Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

33. Bölüme kadar geldim ama bu seri düpedüz filler seri olmuş. Filler yerine anime canon diye bir şey uydurmuşlar. Direkt manga canonlara atlasam olmuyor mu? Gerçi şu an beklentim çok düştü, onlardan da bir şey çıkmayacak gibi geliyor ama bir umut düzelir belki diyorum.
Şuna göre izleyebilirsin. Hikaye için fark yaratmayan filler'i ayırt etmişler.

Ama bence hepsini izle, ben açılışı, kapanışı bile atlamadan izliyorum, heyecanlı oluyor.

Bu siteyi biliyorum zaten anime canon yazanlar da boş filler bölüm kıvamında. O yüzden sadece manga canon izlesem çok mu kopuk olur diye düşündüm.
> 51-66 : Çuunin Sınavı Arkı : Manga'nın ilk 10 bölümü işleniyor.
> 106-111 : Novel'den alınma bir ark. Kakaşi, Gai ve Mirai ön planda.
> 128-136 : Zaman yolculuğu arkı : 20. yıl özel arkı, zaman yolculuğu ve Jiraiya olan ark bu. Ama ben bile beğenmedim.
> 141-151 : Mujina haydutları arkı : Manga'nın 11-15 civarı bölümleri işlendi.
> 157-175 : Kara'nın tanıtım arkı ama mangadan değil ancak ona öncül bir ark. İzlenmeli.
> 178-187 : Ao Arkı : Manga 16-23 civarı işlendi.
> 188-220 : Kawaki ark : Manga 24-55 civarı işlendi.

Genel olarak izlenmesi gereken bölümler bunlar. Gerisi izlenmeyebilir.

Ama benim değersiz fikrimce böyle yarım ve karışık bir iş yapmak yerine mangayı oku sadece. Anime mutlaka izlenmeli denecek bir anime değil. Naruto Sevenler Derneğine üye değilsen animede gerçekten zorluk çekersin ki çekmişsin daha 33. bölüm civarındayken. Bir tek Mujina Haydutları Arkı fark yaratacak bir arktı. Anime eklenti yapmış ve manga kısımlarından daha iyi olmuş. Nedense o arkı iyi yapmışlar, gerçi yinede izleyici beğenmedi ama genele kıyasla iyi bir arktı.

Bu siteyi biliyorum zaten anime canon yazanlar da boş filler bölüm kıvamında. O yüzden sadece manga canon izlesem çok mu kopuk olur diye düşündüm.
Chunin Exam dan sonra direkt Ao’ya atla, bir cacık olmuyor çünkü.
Bu seri spin-off olarak geçiyor, o yüzden devam serisi olarak izlenmemeli.
Ben Konoha yok olacak diye okuyorum, Kishi döndü ama hala ......(ne desem boş)
Mangayı okuyup aksiyon sahnelerine özel olarak animeden bakabilirsin..

Chunin Exam dan sonra direkt Ao’ya atla, bir cacık olmuyor çünkü.
Bu seri spin-off olarak geçiyor, o yüzden devam serisi olarak izlenmemeli.
Ben Konoha yok olacak diye okuyorum, Kishi döndü ama hala ......(ne desem boş)
Mangayı okuyup aksiyon sahnelerine özel olarak animeden bakabilirsin..
Ben normalde manga seven biri değilim mecburiyetten okuyorum mangaları. Eğer bir serinin animesi varsa onu izlerim ki Naruto animesini de severdim. Bir seri mangasından kopunca nedense animesi de güzel olmuyor. O yüzden sevmiyorum mangasından kopan animeleri. Galiba sadece manga canon bölümlerle devam edecem. Şu ana kadarki izlediğim bölümler arasında tek hoşuma giden kısımlar da manga canon bölümlerdi.

Çizeri ve yazarı farklı.Hikayeyi geri aldı ama çizer aynı. En azından bize söylenen bu.
Kişimoto'nun sanatı Jump için fazla iyiydi. Şimdi oturup çizmek için mental açıdan yorgundur tahminimce. Elleşmez artık.

Hala mı çizmiyor 54te alacağım seriyi demişti demek ki çöp oldu seri. İyi ki okumamışım.
Şu an kendinden önceki hikayeyi bağlamak ile meşgul. Tam olarak kendi yoluna girince müthiş bir hikaye ortaya çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık