Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Güç bakımından 7. takım çok fark koydu. Sarada rahat kazanmalı ama tabi Çouçou'yu ezmemek adına biraz oynatırlar ikisini.
Boruto kaybolan rasenganı bulduğunda bile Jonin seviyesi denmişti. Antrenmanlar falan onu çok ilerletti. Sarada zaten 2 tomoe sharinganı, annesinden gelen üstün fiziksel gücü ve babasından öğrendiği chidorisiyle çok üst düzeyde. Mitsuki Sage dönüşümü olmadan bile efsane zaten. Dönüşümüyle daha da güçlü oluyor. Neden tek tek yazdım bilmiyorum ama şişip yuvarlanan Chouchou napabilir merak ediyorum. Tek chidori ile inmesi lazım. E tabii Sarada arkadaşına tam güç gitmez herhalde. Tek yumrukları ve kunaisi ile savaşacaksa kabul ediyorum :D.

Boruto 64 CH "Control"

~32% Boruto & Kage-Bunshin VS Code (Round #1)

~24% Sennin-Mode Naruto, Shikamaru, Hinata, Himawari, Ino, & Nishi

~24% Boruto & Kawaki VS Code (Round #2)

~20% Boruto & Vanishing Rasengan VS Code (Round #3)

Boruto 64 CH "Control"

~32% Boruto & Kage-Bunshin VS Code (Round #1)

~24% Sennin-Mode Naruto, Shikamaru, Hinata, Himawari, Ino, & Nishi

~24% Boruto & Kawaki VS Code (Round #2)

~20% Boruto & Vanishing Rasengan VS Code (Round #3)
Bu Code sınırlandırmaları olmadan Jigen'den güçlü değil miydi? Hala Boruto'yla mı uğraşıyor?

Jigen base Naruto'yu yere yapıştıran adam ful güç kullanmadan. Boruto çok uğraşmalı az da olsa dayanabilmek için. Belki Momoshiki kurtarır.
Jigen aslında İshiki ama unutma.Bu durum biraz karışık.İshiki jigenden dolayı Max gücünü gösteremiyor ama dövüş zekası deneyimi değişmiyor çünkü Jigen İshiki'nin kullandığı bir beden.

Code daha yeni yetme tamamen kontrol kendisinde ama çok daha güçlü.

Jigen aslında İshiki ama unutma.Bu durum biraz karışık.İshiki jigenden dolayı Max gücünü gösteremiyor ama dövüş zekası deneyimi değişmiyor çünkü Jigen İshiki'nin kullandığı bir beden.

Code daha yeni yetme tamamen kontrol kendisinde ama çok daha güçlü.
Isshiki ana dövüşte tam gücünü gösterdiğinde Jigen'in yaptığından pek farklı şeyler yapmadı ama tecrübe konusuna katılıyorum. Bi sahnede Code Jigen'e saldırıyordu ama Jigen anında uçuruyordu bunu.

Naruto'yu nerflemek için rikudou sennin'in güçlerinin emanet olduğunu söyleyen güruh. Sasuke'nin rikoduo senninden rinneganı aldığından haberleri yok sanırım. Yazar da bunu unutmuş olacak ki rinneganı borutoya aldırttı. Sırf yeni yetmeler bir şeyler yapacak diye serinin ana karakterini harcamak nasıl bir mantık halen anlamış değilim. Boruto kawaki sarada kimsenin umrunda değil biz naruto sasuke istiyoruz kardeşim

Naruto'yu nerflemek için rikudou sennin'in güçlerinin emanet olduğunu söyleyen güruh. Sasuke'nin rikoduo senninden rinneganı aldığından haberleri yok sanırım. Yazar da bunu unutmuş olacak ki rinneganı borutoya aldırttı. Sırf yeni yetmeler bir şeyler yapacak diye serinin ana karakterini harcamak nasıl bir mantık halen anlamış değilim. Boruto kawaki sarada kimsenin umrunda değil biz naruto sasuke istiyoruz kardeşim
Rinnegan'ı uyandırmak için Hagoromo'nun çakrası ya da oğullarının çakraları birlikte gerekiyor. Sasuke Hagoromo'dan çakra alınca rinnegan'ı uyandırdı. Burada çakra bitince rinnegan'ın gideceği bir durum yok. O özel çakra rinnegan'ı uyandırmak için gerekiyor, kullanmak için değil.

Öte yandan Hagoromo çakrası büyük savaşta kullanıldı ve bitti. Bunun en güzel ispatı Sasuke. Adamın çakrası defalarca bitti Boruto süresince. O çakraya hala sahip olsa çakram bitti diye ağlamazdı. Naruto zaten diğer kuyrukluları bile kaybetti. Yani bu adamların eskisi gibi olmaması doğal.

Özetle bir harcanma söz konusu değil. İkisi de fazlası ile güçlü şinobiler ama o son arktaki gibi yarı-tanrı değiller, sadece şinobiler. Kurama da gitti, Naruto şimdi daha bir şinobi oldu. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık