Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Bildiğim kadarıyla kuyruklu canavarlar ölmüyorlar sadece chakraları bitince uykuya dalıyorlar zamanla yenileniyor vs. İnş bir saçmalık yapıp bir şekilde tekrardan seriye dahil etmez seriye. Boruto mu okuyoruz yaşlı Sasuke ile yaşlı Narutonun maceraları mı belli değil.

kaynak:
Burda Kurama'nın bir farkı var. Kendisi sadece çatoradan meydana geliyor.
Daha da önemlisi Baryon mod Kurama'nın çakrasının bitmesinden farklı bir olaydı.

Daha önceki mesajımda da dediğim gibi Kurama'nın ölmesinin Oruchimaru'nun ölmesinden farkı yok ve Sasuke'nin rinneganı gitti diye Naruto ile güçlerini eşitlemek için yapılan birşey.

Kurama yine bu haliyle mi dirilir bilemem ama bebek Kurama olarak dirilirse de çok eğlenceli olur.

Ne kadar mantıklı açıklarsa açıklasınlar Naruto ve Sasuke bir efsane haline gelmeli ve bozulmamalıydı. Ergen, dövmeli veletlerin Naruto, Sasuke gibi adamları geçecek olmasını kaldıramıyorum. Keşke seri Naruto'dan 100-150 yıl sonrasını anlatsaydı. Hatta belki de bin yıl sonrasını, o zaman takip ettiğim bir seri olurdu muhtemelen.

bu bölüme ne yazsam nasıl anlatsam bilemiyorum.İnanılmaz bir bölümdü.Kuramanın vedasına mı yorum yapsam Isshiki'nin come backine mi? İlk önce Naruto ve Sasuke hakkında yorum yapıcam sanırım.

Aslında böyle olacağı çok belliydi.İşin gerçeği ikiside Nerf yedi arkadaşlar.Ya yiyeceklerdi yada öleceklerdi yani.İkisinden biri ölücek diye çok konuşuldu baya şişirildi bu muhabbetler fakat hepsi yersizdi.Yazar Narutoyu da Sasukeyi de öldüremez arkadaşlar. Bir düşünün size maddi ve manevi çok büyük şeyler katmış,üstüne büyük emek verdiğiniz bu karakterleri bi çırpıda yok eder misiniz? Tabikide hayır kimse yapmaz bunu. Kendi emeğine saygısızlık olur bu bir kere. Bence Her şey bittiğinde ölür ölücekse. Bu işin fanların tepkisini bile düşünemiyorum. Adama tehdit bile yağar xD(şaka yapmıyorum). Bölüme devam edersek. Narutonun aldığı nerfü ve alış tarzını çok mantıklı buluyorum. Naruto öyle seviyedeydi ki Kaguya seviyesinde ki adamı alt etti.(Tam potansiyelli değildi ama Taşıyıcısının(Jigen)sağlam olduğunu düşünüyorum.)Ve bedelini de ödedi.Kurama'nin ölmesi çok üzdü fakat anca böyle bir nerf durdurabilirdi Naruto'yu.

Kurama'nın ölümüne gelirsek ben finalde kesinlikle geri döneceğini düşünüyorum.Fakat farklı bir kişilikle.1 on kuyruk daha var ve onun parçalanması gerekli unutmayalım.Ayrıca hatırlarsanız Yagura'nin Itachilere mağlup oluşunda kuyruklusunun çakrası bitiyordu yanılmıyorsam.Fakat daha sonra başkasına mühürlenmişti.Bundan bi teori çıkabilir.

Sasuke'nin Nerf yiyişini yine mantıklı buldum fakat alış şeklinde kırgınlığım var.Öyleki sanki rinnegan kalsa yine farketmezmiş gibi hissettirdi.Fazla deşmicem yaramı.:((

Anlaşılan işler iyice Boruto ve Kawakiye kalıyor. Bu seviyelere geliceklerdir. Boruto diğer çocuklara göre şanslı ve üstün yetenekle doğmasına rağmen bi de üstüne otsutsuki genlerinin %80i aktarılmış. Ohhh maşallah.
Bi senju madara varsa yükleeeeee! xDdddd :oleyo: :ehe:

İşin en ilginç yanı Isshiki ölmemiş.Code'ın orda ne halta durduğunu anlamış olduk.Kendisi aslında başarısız bir gemi fakat başka çare yok ölmekten iyidir.Isshiki ona her şeyi anlatiyor nasıl yapılması gerektiğini ve hedeflerini.Amacı evreni galaksileri gezegenleri ne varsa Tanrı olana kadar sömürmek.Dünyadaki meyveler amacı için çok büyük bir adım olur.Yine aynı amaçla yaşayan Momo da var tabi ki.Şuan için üc ayrı taraf var. Üçüde birbirine düşman.(Isshiki Momo bizimkiler).İşin garibi ilk sanheden gördüğümüz gibi Shinobi devri son buluyor Kawaki ve Boruto da fikir ayrılıkları var.Güncelde Kardeş gibi takılmalarına ragmen.Bununla ilgili çok iyi bir tahminim var ama saklicam.Biraz daha netleşsin bakalım.

Valla seri süper ilerliyor zaten hep birinci sırada hakkıyla.Öyleki seri Naruto evreni için çok önemli bir seri.Bir çok şey öğrendik.Ögrenicez de.Yeni bölümü her bölüm gibi merakla bekliyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık