Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Müthiş bir maceraya atılmışsın, kıskanmamak elde değil. Hafızamı kaybetsem de tekrar izlesem diye içimden geçer ara ara...

Filler diye bir şey yok zaten ama bölüm atlamamanı öneririm. En güzel bölümler hikaye ile alakasız bölümler genelde, gerçi tüm bölümler güzel.
Hikayeyi beğenmene bir şey diyemem, Momoshiki fightından sonra bildiğin filler dolu, insanlar zamanını hikayeye katkısı olmayan bu bölümlere harcamasına gerek yok.

Müthiş bir maceraya atılmışsın, kıskanmamak elde değil. Hafızamı kaybetsem de tekrar izlesem diye içimden geçer ara ara...

Filler diye bir şey yok zaten ama bölüm atlamamanı öneririm. En güzel bölümler hikaye ile alakasız bölümler genelde, gerçi tüm bölümler güzel.
Hikaye akışına uygun olanını tercih ederim :/

Hikayeyi beğenmene bir şey diyemem, Momoshiki fightından sonra bildiğin filler dolu, insanlar zamanını hikayeye katkısı olmayan bu bölümlere harcamasına gerek yok.

Anime senaryosu Kodaçi eşliğinde yazılıyordu, bu nedenle manga dışı bölümler anime canon oluyor, mangayı tamamlayan bölümler oluyorlar. Hatta manga bölümleri de birçok eklemeye sahip ki bunlar da canon.

Hikaye akışına uygun olanını tercih ederim :/
Üstte canon olayını açıkladım. Mangaka olaya dahil olarak mangada olmayan kısımları animede verdi.

Bu animede filler çok az, aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsin. Filler yazan bölümler genelde eski karakterler ile yapılmış eğlencelik ve tek bölümlük bölümler. Atlasan olur ama eski karakterler göründüğü için güzel oluyor. Yani bu animede atlanacak bir şey yok.

Anime senaryosu Kodaçi eşliğinde yazılıyordu, bu nedenle manga dışı bölümler anime canon oluyor, mangayı tamamlayan bölümler oluyorlar. Hatta manga bölümleri de birçok eklemeye sahip ki bunlar da canon.

Üstte canon olayını açıkladım. Mangaka olaya dahil olarak mangada olmayan kısımları animede verdi.

Bu animede filler çok az, aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsin. Filler yazan bölümler genelde eski karakterler ile yapılmış eğlencelik ve tek bölümlük bölümler. Atlasan olur ama eski karakterler göründüğü için güzel oluyor. Yani bu animede atlanacak bir şey yok.

Benim tavsiyem Momoshiki'den sonra direk Kara Arc'a geç, isteğe bağlı olarak Mujina Bandits arcından başlanabilir, bence gerek yok.
Mangakanın mangada göstermediği yerleri ise anime canon olarak sunuyor, bence gerek yok hem de hiç gerek yok. Aynı şekilde light novelleri var, onları da uyarlamışlar, anime canon olarak geçiyor. Anime canonlar hikayeye bir şey katıyormuş gibi gözüküyor ama hiç bir şey katmıyor.

Anime ve manga arcları
Boruto: Naruto Next Generations | Narutopedia | Fandom

İlk 66 bölümden sonra Kara'ya atla. Aradaki bölümleri izlediğine değmeyecek.

222. müthiş bölümde duygu selleri yaşadık. Her takım kendi için samimiyet ile motive olurken Tsubaki-çan'ın gitmesi söz konusu oldu. Daha çok şeyler yapacaktı Tsubaki-çan, potansyeli yüksekti, umarım çıkarmazlar. Öte yandan sondaki kötü adamlar yine bir çuunin sıvavı var, hadi saldıralım diye gelmişe benziyorlar. Yeter artık, Konaha'yı rahat bırakın kötü adamlar. Haftaya İnojin ile Küçük Kakaşi güzel bir savaş verecek bizlere, ön gösterim bile müthişti. Heyecan dorukta.

223. müthiş bölüm animenin en güzel bölümlerinden biri oldu. İşte animeyi yapanları yapması gereken böyle bölümler vermek. Biraz daha karanlık palet kullansalar daha da müthiş olacak.

Gerçek bir şinobi savaşı izledik. Karşılıklı hamleler ile aldatmacalar eşiliğinde özel jutsular birbirine karşı koydu. Strateji konuştu. Böyle savaşlar aradığımız savaşlar. İnojin iyi savaş verdi ama Küçük Kakaşi güzel bir karakter, hokage olmak da istiyor. Gücüne de bakılırsa mangada olaylara dahil edilebilecek bir karakter.

Himawari de ilk kez şinobi olma hususunda ipucu verdi. Akademiye gidiyormuş.Yani o da bir şinobi olacak. İleride Himawari: Boruto Branch Generation adlı bir eser bekliyorum. Heyecan dorukta.

Boruto'yla, Naruto kıyaslanamaz bile ama şu dövüş sahnelerine hayran kaldım.

1000 bölümlük One Piece'de bu kadar sağlam bir dövüş yok malesef. Hatta hepsini toplasan şu dövüş etmez.

Oda, yahu biraz dövüş çiz ya. Şu Boruto'nun dövüş kareografilerini kim çiziyorsa Oda'nın yanına göndermek lazım.

Boruto izlemiyorum ama dövüş sahneleri harbiden güzelmiş.

Boruto'yla, Naruto kıyaslanamaz bile ama şu dövüş sahnelerine hayran kaldım.

1000 bölümlük One Piece'de bu kadar sağlam bir dövüş yok malesef. Hatta hepsini toplasan şu dövüş etmez.

Oda, yahu biraz dövüş çiz ya. Şu Boruto'nun dövüş kareografilerini kim çiziyorsa Oda'nın yanına göndermek lazım.

Boruto izlemiyorum ama dövüş sahneleri harbiden güzelmiş.
Oda’nın dövüş çizebilme yeteneği oldukça sınırlı. Çizdiği iyi sayılabilecek tüm dövüşlerde de seri çok yavaş gittiğinden sahne bi oraya bi buraya dönüp vsnin güzelliğini kaybettiriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 2)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık