Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Fark etmemiş olabilirsin ama o yumruk yumruğa dövüşenler hiçbir karakterin olmadığı bir hızdalar. Sana normal bir formatta gösteriyorlar diye bu normal bir yumruk yumruğa dövüş değil. Ayrıca Kyuubi'nin öleceği bir savaş bu ve enerjisini düzgün kullanması gerekiyor.

Neresi mi iyi? One Piece serisinin tamamındaki dövüşleri topla hepsini çarp bunun kadar iyi değil. Hadi aksini iddia etsene.

Ben Boruto'yu izleyen biri değilim bu arada kim kimdir bilmiyorum.
Luffy vs Katakuri teknik anlamda bin basar bu dövüşlere.

Dövüşün boks maçı gibi olma sebebi Naruto’nun İsshiki’ye temas etme zorunluluğu. Her temas edişinde rakibinin ölüm süresini hızlandırdığı için mecburdu buna. Ayrıca, bol aksiyonlu hareketler kendisine zarar vereceği için de en iyi ihtimal taijutsuydu ve Naruto bunu uyguladı. Son zamanlarda izlediğim en güzel bölüm ve dövüştü. Aynı epikliği Ichigo vs Aizen’den almıştım yıllar evvel.

Yok daha neler, ayrıca senin dediğin dövüş kaç bölüm sürdü.

One Piece seri olarak evet Boruto'ya bin basar ama şu dövüşle Boruto'da, One Piece'deki bütün dövüşlere bin basar.

Animede güzel lanse ediyorlar ama ben Naruto'nun son manga sayılarını okurken hiçbir şey anlamıyordum çizimlerden. One Piece'in de eksik yanı animesi. Eskiden çok göze batmıyordu ama şu an dövüşleri güzel anime haline getiremiyorlar. Büyük eksik.

Yok daha neler, ayrıca senin dediğin dövüş kaç bölüm sürdü.

One Piece seri olarak evet Boruto'ya bin basar ama şu dövüşle Boruto'da, One Piece'deki bütün dövüşlere bin basar.

Tüm bölümlerini izledim ama cidden şu dövüşün verdiği keyifin %10unu bile karşılamıyor.
Valla Naruto-Sasuke vs Momoshiki naruto evreninin en iyi vs si olabilir. Ayrıca dövüş konusunda One piece bizi daha o kadar hypelamadı. Gaara vs Rock lee bile katakuri vs luffy den iyidir.
Şu sahneyi izleyip hypepanmıyorsan daha ne diyem ben

Animede güzel lanse ediyorlar ama ben Naruto'nun son manga sayılarını okurken hiçbir şey anlamıyordum çizimlerden. One Piece'in de eksik yanı animesi. Eskiden çok göze batmıyordu ama şu an dövüşleri güzel anime haline getiremiyorlar. Büyük eksik.
One Piece'yi zaten dövüşleri için izlemiyoruz hikayesi için izliyoruz. One Piece'yi de One Piece yapan hikayesinin akıcılığı. Dövüş sahneleri çok kısa, yetersiz. En iyi dövüşü Katakuri vs Luffy'di bence o da tek bölüm sürmedi her bölüm iki üç sahne oluyor sonra dövüş kesiliyor başka sahneye geçiş yapıyor. Yoksa dövüşün tamamını düşünürsek en uzun süren dövüşlerden ve YouTube üzerinde full olarak izlediğin zaman keyifli ama her bölüm iki yumruk atıp bitirince ne dövüşün tadı var, ne de izlediğinden keyif alıyorsun.

Toei umarım bu sorunu aşar da keyifle izleriz artık.

Tüm bölümlerini izledim ama cidden şu dövüşün verdiği keyifin %10unu bile karşılamıyor.

Şu sahneyi izleyip hypepanmıyorsan daha ne diyem ben
Cidden hyplamıyor yani duyguyu güzel geçiriyor ama başka hiçbir şey yok neredeyse. Galiba en büyük sorunu da dövüşü 4-5 bölüme yayıyorlar iki yumruk, iki tekme atıyor sahne değişiyor bundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Attığım Naruto dövüşü tek bölümde yaşanıyor ve seyir zevki çok yüksek.

Bir de; "Tüm bölümlerini izledim ama cidden şu dövüşün verdiği keyifin %10unu bile karşılamıyor." Şu dövüşün %10'unu bile karşılamıyor derken Lucci vs Luffy'yi mi kastettin yoksa Boruto'nun tüm bölümlerini izledim şu Naruto&Sasuke vs Momoshiki'nin mi %10'unu karşılamıyor?

Ben Boruto'yu izlemedim sadece ara ara YouTube'ye dövüş videoları düşüyor bir bakıyorum seyir zevki yüksek mi diye. Naruto sonrası hayal kırıklığı olduğunu söylüyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık