Naruto vs Neji savaşında özel bir clandan gelmeyen, hiçbir vasıfı olmayan yeteneksiz bir çocuğun sadece azmiyle amacına ulaşacağı bir hikaye vaad ettiler, bize yıllarca seriyi takip edecek motivasyonu veren şey buydu. Sonrasında bu vaadi görmezden gelip, hepimizin midesini bulandıran seçilmiş kişi klişesine bağladılar işi, izleyiciye saygısızlıktan da öte büyük ayıp ettiler. Naruto ve Sasuke bu güçleri vaad edildiği gibi zorlu bir yolculuğun sonunda kazanmadı, havadan gelen güçler bunlar. Kimsenin bu saygısızlığı dile getirdiğini görmüyorum, forumda bir kişi bile çıkıp eleştirmemiştir belki de şu olayı. Aptal yerine konmak galiba benim dışımda kimseyi rahatsız etmemiş, bu ve benzeri olaylara tepkisiz kalmaları yüzünden ne yazık ki Naruto kitlesini pek ciddiye alamıyorum. Boruto'nun ilerleyebilmesi için Naruto ve Sasuke ''havadan'' gelen bu güçler ellerinden alınınca haliyle vasıfsız oldular, kızmakta bir nebze de olsa hakkımız var belki ama ortada mantıksız bir durum kesinlikle yok. Naruto serisi yıllarca oluşturduğu tüm altyapıyı tek bir savaş sezonunda hiç etti, şinobi kavramının içi bu kadar boşaltmışken Boruto çok kısır ve bomboş bir evrende tüm olanaksızlıklara rağmen bize olabilecek en iyi hikayeyi sunmaya çalışıyor. En azından Naruto gibi mükemmel bir karakter gelişimi vaad edip sonrasında izleyiciyi salak yerine koymuyor, ne göreceğimiz taa en başından belliydi zaten. Bu yazar neden ninjaların dünyasında uzaylı hikayesi anlatmak zorunda kalıyor lütfen geriye bakıp bir düşünün artık.

Hayat boruto bölümü beklemek kadar saçmadır diyecektim bölüm dün gelmiş.
Geçen bölümden ne olacağı belliydi zaten bir dahaki bölümde de momoshiki çıkar, Naruto gelip dayak yer vs.
Kaybolan rasengan ve Code un ordan buraya girme çıkma tekniği hoşuma gitti.

Her türlü fanatikten kaçın.

225. müthiş bölümde Sarada beklendiği gibi kazandı. Epik bir savaş bekliyordum ama olmadı. Öte yandan Amado'nun kaçırılış olayı epey anlamsızdı. Yani tam olarak ne işe yaradı bu olaylar dizisi. Kurada Mitsuki vs Boruto gelmesine bir katkısı yok. Ay.... tüh.... sınavı kaçıracaklar diye heyecan da yapmadık. Hem de Amado gibi birinin başka bir köy tarafından kaçırılışı gibi önemli bir olayı bildirmediler kimseye, hatta adamları da sorgulamak için yakalamadılar. Senaristler yine vitesi boşa taktılar. Ama heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık