Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

190. müthiş bölümü nasıl olsa geçiş bölümü olacak diye yazar çocuğuna yazdırdı sanırım. Giriş gelişme sonuç ağızda kötü bir tat bıraktı. Konohamaru rapor rapor diyordu ama onu da eksik verdi. Kurbağa çağırdı Kaşin Koji, özellikle bunu da söylemeliydi. Kara ile ilgili en büyük tanık ellerinde ama geninleri koyuyorlar başına. Konoha'da işler iyi gitmiyor. Anime bize bunu çok iyi yansıtıyor. Yönetim yok, Naruto bu gidişle H*r*z*n ile anılacak. Uçiha darbesi olaydı böyle olmazdı Konaha....

190. müthiş bölümü nasıl olsa geçiş bölümü olacak diye yazar çocuğuna yazdırdı sanırım. Giriş gelişme sonuç ağızda kötü bir tat bıraktı. Konohamaru rapor rapor diyordu ama onu da eksik verdi. Kurbağa çağırdı Kaşin Koji, özellikle bunu da söylemeliydi. Kara ile ilgili en büyük tanık ellerinde ama geninleri koyuyorlar başına. Konoha'da işler iyi gitmiyor. Anime bize bunu çok iyi yansıtıyor. Yönetim yok, Naruto bu gidişle H*r*z*n ile anılacak. Uçiha darbesi olaydı böyle olmazdı Konaha....
Kurama ile Naruto yeniden bir şekilde bir araya gelir mi sence buluşma yani kurama narutoya geri dönecek mi sence

Kesinlikle katılıyorum yönetimde sıkıntı var. Shinobi olmayı unutmuş gibi bir hava var dünya da. Sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanki savaştan sonra amaçları kalmamış gibi geldi bana.

Kurama ile Naruto yeniden bir şekilde bir araya gelir mi sence buluşma yani kurama narutoya geri dönecek mi sence
Kurama bir daha ne zaman dirilir kimse bilemez. En azından Boruto özelinde Kurama oyundan çıktı diye düşünüyorum. Sırasını savdı bence. Gerçi Kişimoto ölüyü diriltme fetiştine sahip, onun işi belli olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık