Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bu konuda ne söylense çok büyük spoiler olur. Mangada tam olarak açıklandı.

Genelde en geç üç güne çıkarıyorlar. Bugün yarın çıkar şurada Mangaship

Kişimoto çizse çok daha güzel olurdu ama çizmez bu saaten sonra. Ancak zamanla İkemoto'nun çizimlerine etki etse iyi olacak. Kişimoto bambaşka çiziyordu. Adam duygu katıyordu.

Sasuke'de ems var hala. Susanoo'yu ise ms açarak bir kez aktif ettin mi gözlerin olmasa bile kullanbilirsin. Madara iki gözünü de kaybetmişken kullanıyordu.
Bir ara sanırım Sasuke susanoo'yu kullanamıyordu. (Yanlış hatırlıyor da olabilirim) Onun neden olduğunu biliyor musun. Son olarak ikisinin bu kadar güç kaybetmesi hiç hoşuma gitmedi. Sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında, düşünceni almak isterim. Vermiş ve vereceğin cevaplar için teşekkür ederim.

Kurama döner.Kurama Naruto'ya bu son konuşmamız olabilir diyor.Çünkü kendine bile ne olacağını bilmiyor.Bilinmezlik var.Bilinmezlik varsa Kuramayı öldürmez.2 teorim var:

1)Kurama, kuyruklu hayvanlara kıyasla benzersiz bir çakraya sahip, bu nedenle diğer kuyruklu hayvanlarla karşılaştırıldığında, çakrasının yeniden oluşması onlarca yıl alabilir çünkü hepsinden en büyük çakra rezervine sahip ve o, Naruto'nun geri geldiği zaman ortalarda olmadığını düşünebilir.

2)Benim istediğim bu.Bildiğimiz gibi bir tane daha 10 kuyruklumuz var.Mecbur bu canavarı alt etmek zorundalar.Boruto ve Kawakinin ootsutsuki genine sahip olmasından ikisi bir araya gelip 10 kuyrukluyu tekrar 9a böle bilirler.Fakat Kawaki'nin bu duruma pek sıcak bakacağını zannetmiyorum o shinobilik istemiyor.

Bölüm çıkalı 2 gün olmuş. Bir an önce çıksa okusam diyordum :(

Bu yeni ablayı bu kadar bilge yapan ne acaba ? Sayborglar falan derken seri insanüstü yeteneklerin olduğu bir yere gidiyor. Gelecek bölüm neler olacak merakla bekliyorum.

Bir ara sanırım Sasuke susanoo'yu kullanamıyordu. (Yanlış hatırlıyor da olabilirim) Onun neden olduğunu biliyor musun. Son olarak ikisinin bu kadar güç kaybetmesi hiç hoşuma gitmedi. Sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında, düşünceni almak isterim. Vermiş ve vereceğin cevaplar için teşekkür ederim.
Bahsettiğin sahneyi anımsayamadım ama çok çakra yiyen bir teknik, gerek görmeyip kullanmamıştır ya da çakrası azaldığı için kullanamaz ya da rakibe göre yavaş kalacağı için kullanmamıştır? Bilemiyorum ama Susanoo bir kez ulaşınca hep kullanabildiğin bir teknik.

Naruto ile Sasuke Altı Yolun Güçlerini kaybettiler. Bu güçlerin artık kırıntılarına sahipler. Bu ikisini yarı tanrı yapan bu güçtü ve artık yok. Yani ikisi de çok güçlü birer şinobi artık, yarı tanrı değiller. Barış zamanı hamlanması da buna eklenince eskiye kıyasla zayıf duruyorlar ama bence yarı tanrı yerine insan olmaları daha iyi oldu. Naruto büyük savaş öncesi herkesin herkese yürüyebildiği bir mangaydı, çakra hesabı yapılır, teknik taktik ile savaş gerçekleşirdi ama sonra büyük savaşta Kişimoto yerle yeksak etti mangayı.

Şu an bence tek sorun yazarların bu ikisine ait eski güçleri unutması ve savaş zekasından yoksunlarmış gibi savaşlar çizmesi. Naruto savaşlarda akıllı bir şinobiydi, Sasuke akılı bir şinobiydi ama Boruto içinde ikisi de mala bağlıyor. Bunu çok yanlış yaptılar.

Değerli cevaplarınız için teşekkürler.Sizce Boruto Mangası daha ne kadar gider ve Anime,Naruto'da olduğu gibi 2 farklı seri hâline gelir mi?
Bence Kodaçi'nin düzeni bozulmadı ve manga hikayeyi yarıladı. Ama Kişimto etkisi ile daha fazla bölüm olur ancak iskelet bozulmaz. Anime zaten yavaş yavaş geliyor, mangayı takip ederek yüzlerce bölüm daha sürer. Bu düzende herkes kazanıyor, değiştirmezler bence.

Code Jigenden bile daha güçlüymüş bu arada zamanında code hakkındaki tahminim tuttu ve code'u en sona en sona sakladılar düşündüğüm gibi :D :D bu arada naruto ve sasukenin bitti emekli gibiler artık yazık oldu :/ Artık Awel Borutonun da Kawakiye söylediği gibi biz ninjayız ve her ne şart ve koşulda olursa olsun güçlenerek antrenman yapmamız lazım dedi Sıradan güçlü düşmanı Codeyi yenmek istiyor Boruto ve bunun yoluda antenman yaparak olduğunu söyledi
Yeni Cyborg Eida ablamız ise aşırı tatlı bu arada :utangac::utangac:

Code Jigenden bile daha güçlüymüş bu arada zamanında code hakkındaki tahminim tuttu ve code'u en sona en sona sakladılar düşündüğüm gibi :D :D bu arada naruto ve sasukenin bitti emekli gibiler artık yazık oldu :/ Artık Awel Borutonun da Kawakiye söylediği gibi biz ninjayız ve her ne şart ve koşulda olursa olsun güçlenerek antrenman yapmamız lazım dedi Sıradan güçlü düşmanı Codeyi yenmek istiyor Boruto ve bunun yoluda antenman yaparak olduğunu söyledi
Yeni Cyborg Eida ablamız ise aşırı tatlı bu arada :utangac::utangac:
Birden fazla Jigen'den güçlü sayborg ve Code ile herkesten daha güçlü en az üç-dört karakter söz konusu. Bir de Momoşiki öyle ya da böyle ortaya çıkacak diye düşünüyorum. Yani beş kadar zirve düşman var. Bunları nasıl yenecekler, bunlara nasıl karşı koyacaklar büyük soru işareti. Elimizde ise güç kaybı yaşayan Naruto ve Sasuke var. Hokage zirvesi ile yine bir ittifak toplanacak sanırım. Boruto ve Kawaki yeterince güçlenecektir. Bir zaman atlaması bekliyorum yakın zamanda. Geriye Sarada ve diğerleri kalıyor. Bari şu Sarada ms falan verseler, müthiş bir yetenek açsa. Elimiz zayıf. Neyse ki Jigen'den güçlü deniyor, İşşiki'den güçlü demiyorlar, öyle deseler hepsi tanrısal olurdu.

Vallahi şu shinobilerden ve güya Otsutsukilerden güçlü cyborglar olayı biraz moralimi bozdu. Hani seri 50 60 sene sonrasında geçmiyor şuan Kaguya ile olan savaştan ne kadar sonrasında geçtiğini hatırlamıyorum ama çatlasa 20 senedir. Bu süre içinde bu kadar yüksek teknolojiye gelinebiliyorsa Orochimaru etrafta o kadar sene ninjutsu araştırması yaparak enayilik etmiş. Oturup bilim yapsaymış çok daha ileri noktalara gelecekmiş. Tabi bu noktaya Otsutsukinin teknolojisiyle gelinmiş olabilir neyse çok da ciddiye almamak lazım, sonuçta bir yerlerden güçlü düşmanların çıkması gerekiyordu ve bu şekilde oldu. Ayrıca anlamadığım bir nokta var birisi aydınlatırsa sevinirim. Şimdi bu cyborgları yapan adam bizim tarafa kaçan eleman değil mi. Bunları yaparken Ishiki'nin genlerini kullandıysa bile nispeten benzer genleri taşıyan Boruto ve Kawaki'nin genlerini kullanıp yeni cyborglar yapamaz mı? Neden naz yapıyor karşıda çok güçlü adamlar var falan diyerek yapsın bizim tarafada o şekilde elemanlar kırsınlar birbirlerini.

Bi göz, bi Bijuu gitti diye adamları topal ettiler sanki. Bunca yıllık ninjutsu, taijutsu vs. bi işe yaramıyor mu yani ?
Merak edip güncele geldim, gerekte yokmuş gerçi... ama bakalım okuruz:hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık