Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Boruto dövüşleri bayağı sağlam yapıyorlar denk geldikçe bakıyorum da hiç fena değil.
Hikayeyi falan da bilsek belki daha çok sarardı boşuna bu kadar bölüm çıkmamış.

Ama biz o hiakyeyi bitirdik hem göze batar artık hem de çoçukşu bölümleri çoktur.
Gençler ve çoçuklar için güzel seri oluyor gibi ama.

Naruto serisinde "talk no jutsu" gibi duygusal yüklü bir teknik varken şuan "boru boru no jutsu" tekniği hakim. İki teknikten birini seçecek olsam "talk no jutsu" yu seçerim.

Cidden hyplamıyor yani duyguyu güzel geçiriyor ama başka hiçbir şey yok neredeyse. Galiba en büyük sorunu da dövüşü 4-5 bölüme yayıyorlar iki yumruk, iki tekme atıyor sahne değişiyor bundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Attığım Naruto dövüşü tek bölümde yaşanıyor ve seyir zevki çok yüksek.

Bir de; "Tüm bölümlerini izledim ama cidden şu dövüşün verdiği keyifin %10unu bile karşılamıyor." Şu dövüşün %10'unu bile karşılamıyor derken Lucci vs Luffy'yi mi kastettin yoksa Boruto'nun tüm bölümlerini izledim şu Naruto&Sasuke vs Momoshiki'nin mi %10'unu karşılamıyor?

Ben Boruto'yu izlemedim sadece ara ara YouTube'ye dövüş videoları düşüyor bir bakıyorum seyir zevki yüksek mi diye. Naruto sonrası hayal kırıklığı olduğunu söylüyorlar.
Yani Narutoyu sonuna kadar 3 defa borutoyuda 1 defa güncele kadar izledim fakat dövüşler bana aşırı bir zevk vermiyordu ama dediğin gibi dövüşler iyi çiziliyordu ama ne var ki luffynin lucci ile olan dövüşü apayrı bir seviyede geliyor bana bunun sebebini bende pek anlamıyorum ama luffy ile lucci dövüşünü her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor ve izleyen çoğu kişinin de 1-2 defa öyle olduğuna eminim.

Yani Narutoyu sonuna kadar 3 defa borutoyuda 1 defa güncele kadar izledim fakat dövüşler bana aşırı bir zevk vermiyordu ama dediğin gibi dövüşler iyi çiziliyordu ama ne var ki luffynin lucci ile olan dövüşü apayrı bir seviyede geliyor bana bunun sebebini bende pek anlamıyorum ama luffy ile lucci dövüşünü her izlediğimde tüylerim diken diken oluyor ve izleyen çoğu kişinin de 1-2 defa öyle olduğuna eminim.
Bunun sebebi Luffy'nin çığlıkları, seslendirme aktörünün sesi çok etkileyici. Dövüş bitince Robin'e eve dönelim dediği sahneyi her izlemede gözüm doluyor. Burada olay tamamen duyguyu yansıtmakla ilgili. Yoksa dövüş adına neredeyse hiçbir şey yok. Naruto serisinin birçok dövüşü tek bölümde bitiyor ya da iki bölümde bitiyor ama dövüş sahnelerini çok fazla kesmiyor. One Piece'de öyle değil ama. Lucci ile olan dövüşte sahnede tam hypanacam araya başka bir sahne giriyor sonra tekrardan dövüşe geliyor ama dövüş tatsız. Orada ses aktörlerinin duyguyu iyi yansıtması kalıyor.

Naruto'nun ve Boruto'nun dövüş kareografilerini çok sağlam kişiler yapıyor belli ki müthiş sahneler var. Oradan birkaç kareografileri tasarlayanler kimse alıp gelseler çok iyi olur. En azından animenin çöp olduğu şu bölümleri kurtarılabilir güzel dövüş sahnesi çizilirse.

224. müthiş bölümde Wasabi ile İwabe'nin flörtünü izledik :oops: Güzel bir bölümdü. Wasabi bizim müthiş klanlarımız yok, yan karakteriz, hokage olamayız diyerek güzel söyledi. İwabe ise bunu inkar etti klişe olarak, Japon çocukları gaza gelmiştir şimdi. Animatörler biliyor bu işi. Gelecek bölüm Sarada vs Çouçou var. Sarada kazanacak doğal olarak, merak konusu ise savaşın teması ne olacak. İlk iki savaş kendince bir doğaya sahip güzel savaşlardı. Heyecan dorukta.

bizim müthiş klanlarımız yok
Bunun üstüne Kedi Susanoo açması peki :D
Gelecek bölüm Sarada vs Çouçou var. Sarada kazanacak doğal olarak, merak konusu ise savaşın teması ne olacak. İlk iki savaş kendince bir doğaya sahip güzel savaşlardı. Heyecan dorukta.
Sarada'ya karşı durabilse mantıklı olmaz bence. 7. takım her zamanki gibi ağırlığını koyuyor çünkü. Gerek güç, gerek yaptıkları işler olsun öndeler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık