Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Selam,
suan mangayi serimangadan takip ediyordum, 43u bitirdim ve bitti serimangadaki kisimlar. Turkcesini kaliteli scan olarak okuyabilecegim bir site var midir ?

Selam,
suan mangayi serimangadan takip ediyordum, 43u bitirdim ve bitti serimangadaki kisimlar. Turkcesini kaliteli scan olarak okuyabilecegim bir site var midir ?
Türkçe olarak son bölümlerin scanları kaliteli ama eski bölümlerde sıkıntıları var. Mangaship ve mangatr'de mevcut. En kaliteli scanı, resmi yayıncı olan mangaplus'tan ya da diğer kaynak mangalife'den bakabilirsin.

Türkçe olarak son bölümlerin scanları kaliteli ama eski bölümlerde sıkıntıları var. Mangaship ve mangatr'de mevcut. En kaliteli scanı, resmi yayıncı olan mangaplus'tan ya da diğer kaynak mangalife'den bakabilirsin.
Manga tr 30 kusurden sonra 50lere atliyor, mecbur mangashipten devam edicem artik tesekkurler

Boruto'yla, Naruto kıyaslanamaz bile ama şu dövüş sahnelerine hayran kaldım.

1000 bölümlük One Piece'de bu kadar sağlam bir dövüş yok malesef. Hatta hepsini toplasan şu dövüş etmez.

Oda, yahu biraz dövüş çiz ya. Şu Boruto'nun dövüş kareografilerini kim çiziyorsa Oda'nın yanına göndermek lazım.

Boruto izlemiyorum ama dövüş sahneleri harbiden güzelmiş.
Tanrısal güçte karakterler yumruk yumruğa dövüşüyor. Kusura bakma da bu savaşın neresi iyi?

Tanrısal güçte karakterler yumruk yumruğa dövüşüyor. Kusura bakma da bu savaşın neresi iyi?
Sonunda benimle aynı fikirde olan birini bulabilmek mutluluk verici. O kadar yüksek seviyeye çıkmışken işin sadece yumruk dövüşünden ibaret olması baya sıkıcı, hele bir yerden sonra olay tamamen boks maçına dönüyor. Dövüşle ilgili güzel olan kısım sadece Naruto'nun Rinneganla bile görülemeyen çubukları durdurabilecek kadar sağlam bir reflekse sahip olması ve İsshiki'nin yumruklarını sakince bloklayabilmesi. Bu ikisini çıkardığın zaman Hajime No Ippo izlemekten bir farkı kalmıyor. Bunun mantıklı bir açıklaması da var ama, Naruto kendini çok hızlı tüketmemek için Kurama'nın dediği şekilde gereksiz hareketlerden kaçınıyor, yani bu monotonluğa getirilen açıklama bu. Bu yola girmek yerine çok daha hareketli, uçan kaçan bir dövüş çizilse şahsen çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Yine de Naruto'nun dövüşlerinden 1000 kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim kendi adıma, hiç yoktan ''dövüşün lan artık'' dedirtmiyor, tempo sağlam.

Fark etmemiş olabilirsin ama o yumruk yumruğa dövüşenler hiçbir karakterin olmadığı bir hızdalar. Sana normal bir formatta gösteriyorlar diye bu normal bir yumruk yumruğa dövüş değil. Ayrıca Kyuubi'nin öleceği bir savaş bu ve enerjisini düzgün kullanması gerekiyor.

Neresi mi iyi? One Piece serisinin tamamındaki dövüşleri topla hepsini çarp bunun kadar iyi değil. Hadi aksini iddia etsene.

Ben Boruto'yu izleyen biri değilim bu arada kim kimdir bilmiyorum.

Eleştirmek için eleştirenler var.Yapmayin, kötü diyebilirsiniz, beğenmeye bilirsiniz.

Herifler yumruk yumruğa kavga ediyor diye kötülemek nedir? Guy, tanrısal güçte diyebileceğimiz Madarayla dövüşürken nasıl karşılık verdi? Hep vardı bu.Buna Ultra mantıksız bulduğum için cevap verme gereği hissettim açıkçası.

Tanrısal güç dediğiniz ne mesela?Devasa Ninjutsular mı? Böyle bir mantık yok. Olay jutsuları nerde,nasıl,ne zaman kullandiğindir.Tonlarca vs izledik şu seride yapmayın Allah aşkına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık